İlçeler Bazında Yaş Gruplarına Göre Türkiye’de Nüfusların Dağılımı ve Oranları (2019 Yılı)

0
163

Aşağıdaki tablo TÜİK Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi verilerine göre hazırlanmıştır. Tabloda Türkiye’de ilçeler bazında yaş gruplarına göre nüfuslar ve o yaş grubundaki nüfusların ilçelerin tüm nüfusları içindeki oranları veilmiştir.

Mesela Adana’nın Aladağı ilçesinin 2019 yılı nüfusu 16.121 kişidir. Aladağ ilçesinde 0-14 yaş grubunda 3.494 kişi (ilçe nüfusunun % 21,67’si); 15-24 yaş grubunda 2.122 kişi (ilçe nüfusunun % 13,16’sı); 25-64 yaş grubunda 8.200 kişi (ilçe nüfusunun % 50,87’si) ve 65+ yaş grubunda 2.305 kişi (ilçe nüfusunun % 14,30’u) yaşamaktadır.

SıraİlİlçeKişi (0-14)Oran (0-14)Kişi (15-24)Oran (15-24)Kişi (24-64)Oran (24-64)Kişi (65+)Oran (65+)Toplam
1AdanaAladağ3.49421,672.12213,168.20050,872.30514,3016.121
2AdanaCeyhan40.20024,9724.52515,2480.88350,2515.3699,55160.977
3AdanaÇukurova81.30721,6051.00013,55212.13556,3631.9488,49376.390
4AdanaFeke3.07118,152.44914,478.55650,572.84316,8016.919
5Adanaİmamoğlu6.45723,114.33315,5114.06650,353.08211,0327.938
6AdanaKaraisalı4.12918,813.29315,0011.15050,803.37615,3821.948
7AdanaKarataş5.40822,843.35714,1812.29451,922.61911,0623.678
8AdanaKozan30.46323,1419.97915,1867.26651,1013.92510,58131.633
9AdanaPozantı3.93919,722.46412,3410.63753,252.93414,6919.974
10AdanaSaimbeyli2.93319,872.22415,067.38650,032.22115,0414.764
11AdanaSarıçam47.31526,0532.05617,6593.62151,558.6184,75181.610
12AdanaSeyhan204.68325,70118.62714,90410.17451,5162.8027,89796.286
13AdanaTufanbeyli3.43120,062.26913,278.49749,682.90516,9917.102
14AdanaYumurtalık3.48619,342.54414,119.70653,842.29012,7018.026
15AdanaYüreğir119.55128,8464.98015,67201.18248,5328.8616,96414.574
16AdıyamanBesni20.92127,2912.43716,2235.37446,147.94210,3676.674
17AdıyamanÇelikhan4.10826,552.46515,937.34347,471.55410,0515.470
18AdıyamanGerger5.13829,273.44119,606.55337,332.42013,7917.552
19AdıyamanGölbaşı12.51025,407.20514,6324.11848,975.42011,0049.253
20AdıyamanKahta39.79932,1323.74519,1751.93441,938.3836,77123.861
21AdıyamanMerkez90.20829,2052.50016,99146.67347,4819.5346,32308.915
22AdıyamanSamsat2.29128,711.50018,803.54644,446438,067.980
23AdıyamanSincik4.54226,953.36419,967.08942,061.86011,0416.855
24AdıyamanTut2.50625,301.49315,074.63046,741.27612,889.905
25AfyonkarahisarBaşmakçı1.76518,031.22512,525.09152,011.70717,449.788
26AfyonkarahisarBayat1.64621,451.28316,723.56646,471.17815,357.673
27AfyonkarahisarBolvadin9.17020,218.20718,0822.78150,205.22611,5245.384
28AfyonkarahisarÇay6.07919,504.58514,7116.11951,704.39614,1031.179
29AfyonkarahisarÇobanlar4.40330,662.44517,026.50745,301.0087,0214.363
30AfyonkarahisarDazkırı2.24420,031.40012,505.85052,211.71015,2611.204
31AfyonkarahisarDinar9.53420,116.41013,5224.50551,706.95114,6647.400
32AfyonkarahisarEmirdağ6.63817,775.15213,7919.64552,585.92615,8637.361
33AfyonkarahisarEvciler1.33318,0995612,983.80851,691.27017,247.367
34AfyonkarahisarHocalar1.71918,101.22312,884.83050,861.72418,169.496
35Afyonkarahisarİhsaniye6.50423,294.31515,4513.88149,703.22911,5627.929
36Afyonkarahisarİscehisar6.76827,424.13516,7511.79547,791.9858,0424.683
37AfyonkarahisarKızılören24110,352199,401.21051,9565928,302.329
38AfyonkarahisarMerkez73.92824,0955.91618,22155.57850,6921.4867,00306.908
39AfyonkarahisarSandıklı10.95619,806.90012,4728.93452,298.54115,4455.331
40AfyonkarahisarSinanpaşa7.85619,775.54513,9620.23050,916.10315,3639.734
41AfyonkarahisarŞuhut7.54720,514.87913,2618.87551,315.48714,9236.788
42AfyonkarahisarSultandağı1.94113,331.52910,507.74853,193.34822,9914.566
43AğrıDiyadin15.55937,488.84021,3015.19636,611.9174,6241.512
44AğrıDoğubayazıt41.71034,8124.73320,6447.45139,615.9134,94119.807
45AğrıEleşkirt10.33431,716.64420,3813.43641,222.1796,6932.593
46AğrıHamur6.80237,474.03322,226.34734,979705,3418.152
47AğrıMerkez48.89832,3632.56421,5563.03041,726.5914,36151.083
48AğrıPatnos46.53037,8827.06922,0344.40436,144.8473,95122.850
49AğrıTaşlıçay7.29236,414.08220,387.50937,491.1465,7220.029
50AğrıTutak10.95536,315.91719,6111.43837,911.8636,1730.173
51AksarayAğaçören1.27215,9699812,524.03250,581.67020,957.972
52AksarayEskil7.55628,564.54717,1912.17946,042.1708,2026.452
53AksarayGülağaç4.79424,442.75714,069.56248,752.50212,7619.615
54AksarayGüzelyurt2.32520,721.87716,725.28047,051.74115,5111.223
55AksarayMerkez77.53125,7052.47417,40148.09649,0923.5607,81301.661
56AksarayOrtaköy6.29819,305.37116,4616.19849,634.77214,6232.639
57AksaraySarıyahşi69412,2769112,213.16155,871.11219,655.658
58AksaraySultanhanı3.17628,491.98717,835.21846,817666,8711.147
59AmasyaGöynücek1.53615,051.29012,644.93048,302.45124,0110.207
60AmasyaGümüşhacıköy3.17113,552.50210,6912.17052,005.55923,7523.402
61AmasyaHamamözü52913,9146912,341.79147,111.01326,643.802
62AmasyaMerkez28.51318,9024.77716,4381.01653,7116.52210,95150.828
63AmasyaMerzifon13.93319,289.00212,4538.96253,9110.38014,3672.277
64AmasyaSuluova9.59920,586.74014,4524.29152,076.01912,9046.649
65AmasyaTaşova4.50114,693.67211,9915.13849,417.32423,9130.635
66AnkaraAkyurt9.42226,085.48215,1818.77051,962.4496,7836.123
67AnkaraAltındağ89.21022,9063.93216,41207.88153,3728.4877,31389.510
68AnkaraAyaş1.90313,691.60011,517.77655,942.62118,8613.900
69AnkaraBala4.28214,143.53411,6718.28460,384.18013,8030.280
70AnkaraBeypazarı9.65619,965.82812,0526.31454,406.57313,5948.371
71AnkaraÇamlıdere1.07410,931.06710,865.24653,392.43824,819.825
72AnkaraÇankaya138.34614,65149.79515,86536.32656,78120.14212,72944.609
73AnkaraÇubuk21.03723,1814.85116,3646.59151,338.2859,1390.764
74AnkaraElmadağ9.15420,096.60414,5025.36355,674.4369,7445.557
75AnkaraEtimesgut132.67422,6080.96213,79339.62257,8533.7945,76587.052
76AnkaraEvren36311,7232810,591.61552,1579125,543.097
77AnkaraGölbaşı29.81221,4625.86218,6173.83953,149.4316,79138.944
78AnkaraGüdül94110,5890010,124.58751,592.46427,718.892
79AnkaraHaymana5.46217,664.40214,2316.37552,944.69115,1730.930
80AnkaraKahramankazan13.95225,468.20514,9729.06453,033.5856,5454.806
81AnkaraKalecik1.81513,711.51811,477.05153,282.85021,5413.234
82AnkaraKeçiören206.86122,03134.92614,37523.04055,6974.3347,91939.161
83AnkaraKızılcahamam3.94813,932.92810,3315.43654,456.03821,3028.350
84AnkaraMamak148.50122,3098.31614,76371.93655,8547.2257,09665.978
85AnkaraNallıhan4.59516,662.6289,5314.62753,045.72920,7727.579
86AnkaraPolatlı28.17622,5319.54715,6365.50752,3711.8459,47125.075
87AnkaraPursaklar39.57326,3022.75515,1280.61853,577.5425,01150.488
88AnkaraŞereflikoçhisar6.28018,574.77114,1117.43451,555.33615,7833.821
89AnkaraSincan131.41624,5380.79115,08292.13254,5431.2985,84535.637
90AnkaraYenimahalle141.04320,5395.96213,97389.86956,7460.2198,76687.093
91AntalyaAkseki1.18610,331.34111,685.82850,753.12927,2511.484
92AntalyaAksu17.60424,0411.18615,2839.37953,785.0516,9073.220
93AntalyaAlanya72.31322,0845.52913,90182.74255,8026.9198,22327.503
94AntalyaDemre5.63221,363.58813,6114.70355,772.4399,2526.362
95AntalyaDöşemealtı14.56022,138.85713,4636.64955,705.7288,7165.794
96AntalyaElmalı7.21618,524.82512,3820.54452,716.38716,3938.972
97AntalyaFinike10.21421,056.39813,1826.58154,775.34111,0048.534
98AntalyaGazipaşa9.99619,776.95513,7627.73254,865.87211,6250.555
99AntalyaGündoğmuş93612,1095412,333.69547,762.15227,817.737
100Antalyaİbradı37312,3030710,131.57952,0877325,493.032
101AntalyaKaş12.27020,557.34612,3032.70354,767.39712,3959.716
102AntalyaKemer9.43220,445.77112,5127.54959,703.3917,3546.143
103AntalyaKepez135.14324,3083.61115,04305.49254,9431.7875,72556.033
104AntalyaKonyaaltı35.65918,7629.90715,74109.14057,4315.3378,07190.043
105AntalyaKorkuteli10.89319,686.99512,6428.65851,778.80615,9155.352
106AntalyaKumluca15.41621,8910.06114,2938.76855,056.1788,7770.423
107AntalyaManavgat56.31523,3733.67813,97134.66555,8816.3536,79241.011
108AntalyaMuratpaşa98.24719,2561.99112,15301.78959,1348.3419,47510.368
109AntalyaSerik28.57422,0818.47314,2770.76454,6811.6078,97129.418
110ArdahanÇıldır1.70318,231.35914,554.75350,871.52816,359.343
111ArdahanDamal88616,6172713,632.85953,6086216,165.334
112ArdahanGöle5.67222,813.96715,9611.84547,643.37913,5924.863
113ArdahanHanak1.57917,991.16413,264.46350,851.57017,898.776
114ArdahanMerkez9.76223,048.11619,1520.41448,184.0829,6342.374
115ArdahanPosof1.00715,1994114,203.54353,451.13817,176.629
116ArtvinArdanuç1.46412,791.24510,876.16353,832.57722,5111.449
117ArtvinArhavi3.67217,552.59812,4211.55655,223.10014,8120.926
118ArtvinBorçka3.99717,513.31914,5412.29653,863.21914,1022.831
119ArtvinHopa5.38219,964.22315,6714.49153,752.86210,6226.958
120ArtvinKemalpaşa1.78919,401.17312,725.07855,051.18412,849.224
121ArtvinMerkez5.99917,056.83919,4418.86053,603.4889,9135.186
122ArtvinMurgul1.26317,9692913,213.90755,5793213,267.031
123ArtvinŞavşat1.4928,721.4708,598.34648,765.80833,9317.116
124ArtvinYusufeli2.88714,322.19310,8810.55252,364.52222,4420.154
125AydınBozdoğan6.18518,394.19112,4617.28151,395.97017,7533.627
126AydınBuharkent2.63520,601.61612,636.79553,111.74713,6612.793
127AydınÇine7.81215,835.68611,5226.93854,608.90318,0449.339
128AydınDidim15.93618,389.08210,4849.13656,6812.53414,4686.688
129AydınEfeler59.08820,1144.73015,22159.15754,1730.84110,50293.816
130AydınGermencik9.70422,076.16214,0121.89149,796.21114,1343.968
131Aydınİncirliova12.37623,557.26413,8227.38752,115.52910,5252.556
132AydınKaracasu2.85215,512.47913,489.59352,173.46518,8418.389
133AydınKarpuzlu1.70515,571.12410,265.70452,082.41922,0910.952
134AydınKoçarlı3.49114,923.36414,3812.04551,484.49719,2223.397
135AydınKöşk5.80820,864.03414,4914.56552,313.43912,3527.846
136AydınKuşadası19.80216,9313.44711,5068.84358,8614.87412,72116.966
137AydınKuyucak4.32616,222.92510,9714.62154,824.79917,9926.671
138AydınNazilli29.23018,3223.69214,8586.32554,1120.29712,72159.544
139AydınSöke24.28719,9917.45214,3765.10553,5914.63712,05121.481
140AydınSultanhisar3.62717,732.92814,3110.43451,003.46916,9620.458
141AydınYenipazar1.80714,481.70013,626.33450,752.64021,1512.481
142BalıkesirAltıeylül33.19618,3127.87815,38100.14855,2420.06411,07181.286
143BalıkesirAyvalık11.23615,897.72710,9339.12355,3212.63417,8670.720
144BalıkesirBalya1.34410,391.1719,066.49950,263.91830,3012.932
145BalıkesirBandırma27.50417,5420.66813,1889.69857,2118.91712,07156.787
146BalıkesirBigadiç7.54715,128.77717,5825.80751,697.79515,6149.926
147BalıkesirBurhaniye9.90116,377.33612,1334.01656,239.23715,2760.490
148BalıkesirDursunbey5.33415,194.24212,0818.21151,857.33520,8835.122
149BalıkesirEdremit27.10117,3917.81811,4385.81455,0725.10416,11155.837
150BalıkesirErdek4.36113,583.39210,5617.75455,276.61320,5932.120
151BalıkesirGömeç2.62018,481.69711,977.44052,492.41817,0614.175
152BalıkesirGönen12.12016,348.72111,7641.88956,4711.45315,4474.183
153BalıkesirHavran5.66920,353.64613,0914.48852,014.05414,5527.857
154Balıkesirİvrindi5.00315,403.88411,9517.00152,326.60420,3332.492
155BalıkesirKaresi34.44018,8124.93713,62102.97456,2420.73311,32183.084
156BalıkesirKepsut2.67411,552.67611,5612.98356,104.80920,7823.142
157BalıkesirManyas2.35912,462.27412,019.97152,664.33222,8818.936
158BalıkesirMarmara1.55315,9698410,115.51456,671.67917,269.730
159BalıkesirSavaştepe2.87116,092.25412,639.50053,243.21918,0417.844
160BalıkesirSındırgı3.78411,383.40810,2517.16851,638.89326,7433.253
161BalıkesirSusurluk6.09515,754.59011,8621.35855,186.66117,2138.704
162BartınAmasra2.07514,661.57311,127.87555,652.62818,5714.151
163BartınKurucaşile80812,2069810,543.52653,251.58924,006.621
164BartınMerkez27.42017,6024.82715,9484.61154,3218.90712,14155.765
165BartınUlus2.38811,002.0499,4411.73654,055.53925,5121.712
166BatmanBeşiri9.91633,426.74822,7511.16237,621.8416,2129.667
167BatmanGercüş5.75028,914.16820,957.77039,062.20411,0819.892
168BatmanHasankeyf1.83426,741.47621,523.00143,755487,996.859
169BatmanKozluk21.35135,3613.22221,9022.77137,723.0315,0260.375
170BatmanMerkez157.73634,2290.19219,57194.80642,2618.2213,95460.955
171BatmanSason9.96832,257.30523,6311.93838,621.7005,5030.911
172BayburtAydıntepe1.16717,101.16917,133.31948,631.17017,146.825
173BayburtDemirözü1.90120,561.56816,964.48248,471.29614,029.247
174BayburtMerkez13.75820,0116.46023,9331.64046,016.91310,0568.771
175BilecikBozüyük16.02021,2010.03813,2842.60056,376.9089,1475.566
176BilecikGölpazarı9358,941.09910,505.75555,002.67525,5610.464
177Bilecikİnhisar2048,451586,551.22150,5883134,422.414
178BilecikMerkez15.29419,4714.47418,4342.20553,746.5608,3578.533
179BilecikOsmaneli4.07719,322.96214,0311.53654,662.53011,9921.105
180BilecikPazaryeri1.35713,171.40513,645.30751,522.23221,6710.301
181BilecikSöğüt3.35818,482.59514,289.75653,702.45813,5318.167
182BilecikYenipazar29910,391966,811.42149,3996133,402.877
183BingölAdaklı1.69919,871.34515,734.17048,771.33615,638.550
184BingölGenç8.36024,466.28418,3816.53748,383.0008,7834.181
185BingölKarlıova8.78830,125.74319,6912.51642,902.1277,2929.174
186BingölKiğı70415,3858212,712.52555,1676716,754.578
187BingölMerkez45.11927,3730.50318,5179.97748,529.2365,60164.835
188BingölSolhan9.51628,286.26618,6215.77046,862.1036,2533.655
189BingölYayladere1416,9824111,921.16557,6447423,452.021
190BingölYedisu51718,3543715,511.53954,6132511,532.818
191BitlisAdilcevaz10.48334,376.22020,3912.03039,441.7665,7930.499
192BitlisAhlat14.12434,707.62318,7316.65740,932.2955,6440.699
193BitlisGüroymak17.68836,9810.06421,0418.16037,971.9174,0147.829
194BitlisHizan10.63231,907.33722,0112.76338,292.5997,8033.331
195BitlisMerkez20.15728,5114.94721,1432.14145,463.4544,8970.699
196BitlisMutki11.07734,767.29622,8911.82937,121.6675,2331.869
197BitlisTatvan29.43231,5817.46318,7441.72244,774.5724,9193.189
198BoluDörtdivan72610,766639,823.36749,881.99429,546.750
199BoluGerede5.94717,534.81114,1817.10650,426.06217,8733.926
200BoluGöynük2.56817,061.5009,977.63650,743.34622,2315.050
201BoluKıbrıscık32610,2531810,001.58649,8994929,853.179
202BoluMengen1.73112,411.68712,096.94549,773.59025,7313.953
203BoluMerkez40.57219,1139.51618,61112.74353,0919.5279,20212.358
204BoluMudurnu2.76914,672.40812,759.73951,583.96421,0018.880
205BoluSeben4538,9167213,222.29845,211.66032,665.083
206BoluYeniçağa94013,531.01014,543.65152,561.34619,386.947
207BurdurAğlasun1.18114,621.19314,773.95248,921.75221,698.078
208BurdurAltınyayla84915,3881314,732.72349,341.13420,555.519
209BurdurBucak13.03619,9510.36815,8733.66351,528.26812,6565.335
210BurdurÇavdır2.21917,341.84614,436.75652,801.97515,4312.796
211BurdurÇeltikçi60211,7354610,632.57950,231.40727,415.134
212BurdurGölhisar3.85317,203.61016,1211.71952,323.21714,3622.399
213BurdurKaramanlı1.31216,3785510,674.08951,011.76021,968.016
214BurdurKemer39312,2233110,291.57648,9991728,503.217
215BurdurMerkez18.83116,3522.47519,5260.43952,4813.41411,65115.159
216BurdurTefenni1.42614,381.18311,935.10151,432.20822,269.918
217BurdurYeşilova1.82712,001.2998,537.69550,544.40428,9315.225
218BursaBüyükorhan1.26613,101.09711,354.85250,202.45125,369.666
219BursaGemlik22.02719,4115.00713,2263.86956,2812.59011,09113.493
220BursaGürsu24.24825,8513.37714,2650.58253,935.5815,9593.788
221BursaHarmancık76511,9866810,463.38052,941.57124,616.384
222Bursaİnegöl67.15324,5141.18415,03144.43752,7321.1597,72273.933
223Bursaİznik7.39116,985.51512,6724.08855,346.53715,0243.531
224BursaKaracabey16.72719,9311.42913,6244.92653,5310.84112,9283.923
225BursaKeles1.24310,361.37211,446.06050,513.32227,6911.997
226BursaKestel14.70821,568.69712,7538.40556,316.3949,3768.204
227BursaMudanya15.60515,9810.95911,2256.30957,6814.75815,1297.631
228BursaMustafakemalpaşa18.42118,2212.76912,6355.18454,5714.74514,58101.119
229BursaNilüfer96.16820,6467.23014,43268.70057,6733.8587,27465.956
230BursaOrhaneli2.98215,382.22311,4710.02151,694.16121,4619.387
231BursaOrhangazi15.90420,0910.05112,7044.22955,888.96111,3279.145
232BursaOsmangazi190.84321,78117.86213,45492.41056,2174.9338,55876.048
233BursaYenişehir10.47219,426.89812,7928.73453,297.81714,5053.921
234BursaYıldırım154.21123,4493.05914,14357.54254,3453.1828,08657.994
235ÇanakkaleAyvacık4.94914,843.47610,4218.33654,976.59519,7733.356
236ÇanakkaleBayramiç4.50815,332.8429,6716.09354,745.95720,2629.400
237ÇanakkaleBiga15.13816,7412.35913,6749.02954,2213.89215,3690.418
238ÇanakkaleBozcaada30910,342408,031.94665,1349316,502.988
239ÇanakkaleÇan8.02916,575.69011,7427.31856,377.42415,3248.461
240ÇanakkaleEceabat1.14813,0788510,084.85255,241.89921,628.784
241ÇanakkaleEzine4.86815,883.74212,2016.45453,675.59618,2530.660
242ÇanakkaleGelibolu6.61414,917.10716,0323.94554,006.68015,0644.346
243ÇanakkaleGökçeada1.59716,921.82419,324.90051,911.11911,859.440
244ÇanakkaleLapseki4.58616,473.07211,0414.96453,755.21618,7427.838
245ÇanakkaleMerkez30.46516,5032.57617,64102.18455,3419.40610,51184.631
246ÇanakkaleYenice4.13512,993.80711,9616.93953,216.95421,8431.835
247ÇankırıAtkaracalar84515,2762711,332.92952,931.13320,475.534
248ÇankırıBayramören1936,602548,691.51951,9595832,762.924
249ÇankırıÇerkeş2.78016,561.88911,259.00753,643.11618,5616.792
250ÇankırıEldivan71811,1177111,933.35551,931.61625,026.460
251ÇankırıIlgaz1.99414,141.3949,897.08050,223.63025,7514.098
252ÇankırıKızılırmak1.14415,6685211,663.71950,921.58921,767.304
253ÇankırıKorgun61813,3650810,982.27749,221.22326,444.626
254ÇankırıKurşunlu1.16813,808329,834.52053,391.94622,998.466
255ÇankırıMerkez20.82621,2819.17919,5949.03150,098.8469,0497.882
256ÇankırıOrta1.47612,321.19810,006.30152,603.00325,0711.978
257ÇankırıŞabanözü2.14018,031.27910,786.29953,072.15118,1211.869
258ÇankırıYapraklı84710,787859,993.80748,462.41730,777.856
259ÇorumAlaca5.75618,504.22613,5815.37049,395.76918,5431.121
260ÇorumBayat2.92318,162.04012,687.59147,173.53921,9916.093
261ÇorumBoğazkale54014,3443911,661.83848,8194925,203.766
262ÇorumDodurga81213,695819,803.05551,511.48325,005.931
263Çorumİskilip4.83715,174.03712,6616.32851,206.69020,9831.892
264ÇorumKargı1.71011,061.3268,587.46248,284.95732,0715.455
265ÇorumLaçin52511,4253111,552.37251,581.17125,464.599
266ÇorumMecitözü2.08513,961.81812,177.54650,533.48523,3414.934
267ÇorumMerkez64.14621,5844.34014,92158.24453,2430.49410,26297.224
268ÇorumOğuzlar78114,8754410,362.58249,161.34525,615.252
269ÇorumOrtaköy1.06915,1286812,283.51449,711.61822,897.069
270ÇorumOsmancık8.16519,015.57212,9721.56850,217.64917,8142.954
271ÇorumSungurlu8.88518,456.78014,0823.21048,209.28319,2848.158
272ÇorumUğurludağ93114,5184213,123.23650,441.40721,936.416
273DenizliAcıpayam9.48317,137.30513,2028.91952,259.64417,4255.351
274DenizliBabadağ1.18918,4588613,753.36852,261.00215,556.445
275DenizliBaklan83915,1966712,072.68848,661.33024,085.524
276DenizliBekilli73210,7277111,303.46850,811.85527,186.826
277DenizliBeyağaç1.02916,0974311,613.57155,821.05416,486.397
278DenizliBozkurt2.10116,581.35010,657.11356,142.10716,6312.671
279DenizliBuldan4.68317,233.66713,4914.95355,023.87614,2627.179
280DenizliÇal2.62113,892.04010,819.50650,384.70224,9218.869
281DenizliÇameli2.49313,822.09511,619.68653,693.76520,8718.039
282DenizliÇardak1.53617,581.06612,204.61352,801.52117,418.736
283DenizliÇivril11.55019,148.19013,5730.82151,089.77216,2060.333
284DenizliGüney1.42614,551.06310,845.22253,272.09121,339.802
285DenizliHonaz6.46218,825.45215,8819.39956,493.0308,8234.343
286DenizliKale3.88419,123.06515,0910.56552,022.79613,7720.310
287DenizliMerkezefendi70.98022,8142.02113,50174.45556,0623.7217,62311.177
288DenizliPamukkale70.85320,4457.16416,49191.59055,2727.0187,79346.625
289DenizliSarayköy6.15919,993.91412,7016.67854,134.05913,1730.810
290DenizliSerinhisar2.68818,602.03614,097.35950,922.36816,3914.451
291DenizliTavas6.31014,575.41912,5122.83552,718.75620,2143.320
292DiyarbakırBağlar131.88833,3071.42518,03176.91044,6615.8794,01396.102
293DiyarbakırBismil41.41635,0223.45019,8347.50140,175.8834,98118.250
294DiyarbakırÇermik17.13533,729.76719,2220.55940,463.3586,6150.819
295DiyarbakırÇınar29.93539,5816.72022,1025.86034,193.1254,1375.640
296DiyarbakırÇüngüş3.08226,712.00617,385.01943,501.43212,4111.539
297DiyarbakırDicle12.00231,868.55422,7113.99637,153.1218,2837.673
298DiyarbakırEğil6.96830,695.09622,458.85539,001.7857,8622.704
299DiyarbakırErgani43.59332,9123.77717,9557.49143,407.6025,74132.463
300DiyarbakırHani11.67735,746.95921,3011.86736,322.1726,6532.675
301DiyarbakırHazro5.76234,673.49521,036.17637,161.1857,1316.618
302DiyarbakırKayapınar121.91931,9763.42016,63181.31547,5414.7603,87381.414
303DiyarbakırKocaköy5.29232,863.39121,056.45540,089686,0116.106
304DiyarbakırKulp10.73830,377.51121,2414.25940,332.8498,0635.357
305DiyarbakırLice6.76326,815.22720,7210.98943,572.2438,8925.222
306DiyarbakırSilvan30.09834,7017.74520,4634.45239,724.4415,1286.736
307DiyarbakırSur34.73532,7422.31021,0343.53041,025.5335,21106.108
308DiyarbakırYenişehir68.10132,2937.53817,8095.45745,269.8314,66210.927
309DüzceAkçakoca6.60217,095.43614,0721.19354,855.40814,0038.639
310DüzceÇilimli3.31016,572.52112,6211.86159,382.28411,4319.976
311DüzceCumayeri3.07821,012.21415,117.87753,771.48010,1014.649
312DüzceGölyaka3.81118,892.85814,1610.76453,342.74613,6120.179
313DüzceGümüşova3.25020,522.19913,888.61254,361.78111,2415.842
314DüzceKaynaşlı4.21720,622.86514,0111.13854,452.23410,9220.454
315DüzceMerkez54.54422,0542.35117,12130.06252,5720.4628,27247.419
316DüzceYığılca2.65717,702.08513,897.91652,752.35015,6615.008
317EdirneEnez1.39113,141.0359,785.80454,842.35322,2310.583
318EdirneHavsa2.19011,741.95210,4710.61556,923.89120,8718.648
319Edirneİpsala3.80913,983.62613,3115.09955,424.71217,2927.246
320EdirneKeşan14.32817,1911.79114,1445.68454,7911.57013,8883.373
321EdirneLalapaşa81012,2980512,223.58654,421.38921,086.590
322EdirneMeriç1.3279,701.2308,997.46654,573.65826,7413.681
323EdirneMerkez28.21515,2234.76018,75103.15955,6419.27410,40185.408
324EdirneSüloğlu74810,261.63722,463.56348,901.33918,387.287
325EdirneUzunköprü8.70714,257.60812,4533.05254,1111.72019,1961.087
326ElazığAğın29611,272338,871.17144,5992635,262.626
327ElazığAlacakaya1.22419,9091514,883.24552,7676712,476.151
328ElazığArıcak3.91126,752.94020,116.40343,801.3669,3414.620
329ElazığBaskil2.02714,732.00014,537.27352,842.46417,9013.764
330ElazığKarakoçan6.35422,584.52016,0613.84249,193.42612,1728.142
331ElazığKeban1.18316,7492413,073.65151,661.31018,537.068
332ElazığKovancılar10.87827,846.53616,7318.62947,673.0367,7739.079
333ElazığMaden1.63414,491.44812,846.06153,762.13218,9111.275
334ElazığMerkez98.12822,3275.19917,10227.57951,7638.7818,82439.687
335ElazığPalu4.43922,453.48117,609.95550,341.9019,6119.776
336ElazığSivrice1.36715,341.14512,854.58851,491.81020,318.910
337ErzincanÇayırlı1.64019,111.26414,734.41751,471.26114,698.582
338Erzincanİliç1.74019,601.05711,914.50650,761.57417,738.877
339ErzincanKemah6579,8182512,323.16247,222.05330,666.697
340ErzincanKemaliye5099,9777215,122.40247,041.42327,875.106
341ErzincanMerkez32.92720,4331.16319,3381.95750,8415.1449,40161.191
342ErzincanOtlukbeli44118,9038416,461.17050,1533814,492.333
343ErzincanRefahiye1.30011,211.67614,465.54447,823.07326,5111.593
344ErzincanTercan3.51220,812.79416,568.57850,831.99111,8016.875
345ErzincanÜzümlü2.73720,281.89314,036.99351,831.87013,8613.493
346ErzurumAşkale6.09726,333.77816,3210.86746,942.41010,4123.152
347ErzurumAziziye15.22123,9714.30622,5329.21746,014.7587,4963.502
348ErzurumÇat4.66927,943.31119,827.34643,971.3828,2716.708
349ErzurumHınıs7.66929,264.84218,4711.43543,632.2668,6426.212
350ErzurumHorasan12.27931,627.68719,7916.05841,352.8137,2438.837
351Erzurumİspir2.21714,821.81712,157.23148,343.69424,6914.959
352ErzurumKaraçoban8.41236,075.06721,738.46136,281.3825,9323.322
353ErzurumKarayazı9.10132,786.17622,2510.63538,311.8506,6627.762
354ErzurumKöprüköy5.13732,553.13119,846.37240,371.1447,2515.784
355ErzurumNarman2.79520,972.58519,406.16246,241.78413,3913.326
356ErzurumOltu6.23820,454.80715,7515.33950,274.12713,5330.511
357ErzurumOlur82112,695348,253.18549,231.92929,826.469
358ErzurumPalandöken44.91926,0631.65618,3784.19948,8611.5636,71172.337
359ErzurumPasinler8.55529,825.33818,6112.65644,112.1427,4728.691
360ErzurumPazaryolu51512,9645111,351.98449,911.02525,793.975
361ErzurumŞenkaya3.46219,772.39813,698.27747,273.37419,2717.511
362ErzurumTekman8.45232,865.61921,8410.07139,151.5816,1525.723
363ErzurumTortum2.98116,442.51513,879.03649,833.60319,8718.135
364ErzurumUzundere1.32316,2397611,974.12150,551.73321,268.153
365ErzurumYakutiye44.44523,7742.95522,9787.98947,0511.6046,21186.993
366EskişehirAlpu1.69315,431.19910,936.02154,872.06118,7810.974
367EskişehirBeylikova86913,5878512,273.36852,631.37821,536.400
368EskişehirÇifteler2.79418,781.94713,097.81652,532.32115,6014.878
369EskişehirGünyüzü72112,7169512,262.88750,911.36824,125.671
370EskişehirHan1798,461788,411.11052,4365030,702.117
371Eskişehirİnönü92014,1270110,763.47953,411.41421,716.514
372EskişehirMahmudiye1.50819,311.05713,543.94150,471.30216,687.808
373EskişehirMihalgazi36911,7632510,361.65052,5879425,303.138
374EskişehirMihalıççık88410,827439,094.43554,282.10925,818.171
375EskişehirOdunpazarı78.46218,9859.78814,46232.63056,2642.58110,30413.461
376EskişehirSarıcakaya65513,494689,642.53552,221.19624,644.854
377EskişehirSeyitgazi1.59712,281.2489,597.17955,182.98522,9513.009
378EskişehirSivrihisar3.12415,372.46112,1110.47751,534.26820,9920.330
379EskişehirTepebaşı65.66617,7460.54316,36206.64155,8337.30010,08370.150
380GaziantepAraban10.08930,805.66517,2913.84342,253.1649,6632.761
381Gaziantepİslahiye18.05626,9411.55417,2431.47946,975.9348,8567.023
382GaziantepKarkamış2.36524,121.90719,454.28143,661.25312,789.806
383GaziantepNizip45.85231,8424.62917,1062.41843,3511.0957,71143.994
384GaziantepNurdağı11.98629,806.55716,3018.41445,783.2648,1240.221
385GaziantepOğuzeli9.29629,165.76918,1013.66242,863.1529,8931.879
386GaziantepŞahinbey297.69732,13158.40517,10424.85545,8545.5874,92926.544
387GaziantepŞehitkamil266.09433,47137.63017,31352.89044,3938.3174,82794.931
388GaziantepYavuzeli7.63734,393.90217,578.73839,351.9288,6822.205
389GiresunAlucra1.15011,221.36813,345.12650,002.60925,4510.253
390GiresunBulancak12.87119,059.20213,6236.61454,188.89513,1667.582
391GiresunÇamoluk95711,5583810,114.33352,272.16126,078.289
392GiresunÇanakçı83413,3875412,103.30353,001.34121,526.232
393GiresunDereli2.63613,362.49912,6710.26552,024.33121,9519.731
394GiresunDoğankent1.24618,8481512,323.53253,411.02015,426.613
395GiresunEspiye6.47118,155.35215,0118.71052,485.11614,3535.649
396GiresunEynesil1.68412,671.95614,716.82151,312.83221,3013.293
397GiresunGörele4.77915,004.03012,6516.70452,436.34919,9331.862
398GiresunGüce1.37717,231.12314,053.99049,921.50218,797.992
399GiresunKeşap2.31011,772.16211,0110.35652,764.80224,4619.630
400GiresunMerkez24.72017,8023.25416,7575.58354,4315.30111,02138.858
401GiresunPiraziz1.64011,462.19915,377.48652,312.98520,8614.310
402GiresunŞebinkarahisar3.12215,263.22515,7610.02849,024.08419,9620.459
403GiresunTirebolu5.04315,834.32213,5716.84952,895.64017,7131.854
404GiresunYağlıdere2.47115,651.94212,308.05050,973.33021,0915.793
405GümüşhaneKelkit11.13221,168.78516,7027.24451,795.44710,3552.608
406GümüşhaneKöse1.54218,471.54318,484.12349,381.14113,678.349
407GümüşhaneKürtün2.44618,292.00314,976.91751,712.01015,0313.376
408GümüşhaneMerkez8.96115,8914.42625,5827.84649,375.1659,1656.398
409GümüşhaneŞiran3.64517,123.62817,0410.59049,753.42316,0821.286
410GümüşhaneTorul1.90515,241.94715,576.58252,642.07016,5512.504
411HakkariÇukurca3.43721,295.34333,106.83142,325303,2816.141
412HakkariDerecik8.56036,626.85029,307.42231,755452,3323.377
413HakkariMerkez21.81027,7216.93721,5336.90246,913.0233,8478.672
414HakkariŞemdinli13.21730,1211.47426,1517.82540,621.3703,1243.886
415HakkariYüksekova35.17829,5826.52522,3152.99644,574.2163,55118.915
416HatayAltınözü19.80832,6110.98818,0924.74640,745.2038,5760.745
417HatayAntakya111.76529,1563.26716,50184.59448,1523.7286,19383.354
418HatayArsuz22.54124,3012.85713,8649.70053,597.6518,2592.749
419HatayBelen8.35325,074.53813,6217.00151,033.42110,2733.313
420HatayDefne38.99525,1921.67414,0082.52453,3011.6277,51154.820
421HatayDörtyol35.10528,0519.09815,2662.09949,628.8367,06125.138
422HatayErzin10.86526,206.52515,7420.29148,943.7829,1241.463
423HatayHassa15.98728,299.86517,4526.20946,374.4587,8956.519
424Hatayİskenderun61.07824,5936.73314,79130.55952,5620.0108,06248.380
425HatayKırıkhan34.17929,2418.84016,1254.85146,939.0067,71116.876
426HatayKumlu4.24431,012.41117,625.95843,531.0737,8413.686
427HatayPayas12.15628,626.34014,9321.24150,012.7406,4542.477
428HatayReyhanlı35.61435,5617.61417,5941.45241,395.4715,46100.151
429HataySamandağ33.74427,6119.28515,7859.41948,629.7758,00122.223
430HatayYayladağı9.52025,736.35517,1817.34346,873.78210,2237.000
431IğdırAralık6.43030,174.57321,468.92241,861.3886,5121.313
432IğdırKarakoyunlu3.81027,362.65719,086.29645,211.1628,3413.925
433IğdırMerkez42.63330,3926.22418,7063.02744,938.3835,98140.267
434IğdırTuzluca6.62527,684.53118,9310.43143,582.3509,8223.937
435IspartaAksu51611,3254912,052.23449,021.25827,614.557
436IspartaAtabey96216,7076013,193.06053,1297916,995.761
437IspartaEğirdir5.84518,484.52514,3116.57752,414.68514,8131.632
438IspartaGelendost2.59216,941.66710,908.00352,313.03619,8515.298
439IspartaGönen1.13115,7494413,143.68851,331.42219,797.185
440IspartaKeçiborlu1.97213,931.85313,097.28051,443.04721,5314.152
441IspartaMerkez51.62019,5254.19420,49135.91851,4022.6948,58264.426
442IspartaŞarkikaraağaç4.23916,853.21212,7713.20552,504.49517,8725.151
443IspartaSenirkent1.90616,731.47012,905.58148,982.43821,4011.395
444IspartaSütçüler1.27912,421.29412,574.88147,412.84127,6010.295
445IspartaUluborlu96415,331.10917,642.92946,591.28520,446.287
446IspartaYalvaç8.48218,176.76614,4923.76750,917.67316,4346.688
447IspartaYenişarbademli1798,5826412,651.05950,7458528,032.087
448İstanbulAdalar1.70211,172.00213,148.60556,472.92919,2215.238
449İstanbulArnavutköy83.21529,4646.46616,45141.23950,0011.5684,10282.488
450İstanbulAtaşehir83.40719,6260.96414,34248.57858,4832.1457,56425.094
451İstanbulAvcılar97.33621,6865.99014,70256.52157,1529.0356,47448.882
452İstanbulBağcılar187.28225,13124.30816,68400.17453,7133.3614,48745.125
453İstanbulBahçelievler124.36020,3590.56114,82354.05457,9442.0846,89611.059
454İstanbulBakırköy35.82215,6325.60911,17134.59358,7133.21514,49229.239
455İstanbulBaşakşehir128.05027,8274.94916,28240.38052,2316.8803,67460.259
456İstanbulBayrampaşa54.30219,7739.50414,38159.41858,0321.5117,83274.735
457İstanbulBeşiktaş23.05712,6221.40911,72110.10060,2828.08315,38182.649
458İstanbulBeykoz46.17418,6037.82415,24142.17157,2722.0918,90248.260
459İstanbulBeylikdüzü81.28623,0746.39613,17200.66456,9424.0666,83352.412
460İstanbulBeyoğlu42.35418,1535.11715,05138.23459,2517.6187,55233.323
461İstanbulBüyükçekmece54.86421,5935.63514,02142.53456,0921.0708,29254.103
462İstanbulÇatalca13.11717,799.34912,6842.49057,648.76211,8973.718
463İstanbulÇekmeköy64.73324,4739.11414,79148.41256,1112.2494,63264.508
464İstanbulEsenler108.60524,1277.70117,25243.78254,1320.2564,50450.344
465İstanbulEsenyurt259.40527,17148.83715,59515.03053,9531.3073,28954.579
466İstanbulEyüpsultan83.62320,8857.33314,31232.89958,1526.6586,66400.513
467İstanbulFatih72.08216,2768.83315,53257.46858,1144.70710,09443.090
468İstanbulGaziosmanpaşa111.26322,6275.37115,32274.00955,7031.3196,37491.962
469İstanbulGüngören57.62719,9145.51515,73163.82056,6022.4797,77289.441
470İstanbulKadıköy57.02911,8146.2409,58288.53759,7790.90718,83482.713
471İstanbulKağıthane88.71919,8069.17715,44265.64559,2924.4845,46448.025
472İstanbulKartal91.40919,4262.09713,19277.94459,0539.2268,33470.676
473İstanbulKüçükçekmece178.05222,46120.01415,14448.09556,5246.6605,89792.821
474İstanbulMaltepe87.83817,1169.15913,47307.16359,8449.1569,58513.316
475İstanbulPendik168.41523,66101.13714,21402.42856,5339.9145,61711.894
476İstanbulSancaktepe118.93027,2367.21915,39235.29153,8815.2933,50436.733
477İstanbulSarıyer58.64816,8956.56316,29201.29557,9730.7088,84347.214
478İstanbulŞile5.46314,495.47414,5220.25753,746.49817,2437.692
479İstanbulSilivri35.99518,5826.32413,59114.78059,2616.5818,56193.680
480İstanbulŞişli39.25414,0336.55013,06174.49562,3629.51810,55279.817
481İstanbulSultanbeyli98.85929,4258.04717,27167.83049,9511.2853,36336.021
482İstanbulSultangazi145.41727,2088.70316,59278.98152,1921.4644,02534.565
483İstanbulTuzla62.73923,4642.08115,74149.40355,8713.1774,93267.400
484İstanbulÜmraniye159.18022,41100.79014,19411.17557,8939.1355,51710.280
485İstanbulÜsküdar90.91017,0977.04714,49310.43258,3753.43610,05531.825
486İstanbulZeytinburnu62.50321,2951.97017,70160.74054,7518.3616,25293.574
487İzmirAliağa20.14020,7712.20812,5957.76059,566.8667,0896.974
488İzmirBalçova10.40013,0512.35715,5145.05956,5511.86514,8979.681
489İzmirBayındır7.52218,615.08912,5921.00251,976.80116,8340.414
490İzmirBayraklı61.25319,6239.88312,77181.16158,0229.9679,60312.264
491İzmirBergama18.16317,4912.37111,9157.85355,7015.48014,90103.867
492İzmirBeydağ2.01816,351.38811,256.78755,002.14717,4012.340
493İzmirBornova83.13518,4370.13915,55256.67356,9141.0459,10450.992
494İzmirBuca99.34619,4578.56415,38290.15656,8242.6298,35510.695
495İzmirÇeşme7.35116,574.96111,1825.96058,526.09113,7344.363
496İzmirÇiğli36.93318,4526.17913,08119.37059,6217.7298,86200.211
497İzmirDikili6.19714,154.1059,3724.28455,449.22021,0543.806
498İzmirFoça4.25513,194.80014,8818.21956,474.99015,4732.264
499İzmirGaziemir27.92520,2619.32214,0279.81857,9210.7437,80137.808
500İzmirGüzelbahçe5.97617,723.78611,2319.63858,234.32512,8233.725
501İzmirKarabağlar95.13919,7862.77313,05271.76256,5151.25110,66480.925
502İzmirKaraburun1.29212,018377,785.97655,542.65424,6710.759
503İzmirKarşıyaka54.03715,4734.3079,82208.23959,6252.70715,09349.290
504İzmirKemalpaşa23.97922,2914.30613,3059.42255,259.8499,16107.556
505İzmirKınık6.21021,563.86813,4315.01052,113.71412,8928.802
506İzmirKiraz8.59919,585.57112,6823.61053,756.14513,9943.925
507İzmirKonak58.26116,5742.37212,05198.51256,4652.42714,91351.572
508İzmirMenderes19.08819,6511.67212,0255.12656,7611.23711,5797.123
509İzmirMenemen42.35023,5425.01213,9099.47655,3013.0437,25179.881
510İzmirNarlıdere9.74314,829.42514,3437.13556,499.43414,3565.737
511İzmirÖdemiş22.87717,2215.11211,3774.31755,9320.57015,48132.876
512İzmirSeferihisar7.44716,735.05011,3425.14156,466.88815,4744.526
513İzmirSelçuk6.77818,414.63712,5920.59755,934.81213,0736.824
514İzmirTire15.46818,249.93811,7246.59654,9512.80215,1084.804
515İzmirTorbalı44.43023,9026.23514,11100.11753,8515.1268,14185.908
516İzmirUrla9.61014,278.91813,2437.69555,9811.11616,5167.339
517KahramanmaraşAfşin21.74927,0412.86015,9937.78246,978.05610,0180.447
518KahramanmaraşAndırın6.17619,004.96315,2715.83548,725.52917,0132.503
519KahramanmaraşÇağlayancerit5.55324,003.67115,8711.21148,462.69811,6623.133
520KahramanmaraşDulkadiroğlu65.03429,2139.05517,54103.04946,2815.5356,98222.673
521KahramanmaraşEkinözü2.51022,371.98217,665.11845,611.61114,3611.221
522KahramanmaraşElbistan38.27427,0422.40515,8369.19748,8911.6588,24141.534
523KahramanmaraşGöksun11.94422,868.52916,3224.93447,726.84813,1052.255
524KahramanmaraşNurhak2.53520,651.61113,126.29551,271.83814,9712.279
525KahramanmaraşOnikişubat127.65529,5673.15816,94204.85447,4426.1816,06431.848
526KahramanmaraşPazarcık18.45926,7110.66915,4432.16446,557.80511,3069.097
527KahramanmaraşTürkoğlu22.88129,6712.96416,8135.43545,955.8327,5677.112
528KarabükEflani95010,7795610,844.50251,032.41527,378.823
529KarabükEskipazar1.60612,361.74213,406.70351,582.94522,6612.996
530KarabükMerkez23.69517,7327.08220,2769.19851,7913.64010,21133.615
531KarabükOvacık3017,043357,842.24752,571.39132,554.274
532KarabükSafranbolu11.30216,5114.82821,6734.10249,838.20811,9968.440
533KarabükYenice2.55312,572.16710,6711.43656,314.15420,4520.310
534KaramanAyrancı1.30416,371.01312,723.92049,221.72821,697.965
535KaramanBaşyayla64917,7856915,591.81049,5962217,043.650
536KaramanErmenek5.52119,333.78313,2414.55950,974.70216,4628.565
537KaramanKazımkarabekir76117,5889220,611.96345,3671216,454.328
538KaramanMerkez45.37923,0034.32917,4099.65450,5217.9149,08197.276
539KaramanSarıveliler2.25419,611.70714,855.62748,951.90716,5911.495
540KarsAkyaka2.51123,721.90618,015.06947,891.09810,3710.584
541KarsArpaçay3.80722,872.49014,968.13648,882.21213,2916.645
542KarsDigor6.82931,434.28219,718.99941,411.6207,4621.730
543KarsKağızman14.04630,878.16317,9419.87743,683.4197,5145.505
544KarsMerkez28.94424,8024.72421,1855.00347,138.0416,89116.712
545KarsSarıkamış12.24829,678.08319,5817.79843,123.1517,6341.280
546KarsSelim6.67529,143.71216,2010.22644,642.29710,0322.910
547KarsSusuz2.45824,471.53115,244.83148,101.22412,1910.044
548KastamonuAbana46711,3555913,592.14452,1394322,934.113
549KastamonuAğlı41913,5431610,211.59451,5276524,733.094
550KastamonuAraç2.52613,531.99110,669.42150,464.73225,3518.670
551KastamonuAzdavay85911,7373710,063.73250,961.99627,257.324
552KastamonuBozkurt1.24013,108619,094.99752,782.37025,039.468
553KastamonuÇatalzeytin74510,5692113,053.33647,292.05329,107.055
554KastamonuCide2.94613,272.30410,3811.13950,185.80726,1622.196
555KastamonuDaday1.05712,7189910,814.39052,771.97323,728.319
556KastamonuDevrekani1.88114,861.48711,756.68152,782.60920,6112.658
557KastamonuDoğanyurt83014,6980014,162.88251,001.13920,165.651
558KastamonuHanönü55013,553689,062.09951,701.04325,694.060
559Kastamonuİhsangazi66312,3289916,712.72150,571.09820,415.381
560Kastamonuİnebolu3.65217,412.88613,7610.60850,563.83418,2720.980
561KastamonuKüre94116,3072512,562.99751,911.11119,245.774
562KastamonuMerkez28.71918,8329.38419,2679.04951,8215.40110,10152.553
563KastamonuPınarbaşı5068,663866,613.02251,741.92732,995.841
564KastamonuŞenpazar54211,9850011,052.23549,411.24627,554.523
565KastamonuSeydiler61515,3244711,142.09252,1286021,434.014
566KastamonuTaşköprü5.69615,064.48011,8520.02952,977.61020,1237.815
567KastamonuTosya6.35115,914.52911,3520.52651,428.51021,3239.916
568KayseriAkkışla83113,3077812,453.34053,471.29820,786.247
569KayseriBünyan5.34017,454.45714,5616.70054,574.10613,4230.603
570KayseriDeveli15.14423,0310.10115,3632.64049,657.86011,9665.745
571KayseriFelahiye77813,2761610,513.03951,851.42824,365.861
572KayseriHacılar2.74522,111.96615,846.24950,341.45411,7112.414
573Kayseriİncesu7.25425,944.05914,5113.42548,003.23111,5527.969
574KayseriKocasinan98.48824,8160.39315,22203.87551,3734.1568,61396.912
575KayseriMelikgazi146.11925,5892.06716,12294.06751,4938.9136,81571.166
576KayseriÖzvatan47311,3647311,362.16451,971.05425,314.164
577KayseriPınarbaşı4.78319,863.31213,7511.93249,554.05316,8324.080
578KayseriSarıoğlan2.71218,641.65411,377.30450,192.88219,8014.552
579KayseriSarız1.48115,451.22112,744.62048,212.26123,599.583
580KayseriTalas39.27023,9829.58718,0784.85151,8110.0656,15163.773
581KayseriTomarza4.78321,583.15914,2510.77548,613.44915,5622.166
582KayseriYahyalı8.42423,355.43915,0817.64148,904.57212,6736.076
583KayseriYeşilhisar3.13519,472.10113,058.03149,892.83117,5916.098
584KilisElbeyli1.52525,481.18719,832.54942,5872512,115.986
585KilisMerkez33.76728,6122.00818,6553.51945,348.7397,40118.033
586KilisMusabeyli4.04530,342.48918,675.28139,611.51911,3913.334
587KilisPolateli1.54630,1094718,432.07840,4556611,025.137
588KırıkkaleBahşılı1.45619,6899213,413.99453,9895712,937.399
589KırıkkaleBalışeyh1.01815,7189013,743.30751,051.26319,506.478
590KırıkkaleÇelebi30411,5528010,631.35851,5869126,242.633
591KırıkkaleDelice1.02411,281.11412,284.34347,862.59428,589.075
592KırıkkaleKarakeçili65319,3852215,491.71150,7948314,343.369
593KırıkkaleKeskin2.29413,022.70215,339.62054,603.00417,0517.620
594KırıkkaleMerkez41.29820,8129.03514,63106.73353,7821.41110,79198.477
595KırıkkaleSulakyurt6689,616669,583.54550,992.07429,836.953
596KırıkkaleYahşihan4.66015,0312.54340,4412.14439,161.6665,3731.013
597KırklareliBabaeski6.17312,886.10612,7427.12756,588.53817,8147.944
598KırklareliDemirköy1.24414,051.28014,454.84754,731.48516,778.856
599KırklareliKofçaz2078,971958,451.18651,3972031,202.308
600KırklareliLüleburgaz26.28817,6218.63012,4987.91058,9316.35610,96149.184
601KırklareliMerkez15.36414,9119.35818,7955.34253,7112.97812,59103.042
602KırklareliPehlivanköy3118,872717,731.92955,0499428,363.505
603KırklareliPınarhisar2.26612,282.33112,6310.09154,683.76820,4218.456
604KırklareliVize3.92713,763.53412,3815.85355,545.22718,3128.541
605KırşehirAkçakent44311,3946812,031.92949,601.04926,973.889
606KırşehirAkpınar1.04013,9387111,673.99853,561.55620,847.465
607KırşehirBoztepe78614,3967312,322.97854,501.02718,805.464
608KırşehirÇiçekdağı2.28916,142.02814,307.09750,032.77219,5414.186
609KırşehirKaman6.24717,474.89413,6818.84252,695.78016,1635.763
610KırşehirMerkez34.01721,5828.53118,1081.42251,6513.6658,67157.635
611KırşehirMucur3.46018,672.61214,099.68252,232.78215,0118.536
612KocaeliBaşiskele25.18024,6313.40313,1156.69355,456.9656,81102.241
613KocaeliÇayırova36.53827,2419.21114,3273.07554,475.3223,97134.146
614KocaeliDarıca53.43625,7729.28314,12113.11554,5511.5115,55207.345
615KocaeliDerince31.22921,8619.21613,4579.94055,9612.4648,73142.849
616KocaeliDilovası15.26730,208.77517,3624.06947,612.4404,8350.551
617KocaeliGebze95.47724,9854.20214,18212.16455,5220.3235,32382.166
618KocaeliGölcük36.49322,0321.78013,1592.56655,8814.8248,95165.663
619Kocaeliİzmit73.85620,0761.60516,74200.62254,5231.9078,67367.990
620KocaeliKandıra7.60614,667.12813,7329.17056,217.99315,4051.897
621KocaeliKaramürsel10.88618,917.91113,7431.48554,707.27512,6457.557
622KocaeliKartepe28.64823,6117.64614,5466.00054,409.0327,44121.326
623KocaeliKörfez42.02024,8224.48014,4690.21653,2912.5887,44169.304
624KonyaAhırlı85017,8863313,322.24547,231.02521,574.753
625KonyaAkören1.05918,141.15419,772.65945,5596616,555.838
626KonyaAkşehir18.46419,6712.87413,7148.84952,0313.69814,5993.885
627KonyaAltınekin3.70225,802.20215,346.96548,531.48210,3314.351
628KonyaBeyşehir15.91921,3811.19915,0437.79650,759.55512,8374.469
629KonyaBozkır4.79918,534.17716,1312.04546,524.87318,8225.894
630KonyaÇeltik2.08921,511.46115,044.93250,781.23112,679.713
631KonyaCihanbeyli11.75022,717.91115,2926.61451,435.47310,5851.748
632KonyaÇumra17.00525,2710.78716,0332.78848,736.7029,9667.282
633KonyaDerbent69516,2959814,012.07848,7089621,004.267
634KonyaDerebucak66210,9868611,373.08951,221.59426,436.031
635KonyaDoğanhisar2.05813,021.78911,327.42846,984.53528,6815.810
636KonyaEmirgazi2.21025,891.51117,703.85045,1196411,298.535
637KonyaEreğli33.19722,5822.82115,5275.66151,4715.31910,42146.998
638KonyaGüneysınır2.12322,861.37714,834.44847,891.34014,439.288
639KonyaHadim2.27318,921.83015,235.70147,452.21118,4012.015
640KonyaHalkapınar68116,7561015,002.06450,7671117,494.066
641KonyaHüyük2.38615,241.69510,837.70449,223.86724,7115.652
642KonyaIlgın11.30020,847.43013,7027.40750,548.09114,9254.228
643KonyaKadınhanı8.00624,915.25216,3415.27347,513.61311,2432.144
644KonyaKarapınar12.93325,888.40316,8124.05748,144.5859,1749.978
645KonyaKaratay95.76028,2556.69716,73164.94548,6621.5746,36338.976
646KonyaKulu10.96021,567.80615,3626.18551,525.87411,5650.825
647KonyaMeram85.75224,8960.40617,53168.34648,8630.0428,72344.546
648KonyaSarayönü6.23123,063.99414,7813.41849,653.38312,5227.026
649KonyaSelçuklu162.00624,44124.22118,74334.33050,4442.2516,37662.808
650KonyaSeydişehir12.94119,969.06413,9833.69251,989.12514,0864.822
651KonyaTaşkent1.12817,921.05616,772.75343,731.35921,596.296
652KonyaTuzlukçu1.00715,4280912,393.28350,281.43021,906.529
653KonyaYalıhüyük1448,841499,1585452,4248229,591.629
654KonyaYunak4.72021,483.23514,7210.89449,583.12314,2121.972
655KütahyaAltıntaş2.67916,631.99112,368.49152,712.94718,3016.108
656KütahyaAslanapa1.30514,5999411,114.70952,641.93721,658.945
657KütahyaÇavdarhisar67910,776209,843.31752,631.68726,776.303
658KütahyaDomaniç2.09414,291.55910,648.22956,162.77018,9114.652
659KütahyaDumlupınar33911,5130610,391.53051,9776926,122.944
660KütahyaEmet3.11115,662.55912,8810.48352,773.71118,6819.864
661KütahyaGediz8.80117,516.45612,8427.47254,647.54515,0150.274
662KütahyaHisarcık1.90215,761.58213,116.58654,571.99916,5612.069
663KütahyaMerkez50.88918,6849.60118,21146.83553,9125.0429,19272.367
664KütahyaPazarlar68813,5363612,502.64652,031.11621,945.086
665KütahyaŞaphane65510,8677512,853.13952,061.46124,236.030
666KütahyaSimav9.52715,097.96812,6233.54053,1112.12019,1963.155
667KütahyaTavşanlı18.83218,5612.14911,9757.95757,1212.52212,34101.460
668MalatyaAkçadağ4.62515,914.00313,7715.28152,585.15517,7429.064
669MalatyaArapgir1.46414,251.23011,975.07749,412.50424,3710.275
670MalatyaArguvan82310,7980910,613.79449,752.20028,857.626
671MalatyaBattalgazi71.87123,5856.27718,46151.22949,6225.4108,34304.787
672MalatyaDarende5.52821,133.78314,4612.82549,014.03015,4026.166
673MalatyaDoğanşehir8.38521,675.45314,0919.36750,065.48514,1838.690
674MalatyaDoğanyol73518,1454513,452.04650,5172517,904.051
675MalatyaHekimhan2.32312,662.02311,039.41851,344.58124,9718.345
676MalatyaKale90614,8978812,953.05650,221.33521,946.085
677MalatyaKuluncak1.22115,691.04113,383.90450,161.61720,787.783
678MalatyaPütürge2.50018,001.91113,766.15644,323.32223,9213.889
679MalatyaYazıhan2.73019,802.12515,417.15851,921.77312,8613.786
680MalatyaYeşilyurt81.73725,5748.68515,23165.33851,7323.8587,46319.618
681ManisaAhmetli3.01618,252.20113,328.76053,012.54815,4216.525
682ManisaAkhisar32.67418,8820.62211,9296.76355,9222.96713,27173.026
683ManisaAlaşehir21.27020,3314.79514,1456.22953,7412.32811,78104.622
684ManisaDemirci5.64814,105.85914,6321.78954,416.75216,8640.048
685ManisaGölmarmara3.15420,732.26314,887.76351,032.03213,3615.212
686ManisaGördes4.07614,713.28011,8415.13754,645.21018,8127.703
687ManisaKırkağaç7.45119,375.10513,2720.25852,675.64514,6838.459
688ManisaKöprübaşı1.92614,611.61212,237.31655,492.33117,6813.185
689ManisaKula7.77017,665.77613,1324.35455,356.10113,8744.001
690ManisaSalihli30.33018,6321.15913,0090.07055,3321.22813,04162.787
691ManisaSarıgöl6.50018,114.14311,5419.88155,395.36614,9535.890
692ManisaSaruhanlı10.26218,547.22613,0629.30952,968.54315,4455.340
693ManisaŞehzadeler35.84720,9525.64614,9993.17354,4416.4729,62171.138
694ManisaSelendi3.33016,762.53912,7810.53353,013.46917,4619.871
695ManisaSoma25.02522,7613.82512,5761.41455,869.6828,81109.946
696ManisaTurgutlu38.50623,1423.76014,2888.77653,3515.3769,24166.418
697ManisaYunusemre56.02422,7340.41716,40132.66553,8317.3347,03246.440
698MardinArtuklu58.37232,7634.16019,1777.71043,627.9124,44178.154
699MardinDargeçit9.44434,085.73020,6810.44237,682.0957,5627.711
700MardinDerik22.99937,2712.58120,3923.08337,413.0434,9361.706
701MardinKızıltepe93.38436,3848.67618,96104.17940,5910.4254,06256.664
702MardinMazıdağı13.39636,907.12619,6313.75937,902.0235,5736.304
703MardinMidyat35.62131,0421.85719,0548.59142,348.6947,58114.763
704MardinNusaybin33.57731,0421.49319,8746.27842,786.8246,31108.172
705MardinÖmerli4.22730,142.70419,285.74240,941.3539,6514.026
706MardinSavur8.08430,415.14919,3710.66640,122.68410,1026.583
707MardinYeşilli4.98233,903.12321,255.66238,539286,3214.695
708MersinAkdeniz70.19526,7644.33916,91127.87048,7619.8617,57262.265
709MersinAnamur12.58919,058.65413,1036.12154,678.70413,1766.068
710MersinAydıncık2.14419,451.42112,895.96854,141.49013,5211.023
711MersinBozyazı5.70421,453.31812,4814.29953,773.27412,3126.595
712MersinÇamlıyayla1.08613,0487010,454.51754,251.85322,268.326
713MersinErdemli32.16522,7420.43014,4474.99453,0113.8879,82141.476
714MersinGülnar4.45517,533.26712,8513.05751,374.64118,2625.420
715MersinMezitli43.33121,2226.83913,14115.15156,3818.9199,26204.240
716MersinMut13.33821,298.51713,6032.67552,168.10912,9562.639
717MersinSilifke23.34719,3215.33512,6967.10055,5115.09112,49120.873
718MersinTarsus84.47824,6750.44414,73177.18451,7530.2678,84342.373
719MersinToroslar79.46226,2245.87715,14155.78951,4121.8827,22303.010
720MersinYenişehir57.19621,4940.41815,19145.92054,8322.5838,49266.117
721MuğlaBodrum32.24118,3818.28210,42104.10659,3420.80611,86175.435
722MuğlaDalaman7.90418,815.16812,3024.65958,684.29310,2242.024
723MuğlaDatça3.15214,072.1779,7212.50055,804.57420,4222.403
724MuğlaFethiye32.39819,9120.04312,3293.48057,4616.76510,31162.686
725MuğlaKavaklıdere2.08019,271.36012,605.65552,401.69715,7210.792
726MuğlaKöyceğiz7.09119,204.54212,3020.49455,504.79913,0036.926
727MuğlaMarmaris17.72718,7110.63811,2356.88760,049.49710,0294.749
728MuğlaMenteşe17.73515,4122.58019,6261.17553,1713.56911,79115.059
729MuğlaMilas26.28318,6316.89111,9778.97255,9718.96113,44141.107
730MuğlaOrtaca9.31018,616.02712,0528.94057,855.75011,4950.027
731MuğlaSeydikemer10.51917,067.98612,9533.48454,319.66415,6761.653
732MuğlaUla3.70014,572.71510,6914.40356,704.58418,0525.402
733MuğlaYatağan7.86317,525.13411,4424.89155,466.99115,5844.879
734MuşBulanık29.86837,0416.90520,9629.86337,034.0074,9780.643
735MuşHasköy9.26735,385.58321,3210.09238,531.2484,7726.190
736MuşKorkut8.79835,435.53622,309.21637,121.2805,1624.830
737MuşMalazgirt18.10235,5511.21122,0118.81336,942.8005,5050.926
738MuşMerkez66.59034,0939.35820,1581.28541,628.0904,14195.323
739MuşVarto8.80928,515.77518,6913.12242,473.19110,3330.897
740NevşehirAcıgöl4.68624,203.26516,869.02646,622.38512,3219.362
741NevşehirAvanos5.88517,974.25012,9817.39153,125.21615,9332.742
742NevşehirDerinkuyu5.02424,183.54617,0710.18749,032.0199,7220.776
743NevşehirGülşehir3.99018,592.75612,8411.07451,583.64816,9921.468
744NevşehirHacıbektaş1.30411,541.58414,025.68150,272.73324,1811.302
745NevşehirKozaklı2.31917,331.49211,156.94851,932.62019,5813.379
746NevşehirMerkez33.93222,9027.02718,2475.78051,1511.4217,71148.160
747NevşehirÜrgüp6.39917,865.17314,4418.78752,455.46215,2535.821
748NiğdeAltunhisar2.89222,312.17616,795.82244,922.07115,9812.961
749NiğdeBor13.28021,969.40515,5630.12849,837.64912,6560.462
750NiğdeÇamardı2.34718,461.77013,926.11148,062.48719,5612.715
751NiğdeÇiftlik8.22330,044.86917,7912.07544,112.2078,0627.374
752NiğdeMerkez55.42424,1943.60919,03112.64949,1717.4397,61229.121
753NiğdeUlukışla2.67913,242.20710,9111.02454,504.31821,3520.228
754OrduAkkuş3.37515,212.78912,5710.90649,145.12223,0822.192
755OrduAltınordu45.03320,6932.06014,73118.13554,2822.41210,30217.640
756OrduAybastı3.85317,493.25314,7711.10250,403.81917,3422.027
757OrduÇamaş1.17412,961.02111,275.11656,481.74719,299.058
758OrduÇatalpınar2.94921,361.95114,137.14551,741.76412,7713.809
759OrduÇaybaşı2.60520,531.93115,226.28949,571.86214,6812.687
760OrduFatsa25.80821,6716.60113,9462.73052,6713.95511,72119.094
761OrduGölköy4.57016,133.71213,1015.05353,134.99717,6428.332
762OrduGülyalı93211,2791011,004.53154,801.89622,938.269
763OrduGürgentepe1.80212,781.54410,958.10657,492.64818,7814.100
764Orduİkizce2.59717,822.08814,337.46851,262.41716,5914.570
765OrduKabadüz75910,3380510,964.07655,481.70723,237.347
766OrduKabataş1.69615,971.31712,405.60452,782.00018,8410.617
767OrduKorgan6.19021,644.16714,5714.19549,624.05714,1828.609
768OrduKumru6.35121,214.10613,7114.59048,724.89816,3629.945
769OrduMesudiye1.5809,401.5229,058.83452,564.87328,9916.809
770OrduPerşembe3.1159,883.43310,8817.43955,297.55523,9531.542
771OrduUlubey1.8359,432.09110,7510.60354,514.92125,3019.450
772OrduÜnye26.41620,6218.55014,4867.23552,4915.90012,41128.101
773OsmaniyeBahçe5.59425,253.29514,8711.13050,242.1369,6422.155
774OsmaniyeDüziçi23.42627,8413.05915,5240.65048,326.9988,3284.133
775OsmaniyeHasanbeyli89018,6163013,172.44051,0282217,194.782
776OsmaniyeKadirli29.36523,4818.83815,0663.78650,9913.09410,47125.083
777OsmaniyeMerkez76.53928,4943.19616,08129.73548,2919.1777,14268.647
778OsmaniyeSumbas2.64519,112.19715,877.00750,631.99114,3913.840
779OsmaniyeToprakkale4.69223,323.11715,4911.00054,671.3106,5120.119
780RizeArdeşen8.53120,755.58613,5922.32254,304.66711,3541.106
781RizeÇamlıhemşin87012,1778911,044.01556,181.47320,617.147
782RizeÇayeli7.58917,116.69015,0823.83353,746.23914,0744.351
783RizeDerepazarı1.07414,031.13514,834.11353,741.33117,397.653
784RizeFındıklı2.79216,742.30313,818.69552,132.88817,3216.678
785RizeGüneysu2.65117,002.28914,688.43554,082.22114,2415.596
786RizeHemşin1696,821516,091.35854,8080032,282.478
787Rizeİkizdere6338,8778511,003.98955,911.72824,227.135
788Rizeİyidere1.29815,171.14713,414.78555,941.32415,488.554
789RizeKalkandere1.70612,451.70712,458.28660,452.00914,6613.708
790RizeMerkez30.35220,5924.79516,8278.72653,4113.5389,18147.411
791RizePazar5.00515,943.90612,4417.29955,105.18516,5231.395
792SakaryaAdapazarı60.99922,0739.32914,23150.23154,3625.8269,34276.385
793SakaryaAkyazı20.10022,2413.61715,0747.08652,119.55910,5890.362
794SakaryaArifiye10.17522,428.47618,6823.18151,093.5437,8145.375
795SakaryaErenler20.62423,1413.32814,9547.76953,607.4078,3189.128
796SakaryaFerizli5.48020,043.87214,1615.10655,242.88910,5627.347
797SakaryaGeyve10.38820,797.49515,0025.90651,866.16912,3549.958
798SakaryaHendek18.64221,7913.52815,8145.02852,628.3729,7885.570
799SakaryaKarapürçek3.11724,012.06115,886.56250,551.2429,5712.982
800SakaryaKarasu13.39920,689.03913,9534.95453,957.39811,4264.790
801SakaryaKaynarca4.90420,323.50714,5312.74752,812.98012,3524.138
802SakaryaKocaali3.81016,613.17413,8412.52854,623.42614,9422.938
803SakaryaPamukova6.41021,554.12813,8815.77753,053.42511,5229.740
804SakaryaSapanca8.90020,986.25614,7523.01554,264.24510,0142.416
805SakaryaSerdivan30.54720,7130.57120,7376.73252,029.6506,54147.500
806SakaryaSöğütlü2.52317,911.90313,517.46552,992.19715,5914.088
807SakaryaTaraklı1.40520,2798214,163.38048,751.16616,826.933
808Samsun19.May4.52317,473.97615,3613.64952,713.74514,4625.893
809SamsunAlaçam3.87415,233.53213,8912.71750,015.30720,8725.430
810SamsunAsarcık4.11024,502.79116,638.01547,771.86211,1016.778
811SamsunAtakum40.98819,0140.43118,75117.70754,5916.5077,66215.633
812SamsunAyvacık4.40721,563.18715,5910.45251,132.39711,7320.443
813SamsunBafra25.98518,2019.09213,3777.51854,3020.16614,13142.761
814SamsunCanik23.22123,4214.69314,8253.40053,867.8357,9099.149
815SamsunÇarşamba28.96520,9120.61414,8871.99951,9716.96612,25138.544
816SamsunHavza6.96117,556.02815,2019.82349,996.84417,2639.656
817Samsunİlkadım70.74720,8946.35113,69187.47155,3634.04510,05338.614
818SamsunKavak3.51616,682.86313,5910.54950,064.14619,6721.074
819SamsunLadik2.45815,021.84711,288.24350,363.82023,3416.368
820SamsunSalıpazarı3.41117,062.99314,9710.19250,993.39416,9819.990
821SamsunTekkeköy11.00220,787.51814,2028.61354,055.80210,9652.935
822SamsunTerme12.71717,799.40513,1637.44752,3811.92316,6871.492
823SamsunVezirköprü23.39024,6016.31117,1544.81847,1310.57811,1295.097
824SamsunYakakent1.47116,941.12412,944.41250,801.67819,328.685
825ŞanlıurfaAkçakale55.44947,9621.48618,5835.49530,703.1852,75115.615
826ŞanlıurfaBirecik33.83035,5617.82118,7338.17340,135.3045,5895.128
827ŞanlıurfaBozova18.73333,8011.18720,1821.31238,454.1917,5655.423
828ŞanlıurfaCeylanpınar35.52439,9117.29219,4232.99237,063.2123,6189.020
829ŞanlıurfaEyyübiye164.39843,2873.18119,27129.79334,1712.4803,29379.852
830ŞanlıurfaHalfeti13.00531,817.42618,1716.83141,173.6178,8540.879
831ŞanlıurfaHaliliye140.65136,8372.05518,87154.03440,3415.1373,96381.877
832ŞanlıurfaHarran44.86849,9716.25918,1126.32129,312.3502,6289.798
833ŞanlıurfaHilvan14.82434,708.81220,6316.75739,222.3315,4642.724
834ŞanlıurfaKaraköprü74.03933,6936.19316,47101.83446,337.7303,52219.796
835ŞanlıurfaSiverek102.96639,4651.85019,8796.06936,8110.0853,86260.970
836ŞanlıurfaSuruç37.91037,0720.15819,7138.99938,145.1985,08102.265
837ŞanlıurfaViranşehir82.51241,2038.76019,3572.38536,146.6103,30200.267
838SiirtBaykan8.77434,715.31721,049.55937,821.6256,4325.275
839SiirtEruh6.33733,474.25322,476.94636,691.3957,3718.931
840SiirtKurtalan20.96134,8312.88321,4123.31838,753.0185,0160.180
841SiirtMerkez55.14732,7037.28322,1169.02040,927.2094,27168.659
842SiirtPervari12.22539,627.32223,739.87432,001.4374,6630.858
843SiirtŞirvan8.44238,175.01922,697.32833,131.3286,0022.117
844SiirtTillo1.22028,641.14426,851.58137,113157,394.260
845SinopAyancık3.12913,212.73911,5612.24551,705.57323,5323.686
846SinopBoyabat9.30120,936.30114,1821.63048,687.20316,2144.435
847SinopDikmen52110,3955511,062.27645,371.66433,175.016
848SinopDurağan4.05320,452.99115,099.32247,053.44917,4119.815
849SinopErfelek1.49712,551.0688,965.71547,923.64630,5711.926
850SinopGerze3.92315,492.77710,9613.26352,375.36421,1825.327
851SinopMerkez10.67816,2210.63216,1535.65154,148.88413,4965.845
852SinopSaraydüzü6299,935057,973.06948,452.13133,646.334
853SinopTürkeli2.59416,361.81611,458.28952,273.16019,9315.859
854ŞırnakBeytüşşebap4.34826,633.82223,407.26744,508935,4716.330
855ŞırnakCizre58.47339,3231.60021,2554.22236,464.4022,96148.697
856ŞırnakGüçlükonak4.40935,862.79322,724.54136,935524,4912.295
857Şırnakİdil29.95838,9617.18822,3526.61134,613.1384,0876.895
858ŞırnakMerkez31.13933,1321.19122,5538.81441,302.8453,0393.989
859ŞırnakSilopi52.33738,2731.13322,7749.40836,133.8712,83136.749
860ŞırnakUludere13.47930,1812.40527,7816.94737,951.8294,1044.660
861SivasAkıncılar64112,045179,712.77852,161.39026,105.326
862SivasAltınyayla2.23224,791.52016,884.22446,911.02811,429.004
863SivasDivriği2.23013,731.5959,828.36751,514.05324,9516.245
864SivasDoğanşar2779,752538,901.31646,3199635,052.842
865SivasGemerek4.00317,522.80012,2611.63450,934.40819,3022.845
866SivasGölova42411,573018,221.82749,861.11230,353.664
867SivasGürün3.53318,822.98515,908.98247,853.27117,4318.771
868SivasHafik1.10811,281.42514,514.50945,922.77728,289.819
869Sivasİmranlı7469,7377210,073.82249,842.32830,367.668
870SivasKangal4.09219,242.88913,5810.53249,513.75917,6721.272
871SivasKoyulhisar1.58512,251.40710,886.25148,323.69328,5512.936
872SivasMerkez86.16622,6075.20619,72188.72749,4931.2268,19381.325
873SivasŞarkışla8.30821,635.55114,4519.06349,635.48614,2838.408
874SivasSuşehri4.56318,144.10516,3212.20448,514.28717,0425.159
875SivasUlaş1.76919,941.28514,494.29248,391.52417,188.870
876SivasYıldızeli6.88420,995.41716,5215.75548,044.74114,4632.797
877SivasZara3.28214,912.85412,9710.86949,395.00022,7222.005
878TekirdağÇerkezköy47.87527,4326.66115,2893.47653,566.5173,73174.529
879TekirdağÇorlu59.64422,0136.95013,64156.21157,6518.1396,69270.944
880TekirdağErgene13.62621,358.98914,0835.31455,335.8929,2363.821
881TekirdağHayrabolu4.96715,394.29413,3117.45554,095.55217,2132.268
882TekirdağKapaklı32.13626,6717.74214,7265.39954,285.2124,33120.489
883TekirdağMalkara7.97715,216.54812,4828.92755,159.00117,1652.453
884TekirdağMarmaraereğlisi4.62617,793.22712,4114.18454,543.97015,2726.007
885TekirdağMuratlı5.36818,493.52112,1316.70357,543.43611,8429.028
886TekirdağSaray9.17218,496.25512,6128.48357,425.69511,4849.605
887TekirdağŞarköy4.77614,803.26210,1117.98655,746.24319,3532.267
888TekirdağSüleymanpaşa35.20117,2629.86614,64117.22157,4621.71310,64204.001
889TokatAlmus4.22215,273.73313,5014.61752,855.08618,3927.658
890TokatArtova1.41216,861.52918,263.93747,011.49617,868.374
891TokatBaşçiftlik1.98523,851.11113,354.06948,891.15813,918.323
892TokatErbaa20.57621,5214.79415,4748.24950,4611.99212,5495.611
893TokatMerkez42.70321,3736.79118,41102.09151,1018.2209,12199.805
894TokatNiksar11.16717,108.73513,3833.89051,8911.51617,6365.308
895TokatPazar2.60719,562.07315,556.64049,812.01015,0813.330
896TokatReşadiye7.67917,506.13813,9922.49551,287.55817,2343.870
897TokatSulusaray1.88024,741.20315,833.54346,6397212,797.598
898TokatTurhal15.51619,4911.55414,5140.94951,4411.58514,5579.604
899TokatYeşilyurt2.11223,551.54917,274.18546,661.12312,528.969
900TokatZile8.80316,217.33813,5127.74451,1010.41219,1854.297
901TrabzonAkçaabat25.67520,4019.09115,1767.02053,2514.06211,17125.848
902TrabzonAraklı11.03922,697.17314,7424.43250,216.01612,3648.660
903TrabzonArsin6.52920,364.90215,2916.89652,703.73611,6532.063
904TrabzonBeşikdüzü3.26313,993.17513,6112.84455,064.04617,3423.328
905TrabzonÇarşıbaşı2.77017,802.11613,608.34253,602.33415,0015.562
906TrabzonÇaykara2.03314,141.62911,337.33150,983.38623,5514.379
907TrabzonDernekpazarı43510,9140610,191.99049,921.15528,983.986
908TrabzonDüzköy2.57218,492.04614,717.21751,892.07414,9113.909
909TrabzonHayrat1.01511,961.02212,044.64754,731.80621,278.490
910TrabzonKöprübaşı57311,8150310,372.59253,431.18324,394.851
911TrabzonMaçka3.54813,993.22212,7013.36452,695.22920,6225.363
912TrabzonOf8.12118,856.28714,5922.16351,446.51115,1143.082
913TrabzonOrtahisar69.32121,1153.15116,18176.74553,8129.2408,90328.457
914TrabzonŞalpazarı1.18210,731.22011,085.61050,933.00327,2611.015
915TrabzonSürmene4.72017,604.06015,1413.91251,864.13215,4026.824
916TrabzonTonya1.98214,041.97313,987.51453,232.64718,7514.116
917TrabzonVakfıkebir4.87017,693.70813,4714.48852,644.45916,2027.525
918TrabzonYomra8.54720,597.34817,7021.22551,124.39610,5941.516
919TunceliÇemişgezek1.35917,2594111,954.15352,721.42418,087.877
920TunceliHozat69011,031.16518,633.43254,8796815,486.255
921TunceliMazgirt7759,9694012,094.15353,391.91024,567.778
922TunceliMerkez6.78217,656.33116,4822.05457,393.2608,4838.427
923TunceliNazımiye2537,9341312,951.72254,0080125,123.189
924TunceliOvacık6329,4472710,864.15061,981.18717,736.696
925TunceliPertek1.71815,531.38412,516.13255,431.82916,5311.063
926TunceliPülümür2417,1437811,201.94757,6980923,973.375
927UşakBanaz6.41017,924.34112,1319.09853,385.92916,5735.778
928UşakEşme5.49915,764.15811,9219.00054,466.23117,8634.888
929UşakKarahallı1.38013,611.04910,355.22551,532.48524,5110.139
930UşakMerkez51.01319,8844.32817,27137.14053,4324.1889,42256.669
931UşakSivaslı3.81418,712.61112,8110.68852,433.27416,0620.387
932UşakUlubey1.53512,141.46611,596.76753,502.88022,7712.648
933VanBahçesaray5.33436,283.38623,035.24135,657405,0314.701
934VanBaşkale17.24535,3110.87922,2818.91238,721.8023,6948.838
935VanÇaldıran25.12140,1713.93022,2821.36934,172.1103,3762.530
936VanÇatak6.67832,434.90323,817.99838,841.0134,9220.592
937VanEdremit42.50933,3423.79118,6656.67144,454.5343,56127.505
938VanErciş63.81136,4435.17820,0968.45839,097.6614,38175.108
939VanGevaş8.14328,845.94421,0512.25143,391.8976,7228.235
940VanGürpınar11.26332,757.61722,1513.84840,261.6654,8434.393
941Vanİpekyolu104.09831,9361.62218,90147.39945,2112.8883,95326.007
942VanMuradiye18.75737,3610.43720,7918.95737,762.0554,0950.206
943VanÖzalp24.65237,7514.96222,9123.26135,622.4213,7165.296
944VanSaray7.29535,594.70222,947.64937,328524,1620.498
945VanTuşba52.62332,3135.98622,1068.44742,035.7923,56162.848
946YalovaAltınova6.64922,744.74016,2115.01351,352.8359,7029.237
947YalovaArmutlu1.87619,661.16012,165.05853,001.44915,189.543
948YalovaÇiftlikköy8.62720,605.33312,7323.08955,134.83311,5441.882
949YalovaÇınarcık5.28315,384.39212,7918.29653,276.37218,5534.343
950YalovaMerkez30.83520,6921.83714,6580.60954,0815.78710,59149.068
951YalovaTermal1.11016,081.52422,083.44949,9682011,886.903
952YozgatAkdağmadeni9.05221,247.15716,7920.84448,915.56813,0642.621
953YozgatAydıncık2.12921,121.47414,624.63846,021.83818,2410.079
954YozgatBoğazlıyan6.79819,844.43412,9418.10052,824.93714,4134.269
955YozgatÇandır63114,1846910,542.27351,081.07724,204.450
956YozgatÇayıralan1.69013,451.53212,196.59452,492.74721,8712.563
957YozgatÇekerek3.95720,332.88114,809.43948,493.19016,3919.467
958YozgatKadışehri2.58022,881.91316,965.28846,891.49613,2711.277
959YozgatMerkez21.80120,5121.74220,4652.10649,0310.63110,00106.280
960YozgatSaraykent2.73521,902.20717,686.01548,171.52912,2512.486
961YozgatSarıkaya6.30519,414.78114,7216.31950,235.08415,6532.489
962YozgatŞefaatli2.65517,912.01013,567.57251,082.58717,4514.824
963YozgatSorgun19.12424,0511.79714,8339.30649,429.30611,7079.533
964YozgatYenifakılı90416,7873213,592.77751,5697318,075.386
965YozgatYerköy6.99519,725.16514,5618.17251,225.14414,5035.476
966ZonguldakAlaplı8.82420,126.01613,7223.92454,565.08711,6043.851
967ZonguldakÇaycuma14.30815,8010.67911,7951.19956,5414.37015,8790.556
968ZonguldakDevrek7.92013,756.36811,0632.21655,9511.07919,2457.583
969ZonguldakEreğli35.64220,2924.10413,7297.82155,7018.05510,28175.622
970ZonguldakGökçebey3.42116,212.65812,5911.81955,993.21015,2121.108
971ZonguldakKilimli6.48818,634.05211,6320.03857,534.25112,2134.829
972ZonguldakKozlu7.88716,269.59119,7725.88653,375.14310,6048.507
973ZonguldakMerkez20.49716,5319.56715,7869.93456,4013.99911,29123.997

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here