İlçelere Göre Türkiye’de 0-14 Yaş Grubu Nüfusları ve İlçe Nüfusuna Oranları (2019 Yılı)

0
117

Aşağıdaki tablo TÜİK Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi verilerine göre hazırlanmıştır. Tabloda Türkiye’de ilçeler bazında yaş gruplarına göre nüfuslar ve o yaş grubundaki nüfusların ilçelerin tüm nüfusları içindeki oranları verilmiştir. Mesela Adana’nın Aladağı ilçesinin 2019 yılı nüfusu 16.121 kişidir. Aladağ ilçesinde 0-14 yaş grubunda 3.494 kişi (ilçe nüfusunun % 21,67’si) yaşamaktadır.

İlİlçeYaş GrubuToplam%
AdanaAladağ3.49416.12121,67
AdanaCeyhan40.200160.97724,97
AdanaÇukurova81.307376.39021,60
AdanaFeke3.07116.91918,15
Adanaİmamoğlu6.45727.93823,11
AdanaKaraisalı4.12921.94818,81
AdanaKarataş5.40823.67822,84
AdanaKozan30.463131.63323,14
AdanaPozantı3.93919.97419,72
AdanaSaimbeyli2.93314.76419,87
AdanaSarıçam47.315181.61026,05
AdanaSeyhan204.683796.28625,70
AdanaTufanbeyli3.43117.10220,06
AdanaYumurtalık3.48618.02619,34
AdanaYüreğir119.551414.57428,84
AdıyamanBesni20.92176.67427,29
AdıyamanÇelikhan4.10815.47026,55
AdıyamanGerger5.13817.55229,27
AdıyamanGölbaşı12.51049.25325,40
AdıyamanKahta39.799123.86132,13
AdıyamanMerkez90.208308.91529,20
AdıyamanSamsat2.2917.98028,71
AdıyamanSincik4.54216.85526,95
AdıyamanTut2.5069.90525,30
AfyonkarahisarBaşmakçı1.7659.78818,03
AfyonkarahisarBayat1.6467.67321,45
AfyonkarahisarBolvadin9.17045.38420,21
AfyonkarahisarÇay6.07931.17919,50
AfyonkarahisarÇobanlar4.40314.36330,66
AfyonkarahisarDazkırı2.24411.20420,03
AfyonkarahisarDinar9.53447.40020,11
AfyonkarahisarEmirdağ6.63837.36117,77
AfyonkarahisarEvciler1.3337.36718,09
AfyonkarahisarHocalar1.7199.49618,10
Afyonkarahisarİhsaniye6.50427.92923,29
Afyonkarahisarİscehisar6.76824.68327,42
AfyonkarahisarKızılören2412.32910,35
AfyonkarahisarMerkez73.928306.90824,09
AfyonkarahisarSandıklı10.95655.33119,80
AfyonkarahisarSinanpaşa7.85639.73419,77
AfyonkarahisarŞuhut7.54736.78820,51
AfyonkarahisarSultandağı1.94114.56613,33
AğrıDiyadin15.55941.51237,48
AğrıDoğubayazıt41.710119.80734,81
AğrıEleşkirt10.33432.59331,71
AğrıHamur6.80218.15237,47
AğrıMerkez48.898151.08332,36
AğrıPatnos46.530122.85037,88
AğrıTaşlıçay7.29220.02936,41
AğrıTutak10.95530.17336,31
AksarayAğaçören1.2727.97215,96
AksarayEskil7.55626.45228,56
AksarayGülağaç4.79419.61524,44
AksarayGüzelyurt2.32511.22320,72
AksarayMerkez77.531301.66125,70
AksarayOrtaköy6.29832.63919,30
AksaraySarıyahşi6945.65812,27
AksaraySultanhanı3.17611.14728,49
AmasyaGöynücek1.53610.20715,05
AmasyaGümüşhacıköy3.17123.40213,55
AmasyaHamamözü5293.80213,91
AmasyaMerkez28.513150.82818,90
AmasyaMerzifon13.93372.27719,28
AmasyaSuluova9.59946.64920,58
AmasyaTaşova4.50130.63514,69
AnkaraAkyurt9.42236.12326,08
AnkaraAltındağ89.210389.51022,90
AnkaraAyaş1.90313.90013,69
AnkaraBala4.28230.28014,14
AnkaraBeypazarı9.65648.37119,96
AnkaraÇamlıdere1.0749.82510,93
AnkaraÇankaya138.346944.60914,65
AnkaraÇubuk21.03790.76423,18
AnkaraElmadağ9.15445.55720,09
AnkaraEtimesgut132.674587.05222,60
AnkaraEvren3633.09711,72
AnkaraGölbaşı29.812138.94421,46
AnkaraGüdül9418.89210,58
AnkaraHaymana5.46230.93017,66
AnkaraKahramankazan13.95254.80625,46
AnkaraKalecik1.81513.23413,71
AnkaraKeçiören206.861939.16122,03
AnkaraKızılcahamam3.94828.35013,93
AnkaraMamak148.501665.97822,30
AnkaraNallıhan4.59527.57916,66
AnkaraPolatlı28.176125.07522,53
AnkaraPursaklar39.573150.48826,30
AnkaraŞereflikoçhisar6.28033.82118,57
AnkaraSincan131.416535.63724,53
AnkaraYenimahalle141.043687.09320,53
AntalyaAkseki1.18611.48410,33
AntalyaAksu17.60473.22024,04
AntalyaAlanya72.313327.50322,08
AntalyaDemre5.63226.36221,36
AntalyaDöşemealtı14.56065.79422,13
AntalyaElmalı7.21638.97218,52
AntalyaFinike10.21448.53421,05
AntalyaGazipaşa9.99650.55519,77
AntalyaGündoğmuş9367.73712,10
Antalyaİbradı3733.03212,30
AntalyaKaş12.27059.71620,55
AntalyaKemer9.43246.14320,44
AntalyaKepez135.143556.03324,30
AntalyaKonyaaltı35.659190.04318,76
AntalyaKorkuteli10.89355.35219,68
AntalyaKumluca15.41670.42321,89
AntalyaManavgat56.315241.01123,37
AntalyaMuratpaşa98.247510.36819,25
AntalyaSerik28.574129.41822,08
ArdahanÇıldır1.7039.34318,23
ArdahanDamal8865.33416,61
ArdahanGöle5.67224.86322,81
ArdahanHanak1.5798.77617,99
ArdahanMerkez9.76242.37423,04
ArdahanPosof1.0076.62915,19
ArtvinArdanuç1.46411.44912,79
ArtvinArhavi3.67220.92617,55
ArtvinBorçka3.99722.83117,51
ArtvinHopa5.38226.95819,96
ArtvinKemalpaşa1.7899.22419,40
ArtvinMerkez5.99935.18617,05
ArtvinMurgul1.2637.03117,96
ArtvinŞavşat1.49217.1168,72
ArtvinYusufeli2.88720.15414,32
AydınBozdoğan6.18533.62718,39
AydınBuharkent2.63512.79320,60
AydınÇine7.81249.33915,83
AydınDidim15.93686.68818,38
AydınEfeler59.088293.81620,11
AydınGermencik9.70443.96822,07
Aydınİncirliova12.37652.55623,55
AydınKaracasu2.85218.38915,51
AydınKarpuzlu1.70510.95215,57
AydınKoçarlı3.49123.39714,92
AydınKöşk5.80827.84620,86
AydınKuşadası19.802116.96616,93
AydınKuyucak4.32626.67116,22
AydınNazilli29.230159.54418,32
AydınSöke24.287121.48119,99
AydınSultanhisar3.62720.45817,73
AydınYenipazar1.80712.48114,48
BalıkesirAltıeylül33.196181.28618,31
BalıkesirAyvalık11.23670.72015,89
BalıkesirBalya1.34412.93210,39
BalıkesirBandırma27.504156.78717,54
BalıkesirBigadiç7.54749.92615,12
BalıkesirBurhaniye9.90160.49016,37
BalıkesirDursunbey5.33435.12215,19
BalıkesirEdremit27.101155.83717,39
BalıkesirErdek4.36132.12013,58
BalıkesirGömeç2.62014.17518,48
BalıkesirGönen12.12074.18316,34
BalıkesirHavran5.66927.85720,35
Balıkesirİvrindi5.00332.49215,40
BalıkesirKaresi34.440183.08418,81
BalıkesirKepsut2.67423.14211,55
BalıkesirManyas2.35918.93612,46
BalıkesirMarmara1.5539.73015,96
BalıkesirSavaştepe2.87117.84416,09
BalıkesirSındırgı3.78433.25311,38
BalıkesirSusurluk6.09538.70415,75
BartınAmasra2.07514.15114,66
BartınKurucaşile8086.62112,20
BartınMerkez27.420155.76517,60
BartınUlus2.38821.71211,00
BatmanBeşiri9.91629.66733,42
BatmanGercüş5.75019.89228,91
BatmanHasankeyf1.8346.85926,74
BatmanKozluk21.35160.37535,36
BatmanMerkez157.736460.95534,22
BatmanSason9.96830.91132,25
BayburtAydıntepe1.1676.82517,10
BayburtDemirözü1.9019.24720,56
BayburtMerkez13.75868.77120,01
BilecikBozüyük16.02075.56621,20
BilecikGölpazarı93510.4648,94
Bilecikİnhisar2042.4148,45
BilecikMerkez15.29478.53319,47
BilecikOsmaneli4.07721.10519,32
BilecikPazaryeri1.35710.30113,17
BilecikSöğüt3.35818.16718,48
BilecikYenipazar2992.87710,39
BingölAdaklı1.6998.55019,87
BingölGenç8.36034.18124,46
BingölKarlıova8.78829.17430,12
BingölKiğı7044.57815,38
BingölMerkez45.119164.83527,37
BingölSolhan9.51633.65528,28
BingölYayladere1412.0216,98
BingölYedisu5172.81818,35
BitlisAdilcevaz10.48330.49934,37
BitlisAhlat14.12440.69934,70
BitlisGüroymak17.68847.82936,98
BitlisHizan10.63233.33131,90
BitlisMerkez20.15770.69928,51
BitlisMutki11.07731.86934,76
BitlisTatvan29.43293.18931,58
BoluDörtdivan7266.75010,76
BoluGerede5.94733.92617,53
BoluGöynük2.56815.05017,06
BoluKıbrıscık3263.17910,25
BoluMengen1.73113.95312,41
BoluMerkez40.572212.35819,11
BoluMudurnu2.76918.88014,67
BoluSeben4535.0838,91
BoluYeniçağa9406.94713,53
BurdurAğlasun1.1818.07814,62
BurdurAltınyayla8495.51915,38
BurdurBucak13.03665.33519,95
BurdurÇavdır2.21912.79617,34
BurdurÇeltikçi6025.13411,73
BurdurGölhisar3.85322.39917,20
BurdurKaramanlı1.3128.01616,37
BurdurKemer3933.21712,22
BurdurMerkez18.831115.15916,35
BurdurTefenni1.4269.91814,38
BurdurYeşilova1.82715.22512,00
BursaBüyükorhan1.2669.66613,10
BursaGemlik22.027113.49319,41
BursaGürsu24.24893.78825,85
BursaHarmancık7656.38411,98
Bursaİnegöl67.153273.93324,51
Bursaİznik7.39143.53116,98
BursaKaracabey16.72783.92319,93
BursaKeles1.24311.99710,36
BursaKestel14.70868.20421,56
BursaMudanya15.60597.63115,98
BursaMustafakemalpaşa18.421101.11918,22
BursaNilüfer96.168465.95620,64
BursaOrhaneli2.98219.38715,38
BursaOrhangazi15.90479.14520,09
BursaOsmangazi190.843876.04821,78
BursaYenişehir10.47253.92119,42
BursaYıldırım154.211657.99423,44
ÇanakkaleAyvacık4.94933.35614,84
ÇanakkaleBayramiç4.50829.40015,33
ÇanakkaleBiga15.13890.41816,74
ÇanakkaleBozcaada3092.98810,34
ÇanakkaleÇan8.02948.46116,57
ÇanakkaleEceabat1.1488.78413,07
ÇanakkaleEzine4.86830.66015,88
ÇanakkaleGelibolu6.61444.34614,91
ÇanakkaleGökçeada1.5979.44016,92
ÇanakkaleLapseki4.58627.83816,47
ÇanakkaleMerkez30.465184.63116,50
ÇanakkaleYenice4.13531.83512,99
ÇankırıAtkaracalar8455.53415,27
ÇankırıBayramören1932.9246,60
ÇankırıÇerkeş2.78016.79216,56
ÇankırıEldivan7186.46011,11
ÇankırıIlgaz1.99414.09814,14
ÇankırıKızılırmak1.1447.30415,66
ÇankırıKorgun6184.62613,36
ÇankırıKurşunlu1.1688.46613,80
ÇankırıMerkez20.82697.88221,28
ÇankırıOrta1.47611.97812,32
ÇankırıŞabanözü2.14011.86918,03
ÇankırıYapraklı8477.85610,78
ÇorumAlaca5.75631.12118,50
ÇorumBayat2.92316.09318,16
ÇorumBoğazkale5403.76614,34
ÇorumDodurga8125.93113,69
Çorumİskilip4.83731.89215,17
ÇorumKargı1.71015.45511,06
ÇorumLaçin5254.59911,42
ÇorumMecitözü2.08514.93413,96
ÇorumMerkez64.146297.22421,58
ÇorumOğuzlar7815.25214,87
ÇorumOrtaköy1.0697.06915,12
ÇorumOsmancık8.16542.95419,01
ÇorumSungurlu8.88548.15818,45
ÇorumUğurludağ9316.41614,51
DenizliAcıpayam9.48355.35117,13
DenizliBabadağ1.1896.44518,45
DenizliBaklan8395.52415,19
DenizliBekilli7326.82610,72
DenizliBeyağaç1.0296.39716,09
DenizliBozkurt2.10112.67116,58
DenizliBuldan4.68327.17917,23
DenizliÇal2.62118.86913,89
DenizliÇameli2.49318.03913,82
DenizliÇardak1.5368.73617,58
DenizliÇivril11.55060.33319,14
DenizliGüney1.4269.80214,55
DenizliHonaz6.46234.34318,82
DenizliKale3.88420.31019,12
DenizliMerkezefendi70.980311.17722,81
DenizliPamukkale70.853346.62520,44
DenizliSarayköy6.15930.81019,99
DenizliSerinhisar2.68814.45118,60
DenizliTavas6.31043.32014,57
DiyarbakırBağlar131.888396.10233,30
DiyarbakırBismil41.416118.25035,02
DiyarbakırÇermik17.13550.81933,72
DiyarbakırÇınar29.93575.64039,58
DiyarbakırÇüngüş3.08211.53926,71
DiyarbakırDicle12.00237.67331,86
DiyarbakırEğil6.96822.70430,69
DiyarbakırErgani43.593132.46332,91
DiyarbakırHani11.67732.67535,74
DiyarbakırHazro5.76216.61834,67
DiyarbakırKayapınar121.919381.41431,97
DiyarbakırKocaköy5.29216.10632,86
DiyarbakırKulp10.73835.35730,37
DiyarbakırLice6.76325.22226,81
DiyarbakırSilvan30.09886.73634,70
DiyarbakırSur34.735106.10832,74
DiyarbakırYenişehir68.101210.92732,29
DüzceAkçakoca6.60238.63917,09
DüzceÇilimli3.31019.97616,57
DüzceCumayeri3.07814.64921,01
DüzceGölyaka3.81120.17918,89
DüzceGümüşova3.25015.84220,52
DüzceKaynaşlı4.21720.45420,62
DüzceMerkez54.544247.41922,05
DüzceYığılca2.65715.00817,70
EdirneEnez1.39110.58313,14
EdirneHavsa2.19018.64811,74
Edirneİpsala3.80927.24613,98
EdirneKeşan14.32883.37317,19
EdirneLalapaşa8106.59012,29
EdirneMeriç1.32713.6819,70
EdirneMerkez28.215185.40815,22
EdirneSüloğlu7487.28710,26
EdirneUzunköprü8.70761.08714,25
ElazığAğın2962.62611,27
ElazığAlacakaya1.2246.15119,90
ElazığArıcak3.91114.62026,75
ElazığBaskil2.02713.76414,73
ElazığKarakoçan6.35428.14222,58
ElazığKeban1.1837.06816,74
ElazığKovancılar10.87839.07927,84
ElazığMaden1.63411.27514,49
ElazığMerkez98.128439.68722,32
ElazığPalu4.43919.77622,45
ElazığSivrice1.3678.91015,34
ErzincanÇayırlı1.6408.58219,11
Erzincanİliç1.7408.87719,60
ErzincanKemah6576.6979,81
ErzincanKemaliye5095.1069,97
ErzincanMerkez32.927161.19120,43
ErzincanOtlukbeli4412.33318,90
ErzincanRefahiye1.30011.59311,21
ErzincanTercan3.51216.87520,81
ErzincanÜzümlü2.73713.49320,28
ErzurumAşkale6.09723.15226,33
ErzurumAziziye15.22163.50223,97
ErzurumÇat4.66916.70827,94
ErzurumHınıs7.66926.21229,26
ErzurumHorasan12.27938.83731,62
Erzurumİspir2.21714.95914,82
ErzurumKaraçoban8.41223.32236,07
ErzurumKarayazı9.10127.76232,78
ErzurumKöprüköy5.13715.78432,55
ErzurumNarman2.79513.32620,97
ErzurumOltu6.23830.51120,45
ErzurumOlur8216.46912,69
ErzurumPalandöken44.919172.33726,06
ErzurumPasinler8.55528.69129,82
ErzurumPazaryolu5153.97512,96
ErzurumŞenkaya3.46217.51119,77
ErzurumTekman8.45225.72332,86
ErzurumTortum2.98118.13516,44
ErzurumUzundere1.3238.15316,23
ErzurumYakutiye44.445186.99323,77
EskişehirAlpu1.69310.97415,43
EskişehirBeylikova8696.40013,58
EskişehirÇifteler2.79414.87818,78
EskişehirGünyüzü7215.67112,71
EskişehirHan1792.1178,46
Eskişehirİnönü9206.51414,12
EskişehirMahmudiye1.5087.80819,31
EskişehirMihalgazi3693.13811,76
EskişehirMihalıççık8848.17110,82
EskişehirOdunpazarı78.462413.46118,98
EskişehirSarıcakaya6554.85413,49
EskişehirSeyitgazi1.59713.00912,28
EskişehirSivrihisar3.12420.33015,37
EskişehirTepebaşı65.666370.15017,74
GaziantepAraban10.08932.76130,80
Gaziantepİslahiye18.05667.02326,94
GaziantepKarkamış2.3659.80624,12
GaziantepNizip45.852143.99431,84
GaziantepNurdağı11.98640.22129,80
GaziantepOğuzeli9.29631.87929,16
GaziantepŞahinbey297.697926.54432,13
GaziantepŞehitkamil266.094794.93133,47
GaziantepYavuzeli7.63722.20534,39
GiresunAlucra1.15010.25311,22
GiresunBulancak12.87167.58219,05
GiresunÇamoluk9578.28911,55
GiresunÇanakçı8346.23213,38
GiresunDereli2.63619.73113,36
GiresunDoğankent1.2466.61318,84
GiresunEspiye6.47135.64918,15
GiresunEynesil1.68413.29312,67
GiresunGörele4.77931.86215,00
GiresunGüce1.3777.99217,23
GiresunKeşap2.31019.63011,77
GiresunMerkez24.720138.85817,80
GiresunPiraziz1.64014.31011,46
GiresunŞebinkarahisar3.12220.45915,26
GiresunTirebolu5.04331.85415,83
GiresunYağlıdere2.47115.79315,65
GümüşhaneKelkit11.13252.60821,16
GümüşhaneKöse1.5428.34918,47
GümüşhaneKürtün2.44613.37618,29
GümüşhaneMerkez8.96156.39815,89
GümüşhaneŞiran3.64521.28617,12
GümüşhaneTorul1.90512.50415,24
HakkariÇukurca3.43716.14121,29
HakkariDerecik8.56023.37736,62
HakkariMerkez21.81078.67227,72
HakkariŞemdinli13.21743.88630,12
HakkariYüksekova35.178118.91529,58
HatayAltınözü19.80860.74532,61
HatayAntakya111.765383.35429,15
HatayArsuz22.54192.74924,30
HatayBelen8.35333.31325,07
HatayDefne38.995154.82025,19
HatayDörtyol35.105125.13828,05
HatayErzin10.86541.46326,20
HatayHassa15.98756.51928,29
Hatayİskenderun61.078248.38024,59
HatayKırıkhan34.179116.87629,24
HatayKumlu4.24413.68631,01
HatayPayas12.15642.47728,62
HatayReyhanlı35.614100.15135,56
HataySamandağ33.744122.22327,61
HatayYayladağı9.52037.00025,73
IğdırAralık6.43021.31330,17
IğdırKarakoyunlu3.81013.92527,36
IğdırMerkez42.633140.26730,39
IğdırTuzluca6.62523.93727,68
IspartaAksu5164.55711,32
IspartaAtabey9625.76116,70
IspartaEğirdir5.84531.63218,48
IspartaGelendost2.59215.29816,94
IspartaGönen1.1317.18515,74
IspartaKeçiborlu1.97214.15213,93
IspartaMerkez51.620264.42619,52
IspartaŞarkikaraağaç4.23925.15116,85
IspartaSenirkent1.90611.39516,73
IspartaSütçüler1.27910.29512,42
IspartaUluborlu9646.28715,33
IspartaYalvaç8.48246.68818,17
IspartaYenişarbademli1792.0878,58
İstanbulAdalar1.70215.23811,17
İstanbulArnavutköy83.215282.48829,46
İstanbulAtaşehir83.407425.09419,62
İstanbulAvcılar97.336448.88221,68
İstanbulBağcılar187.282745.12525,13
İstanbulBahçelievler124.360611.05920,35
İstanbulBakırköy35.822229.23915,63
İstanbulBaşakşehir128.050460.25927,82
İstanbulBayrampaşa54.302274.73519,77
İstanbulBeşiktaş23.057182.64912,62
İstanbulBeykoz46.174248.26018,60
İstanbulBeylikdüzü81.286352.41223,07
İstanbulBeyoğlu42.354233.32318,15
İstanbulBüyükçekmece54.864254.10321,59
İstanbulÇatalca13.11773.71817,79
İstanbulÇekmeköy64.733264.50824,47
İstanbulEsenler108.605450.34424,12
İstanbulEsenyurt259.405954.57927,17
İstanbulEyüpsultan83.623400.51320,88
İstanbulFatih72.082443.09016,27
İstanbulGaziosmanpaşa111.263491.96222,62
İstanbulGüngören57.627289.44119,91
İstanbulKadıköy57.029482.71311,81
İstanbulKağıthane88.719448.02519,80
İstanbulKartal91.409470.67619,42
İstanbulKüçükçekmece178.052792.82122,46
İstanbulMaltepe87.838513.31617,11
İstanbulPendik168.415711.89423,66
İstanbulSancaktepe118.930436.73327,23
İstanbulSarıyer58.648347.21416,89
İstanbulŞile5.46337.69214,49
İstanbulSilivri35.995193.68018,58
İstanbulŞişli39.254279.81714,03
İstanbulSultanbeyli98.859336.02129,42
İstanbulSultangazi145.417534.56527,20
İstanbulTuzla62.739267.40023,46
İstanbulÜmraniye159.180710.28022,41
İstanbulÜsküdar90.910531.82517,09
İstanbulZeytinburnu62.503293.57421,29
İzmirAliağa20.14096.97420,77
İzmirBalçova10.40079.68113,05
İzmirBayındır7.52240.41418,61
İzmirBayraklı61.253312.26419,62
İzmirBergama18.163103.86717,49
İzmirBeydağ2.01812.34016,35
İzmirBornova83.135450.99218,43
İzmirBuca99.346510.69519,45
İzmirÇeşme7.35144.36316,57
İzmirÇiğli36.933200.21118,45
İzmirDikili6.19743.80614,15
İzmirFoça4.25532.26413,19
İzmirGaziemir27.925137.80820,26
İzmirGüzelbahçe5.97633.72517,72
İzmirKarabağlar95.139480.92519,78
İzmirKaraburun1.29210.75912,01
İzmirKarşıyaka54.037349.29015,47
İzmirKemalpaşa23.979107.55622,29
İzmirKınık6.21028.80221,56
İzmirKiraz8.59943.92519,58
İzmirKonak58.261351.57216,57
İzmirMenderes19.08897.12319,65
İzmirMenemen42.350179.88123,54
İzmirNarlıdere9.74365.73714,82
İzmirÖdemiş22.877132.87617,22
İzmirSeferihisar7.44744.52616,73
İzmirSelçuk6.77836.82418,41
İzmirTire15.46884.80418,24
İzmirTorbalı44.430185.90823,90
İzmirUrla9.61067.33914,27
KahramanmaraşAfşin21.74980.44727,04
KahramanmaraşAndırın6.17632.50319,00
KahramanmaraşÇağlayancerit5.55323.13324,00
KahramanmaraşDulkadiroğlu65.034222.67329,21
KahramanmaraşEkinözü2.51011.22122,37
KahramanmaraşElbistan38.274141.53427,04
KahramanmaraşGöksun11.94452.25522,86
KahramanmaraşNurhak2.53512.27920,65
KahramanmaraşOnikişubat127.655431.84829,56
KahramanmaraşPazarcık18.45969.09726,71
KahramanmaraşTürkoğlu22.88177.11229,67
KarabükEflani9508.82310,77
KarabükEskipazar1.60612.99612,36
KarabükMerkez23.695133.61517,73
KarabükOvacık3014.2747,04
KarabükSafranbolu11.30268.44016,51
KarabükYenice2.55320.31012,57
KaramanAyrancı1.3047.96516,37
KaramanBaşyayla6493.65017,78
KaramanErmenek5.52128.56519,33
KaramanKazımkarabekir7614.32817,58
KaramanMerkez45.379197.27623,00
KaramanSarıveliler2.25411.49519,61
KarsAkyaka2.51110.58423,72
KarsArpaçay3.80716.64522,87
KarsDigor6.82921.73031,43
KarsKağızman14.04645.50530,87
KarsMerkez28.944116.71224,80
KarsSarıkamış12.24841.28029,67
KarsSelim6.67522.91029,14
KarsSusuz2.45810.04424,47
KastamonuAbana4674.11311,35
KastamonuAğlı4193.09413,54
KastamonuAraç2.52618.67013,53
KastamonuAzdavay8597.32411,73
KastamonuBozkurt1.2409.46813,10
KastamonuÇatalzeytin7457.05510,56
KastamonuCide2.94622.19613,27
KastamonuDaday1.0578.31912,71
KastamonuDevrekani1.88112.65814,86
KastamonuDoğanyurt8305.65114,69
KastamonuHanönü5504.06013,55
Kastamonuİhsangazi6635.38112,32
Kastamonuİnebolu3.65220.98017,41
KastamonuKüre9415.77416,30
KastamonuMerkez28.719152.55318,83
KastamonuPınarbaşı5065.8418,66
KastamonuŞenpazar5424.52311,98
KastamonuSeydiler6154.01415,32
KastamonuTaşköprü5.69637.81515,06
KastamonuTosya6.35139.91615,91
KayseriAkkışla8316.24713,30
KayseriBünyan5.34030.60317,45
KayseriDeveli15.14465.74523,03
KayseriFelahiye7785.86113,27
KayseriHacılar2.74512.41422,11
Kayseriİncesu7.25427.96925,94
KayseriKocasinan98.488396.91224,81
KayseriMelikgazi146.119571.16625,58
KayseriÖzvatan4734.16411,36
KayseriPınarbaşı4.78324.08019,86
KayseriSarıoğlan2.71214.55218,64
KayseriSarız1.4819.58315,45
KayseriTalas39.270163.77323,98
KayseriTomarza4.78322.16621,58
KayseriYahyalı8.42436.07623,35
KayseriYeşilhisar3.13516.09819,47
KilisElbeyli1.5255.98625,48
KilisMerkez33.767118.03328,61
KilisMusabeyli4.04513.33430,34
KilisPolateli1.5465.13730,10
KırıkkaleBahşılı1.4567.39919,68
KırıkkaleBalışeyh1.0186.47815,71
KırıkkaleÇelebi3042.63311,55
KırıkkaleDelice1.0249.07511,28
KırıkkaleKarakeçili6533.36919,38
KırıkkaleKeskin2.29417.62013,02
KırıkkaleMerkez41.298198.47720,81
KırıkkaleSulakyurt6686.9539,61
KırıkkaleYahşihan4.66031.01315,03
KırklareliBabaeski6.17347.94412,88
KırklareliDemirköy1.2448.85614,05
KırklareliKofçaz2072.3088,97
KırklareliLüleburgaz26.288149.18417,62
KırklareliMerkez15.364103.04214,91
KırklareliPehlivanköy3113.5058,87
KırklareliPınarhisar2.26618.45612,28
KırklareliVize3.92728.54113,76
KırşehirAkçakent4433.88911,39
KırşehirAkpınar1.0407.46513,93
KırşehirBoztepe7865.46414,39
KırşehirÇiçekdağı2.28914.18616,14
KırşehirKaman6.24735.76317,47
KırşehirMerkez34.017157.63521,58
KırşehirMucur3.46018.53618,67
KocaeliBaşiskele25.180102.24124,63
KocaeliÇayırova36.538134.14627,24
KocaeliDarıca53.436207.34525,77
KocaeliDerince31.229142.84921,86
KocaeliDilovası15.26750.55130,20
KocaeliGebze95.477382.16624,98
KocaeliGölcük36.493165.66322,03
Kocaeliİzmit73.856367.99020,07
KocaeliKandıra7.60651.89714,66
KocaeliKaramürsel10.88657.55718,91
KocaeliKartepe28.648121.32623,61
KocaeliKörfez42.020169.30424,82
KonyaAhırlı8504.75317,88
KonyaAkören1.0595.83818,14
KonyaAkşehir18.46493.88519,67
KonyaAltınekin3.70214.35125,80
KonyaBeyşehir15.91974.46921,38
KonyaBozkır4.79925.89418,53
KonyaÇeltik2.0899.71321,51
KonyaCihanbeyli11.75051.74822,71
KonyaÇumra17.00567.28225,27
KonyaDerbent6954.26716,29
KonyaDerebucak6626.03110,98
KonyaDoğanhisar2.05815.81013,02
KonyaEmirgazi2.2108.53525,89
KonyaEreğli33.197146.99822,58
KonyaGüneysınır2.1239.28822,86
KonyaHadim2.27312.01518,92
KonyaHalkapınar6814.06616,75
KonyaHüyük2.38615.65215,24
KonyaIlgın11.30054.22820,84
KonyaKadınhanı8.00632.14424,91
KonyaKarapınar12.93349.97825,88
KonyaKaratay95.760338.97628,25
KonyaKulu10.96050.82521,56
KonyaMeram85.752344.54624,89
KonyaSarayönü6.23127.02623,06
KonyaSelçuklu162.006662.80824,44
KonyaSeydişehir12.94164.82219,96
KonyaTaşkent1.1286.29617,92
KonyaTuzlukçu1.0076.52915,42
KonyaYalıhüyük1441.6298,84
KonyaYunak4.72021.97221,48
KütahyaAltıntaş2.67916.10816,63
KütahyaAslanapa1.3058.94514,59
KütahyaÇavdarhisar6796.30310,77
KütahyaDomaniç2.09414.65214,29
KütahyaDumlupınar3392.94411,51
KütahyaEmet3.11119.86415,66
KütahyaGediz8.80150.27417,51
KütahyaHisarcık1.90212.06915,76
KütahyaMerkez50.889272.36718,68
KütahyaPazarlar6885.08613,53
KütahyaŞaphane6556.03010,86
KütahyaSimav9.52763.15515,09
KütahyaTavşanlı18.832101.46018,56
MalatyaAkçadağ4.62529.06415,91
MalatyaArapgir1.46410.27514,25
MalatyaArguvan8237.62610,79
MalatyaBattalgazi71.871304.78723,58
MalatyaDarende5.52826.16621,13
MalatyaDoğanşehir8.38538.69021,67
MalatyaDoğanyol7354.05118,14
MalatyaHekimhan2.32318.34512,66
MalatyaKale9066.08514,89
MalatyaKuluncak1.2217.78315,69
MalatyaPütürge2.50013.88918,00
MalatyaYazıhan2.73013.78619,80
MalatyaYeşilyurt81.737319.61825,57
ManisaAhmetli3.01616.52518,25
ManisaAkhisar32.674173.02618,88
ManisaAlaşehir21.270104.62220,33
ManisaDemirci5.64840.04814,10
ManisaGölmarmara3.15415.21220,73
ManisaGördes4.07627.70314,71
ManisaKırkağaç7.45138.45919,37
ManisaKöprübaşı1.92613.18514,61
ManisaKula7.77044.00117,66
ManisaSalihli30.330162.78718,63
ManisaSarıgöl6.50035.89018,11
ManisaSaruhanlı10.26255.34018,54
ManisaŞehzadeler35.847171.13820,95
ManisaSelendi3.33019.87116,76
ManisaSoma25.025109.94622,76
ManisaTurgutlu38.506166.41823,14
ManisaYunusemre56.024246.44022,73
MardinArtuklu58.372178.15432,76
MardinDargeçit9.44427.71134,08
MardinDerik22.99961.70637,27
MardinKızıltepe93.384256.66436,38
MardinMazıdağı13.39636.30436,90
MardinMidyat35.621114.76331,04
MardinNusaybin33.577108.17231,04
MardinÖmerli4.22714.02630,14
MardinSavur8.08426.58330,41
MardinYeşilli4.98214.69533,90
MersinAkdeniz70.195262.26526,76
MersinAnamur12.58966.06819,05
MersinAydıncık2.14411.02319,45
MersinBozyazı5.70426.59521,45
MersinÇamlıyayla1.0868.32613,04
MersinErdemli32.165141.47622,74
MersinGülnar4.45525.42017,53
MersinMezitli43.331204.24021,22
MersinMut13.33862.63921,29
MersinSilifke23.347120.87319,32
MersinTarsus84.478342.37324,67
MersinToroslar79.462303.01026,22
MersinYenişehir57.196266.11721,49
MuğlaBodrum32.241175.43518,38
MuğlaDalaman7.90442.02418,81
MuğlaDatça3.15222.40314,07
MuğlaFethiye32.398162.68619,91
MuğlaKavaklıdere2.08010.79219,27
MuğlaKöyceğiz7.09136.92619,20
MuğlaMarmaris17.72794.74918,71
MuğlaMenteşe17.735115.05915,41
MuğlaMilas26.283141.10718,63
MuğlaOrtaca9.31050.02718,61
MuğlaSeydikemer10.51961.65317,06
MuğlaUla3.70025.40214,57
MuğlaYatağan7.86344.87917,52
MuşBulanık29.86880.64337,04
MuşHasköy9.26726.19035,38
MuşKorkut8.79824.83035,43
MuşMalazgirt18.10250.92635,55
MuşMerkez66.590195.32334,09
MuşVarto8.80930.89728,51
NevşehirAcıgöl4.68619.36224,20
NevşehirAvanos5.88532.74217,97
NevşehirDerinkuyu5.02420.77624,18
NevşehirGülşehir3.99021.46818,59
NevşehirHacıbektaş1.30411.30211,54
NevşehirKozaklı2.31913.37917,33
NevşehirMerkez33.932148.16022,90
NevşehirÜrgüp6.39935.82117,86
NiğdeAltunhisar2.89212.96122,31
NiğdeBor13.28060.46221,96
NiğdeÇamardı2.34712.71518,46
NiğdeÇiftlik8.22327.37430,04
NiğdeMerkez55.424229.12124,19
NiğdeUlukışla2.67920.22813,24
OrduAkkuş3.37522.19215,21
OrduAltınordu45.033217.64020,69
OrduAybastı3.85322.02717,49
OrduÇamaş1.1749.05812,96
OrduÇatalpınar2.94913.80921,36
OrduÇaybaşı2.60512.68720,53
OrduFatsa25.808119.09421,67
OrduGölköy4.57028.33216,13
OrduGülyalı9328.26911,27
OrduGürgentepe1.80214.10012,78
Orduİkizce2.59714.57017,82
OrduKabadüz7597.34710,33
OrduKabataş1.69610.61715,97
OrduKorgan6.19028.60921,64
OrduKumru6.35129.94521,21
OrduMesudiye1.58016.8099,40
OrduPerşembe3.11531.5429,88
OrduUlubey1.83519.4509,43
OrduÜnye26.416128.10120,62
OsmaniyeBahçe5.59422.15525,25
OsmaniyeDüziçi23.42684.13327,84
OsmaniyeHasanbeyli8904.78218,61
OsmaniyeKadirli29.365125.08323,48
OsmaniyeMerkez76.539268.64728,49
OsmaniyeSumbas2.64513.84019,11
OsmaniyeToprakkale4.69220.11923,32
RizeArdeşen8.53141.10620,75
RizeÇamlıhemşin8707.14712,17
RizeÇayeli7.58944.35117,11
RizeDerepazarı1.0747.65314,03
RizeFındıklı2.79216.67816,74
RizeGüneysu2.65115.59617,00
RizeHemşin1692.4786,82
Rizeİkizdere6337.1358,87
Rizeİyidere1.2988.55415,17
RizeKalkandere1.70613.70812,45
RizeMerkez30.352147.41120,59
RizePazar5.00531.39515,94
SakaryaAdapazarı60.999276.38522,07
SakaryaAkyazı20.10090.36222,24
SakaryaArifiye10.17545.37522,42
SakaryaErenler20.62489.12823,14
SakaryaFerizli5.48027.34720,04
SakaryaGeyve10.38849.95820,79
SakaryaHendek18.64285.57021,79
SakaryaKarapürçek3.11712.98224,01
SakaryaKarasu13.39964.79020,68
SakaryaKaynarca4.90424.13820,32
SakaryaKocaali3.81022.93816,61
SakaryaPamukova6.41029.74021,55
SakaryaSapanca8.90042.41620,98
SakaryaSerdivan30.547147.50020,71
SakaryaSöğütlü2.52314.08817,91
SakaryaTaraklı1.4056.93320,27
Samsun19.May4.52325.89317,47
SamsunAlaçam3.87425.43015,23
SamsunAsarcık4.11016.77824,50
SamsunAtakum40.988215.63319,01
SamsunAyvacık4.40720.44321,56
SamsunBafra25.985142.76118,20
SamsunCanik23.22199.14923,42
SamsunÇarşamba28.965138.54420,91
SamsunHavza6.96139.65617,55
Samsunİlkadım70.747338.61420,89
SamsunKavak3.51621.07416,68
SamsunLadik2.45816.36815,02
SamsunSalıpazarı3.41119.99017,06
SamsunTekkeköy11.00252.93520,78
SamsunTerme12.71771.49217,79
SamsunVezirköprü23.39095.09724,60
SamsunYakakent1.4718.68516,94
ŞanlıurfaAkçakale55.449115.61547,96
ŞanlıurfaBirecik33.83095.12835,56
ŞanlıurfaBozova18.73355.42333,80
ŞanlıurfaCeylanpınar35.52489.02039,91
ŞanlıurfaEyyübiye164.398379.85243,28
ŞanlıurfaHalfeti13.00540.87931,81
ŞanlıurfaHaliliye140.651381.87736,83
ŞanlıurfaHarran44.86889.79849,97
ŞanlıurfaHilvan14.82442.72434,70
ŞanlıurfaKaraköprü74.039219.79633,69
ŞanlıurfaSiverek102.966260.97039,46
ŞanlıurfaSuruç37.910102.26537,07
ŞanlıurfaViranşehir82.512200.26741,20
SiirtBaykan8.77425.27534,71
SiirtEruh6.33718.93133,47
SiirtKurtalan20.96160.18034,83
SiirtMerkez55.147168.65932,70
SiirtPervari12.22530.85839,62
SiirtŞirvan8.44222.11738,17
SiirtTillo1.2204.26028,64
SinopAyancık3.12923.68613,21
SinopBoyabat9.30144.43520,93
SinopDikmen5215.01610,39
SinopDurağan4.05319.81520,45
SinopErfelek1.49711.92612,55
SinopGerze3.92325.32715,49
SinopMerkez10.67865.84516,22
SinopSaraydüzü6296.3349,93
SinopTürkeli2.59415.85916,36
ŞırnakBeytüşşebap4.34816.33026,63
ŞırnakCizre58.473148.69739,32
ŞırnakGüçlükonak4.40912.29535,86
Şırnakİdil29.95876.89538,96
ŞırnakMerkez31.13993.98933,13
ŞırnakSilopi52.337136.74938,27
ŞırnakUludere13.47944.66030,18
SivasAkıncılar6415.32612,04
SivasAltınyayla2.2329.00424,79
SivasDivriği2.23016.24513,73
SivasDoğanşar2772.8429,75
SivasGemerek4.00322.84517,52
SivasGölova4243.66411,57
SivasGürün3.53318.77118,82
SivasHafik1.1089.81911,28
Sivasİmranlı7467.6689,73
SivasKangal4.09221.27219,24
SivasKoyulhisar1.58512.93612,25
SivasMerkez86.166381.32522,60
SivasŞarkışla8.30838.40821,63
SivasSuşehri4.56325.15918,14
SivasUlaş1.7698.87019,94
SivasYıldızeli6.88432.79720,99
SivasZara3.28222.00514,91
TekirdağÇerkezköy47.875174.52927,43
TekirdağÇorlu59.644270.94422,01
TekirdağErgene13.62663.82121,35
TekirdağHayrabolu4.96732.26815,39
TekirdağKapaklı32.136120.48926,67
TekirdağMalkara7.97752.45315,21
TekirdağMarmaraereğlisi4.62626.00717,79
TekirdağMuratlı5.36829.02818,49
TekirdağSaray9.17249.60518,49
TekirdağŞarköy4.77632.26714,80
TekirdağSüleymanpaşa35.201204.00117,26
TokatAlmus4.22227.65815,27
TokatArtova1.4128.37416,86
TokatBaşçiftlik1.9858.32323,85
TokatErbaa20.57695.61121,52
TokatMerkez42.703199.80521,37
TokatNiksar11.16765.30817,10
TokatPazar2.60713.33019,56
TokatReşadiye7.67943.87017,50
TokatSulusaray1.8807.59824,74
TokatTurhal15.51679.60419,49
TokatYeşilyurt2.1128.96923,55
TokatZile8.80354.29716,21
TrabzonAkçaabat25.675125.84820,40
TrabzonAraklı11.03948.66022,69
TrabzonArsin6.52932.06320,36
TrabzonBeşikdüzü3.26323.32813,99
TrabzonÇarşıbaşı2.77015.56217,80
TrabzonÇaykara2.03314.37914,14
TrabzonDernekpazarı4353.98610,91
TrabzonDüzköy2.57213.90918,49
TrabzonHayrat1.0158.49011,96
TrabzonKöprübaşı5734.85111,81
TrabzonMaçka3.54825.36313,99
TrabzonOf8.12143.08218,85
TrabzonOrtahisar69.321328.45721,11
TrabzonŞalpazarı1.18211.01510,73
TrabzonSürmene4.72026.82417,60
TrabzonTonya1.98214.11614,04
TrabzonVakfıkebir4.87027.52517,69
TrabzonYomra8.54741.51620,59
TunceliÇemişgezek1.3597.87717,25
TunceliHozat6906.25511,03
TunceliMazgirt7757.7789,96
TunceliMerkez6.78238.42717,65
TunceliNazımiye2533.1897,93
TunceliOvacık6326.6969,44
TunceliPertek1.71811.06315,53
TunceliPülümür2413.3757,14
UşakBanaz6.41035.77817,92
UşakEşme5.49934.88815,76
UşakKarahallı1.38010.13913,61
UşakMerkez51.013256.66919,88
UşakSivaslı3.81420.38718,71
UşakUlubey1.53512.64812,14
VanBahçesaray5.33414.70136,28
VanBaşkale17.24548.83835,31
VanÇaldıran25.12162.53040,17
VanÇatak6.67820.59232,43
VanEdremit42.509127.50533,34
VanErciş63.811175.10836,44
VanGevaş8.14328.23528,84
VanGürpınar11.26334.39332,75
Vanİpekyolu104.098326.00731,93
VanMuradiye18.75750.20637,36
VanÖzalp24.65265.29637,75
VanSaray7.29520.49835,59
VanTuşba52.623162.84832,31
YalovaAltınova6.64929.23722,74
YalovaArmutlu1.8769.54319,66
YalovaÇiftlikköy8.62741.88220,60
YalovaÇınarcık5.28334.34315,38
YalovaMerkez30.835149.06820,69
YalovaTermal1.1106.90316,08
YozgatAkdağmadeni9.05242.62121,24
YozgatAydıncık2.12910.07921,12
YozgatBoğazlıyan6.79834.26919,84
YozgatÇandır6314.45014,18
YozgatÇayıralan1.69012.56313,45
YozgatÇekerek3.95719.46720,33
YozgatKadışehri2.58011.27722,88
YozgatMerkez21.801106.28020,51
YozgatSaraykent2.73512.48621,90
YozgatSarıkaya6.30532.48919,41
YozgatŞefaatli2.65514.82417,91
YozgatSorgun19.12479.53324,05
YozgatYenifakılı9045.38616,78
YozgatYerköy6.99535.47619,72
ZonguldakAlaplı8.82443.85120,12
ZonguldakÇaycuma14.30890.55615,80
ZonguldakDevrek7.92057.58313,75
ZonguldakEreğli35.642175.62220,29
ZonguldakGökçebey3.42121.10816,21
ZonguldakKilimli6.48834.82918,63
ZonguldakKozlu7.88748.50716,26
ZonguldakMerkez20.497123.99716,53

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here