İlçelere Göre Türkiye’de 15-24 Yaş Grubu Nüfusları ve İlçe Nüfusuna Oranları (2019 Yılı)

0
93

Aşağıdaki tablo TÜİK Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi verilerine göre hazırlanmıştır. Tabloda Türkiye’de ilçeler bazında yaş gruplarına göre nüfuslar ve o yaş grubundaki nüfusların ilçelerin tüm nüfusları içindeki oranları verilmiştir. Mesela Adana’nın Aladağı ilçesinin 2019 yılı nüfusu 16.121 kişidir. Aladağ ilçesinde 15-24 yaş grubunda 2.122 kişi (ilçe nüfusunun % 13,16’sı) yaşamaktadır.

İlİlçeYaş GrubuToplam%
AdanaAladağ2.12216.12113,16
AdanaCeyhan24.525160.97715,24
AdanaÇukurova51.000376.39013,55
AdanaFeke2.44916.91914,47
Adanaİmamoğlu4.33327.93815,51
AdanaKaraisalı3.29321.94815,00
AdanaKarataş3.35723.67814,18
AdanaKozan19.979131.63315,18
AdanaPozantı2.46419.97412,34
AdanaSaimbeyli2.22414.76415,06
AdanaSarıçam32.056181.61017,65
AdanaSeyhan118.627796.28614,90
AdanaTufanbeyli2.26917.10213,27
AdanaYumurtalık2.54418.02614,11
AdanaYüreğir64.980414.57415,67
AdıyamanBesni12.43776.67416,22
AdıyamanÇelikhan2.46515.47015,93
AdıyamanGerger3.44117.55219,60
AdıyamanGölbaşı7.20549.25314,63
AdıyamanKahta23.745123.86119,17
AdıyamanMerkez52.500308.91516,99
AdıyamanSamsat1.5007.98018,80
AdıyamanSincik3.36416.85519,96
AdıyamanTut1.4939.90515,07
AfyonkarahisarBaşmakçı1.2259.78812,52
AfyonkarahisarBayat1.2837.67316,72
AfyonkarahisarBolvadin8.20745.38418,08
AfyonkarahisarÇay4.58531.17914,71
AfyonkarahisarÇobanlar2.44514.36317,02
AfyonkarahisarDazkırı1.40011.20412,50
AfyonkarahisarDinar6.41047.40013,52
AfyonkarahisarEmirdağ5.15237.36113,79
AfyonkarahisarEvciler9567.36712,98
AfyonkarahisarHocalar1.2239.49612,88
Afyonkarahisarİhsaniye4.31527.92915,45
Afyonkarahisarİscehisar4.13524.68316,75
AfyonkarahisarKızılören2192.3299,40
AfyonkarahisarMerkez55.916306.90818,22
AfyonkarahisarSandıklı6.90055.33112,47
AfyonkarahisarSinanpaşa5.54539.73413,96
AfyonkarahisarŞuhut4.87936.78813,26
AfyonkarahisarSultandağı1.52914.56610,50
AğrıDiyadin8.84041.51221,30
AğrıDoğubayazıt24.733119.80720,64
AğrıEleşkirt6.64432.59320,38
AğrıHamur4.03318.15222,22
AğrıMerkez32.564151.08321,55
AğrıPatnos27.069122.85022,03
AğrıTaşlıçay4.08220.02920,38
AğrıTutak5.91730.17319,61
AksarayAğaçören9987.97212,52
AksarayEskil4.54726.45217,19
AksarayGülağaç2.75719.61514,06
AksarayGüzelyurt1.87711.22316,72
AksarayMerkez52.474301.66117,40
AksarayOrtaköy5.37132.63916,46
AksaraySarıyahşi6915.65812,21
AksaraySultanhanı1.98711.14717,83
AmasyaGöynücek1.29010.20712,64
AmasyaGümüşhacıköy2.50223.40210,69
AmasyaHamamözü4693.80212,34
AmasyaMerkez24.777150.82816,43
AmasyaMerzifon9.00272.27712,45
AmasyaSuluova6.74046.64914,45
AmasyaTaşova3.67230.63511,99
AnkaraAkyurt5.48236.12315,18
AnkaraAltındağ63.932389.51016,41
AnkaraAyaş1.60013.90011,51
AnkaraBala3.53430.28011,67
AnkaraBeypazarı5.82848.37112,05
AnkaraÇamlıdere1.0679.82510,86
AnkaraÇankaya149.795944.60915,86
AnkaraÇubuk14.85190.76416,36
AnkaraElmadağ6.60445.55714,50
AnkaraEtimesgut80.962587.05213,79
AnkaraEvren3283.09710,59
AnkaraGölbaşı25.862138.94418,61
AnkaraGüdül9008.89210,12
AnkaraHaymana4.40230.93014,23
AnkaraKahramankazan8.20554.80614,97
AnkaraKalecik1.51813.23411,47
AnkaraKeçiören134.926939.16114,37
AnkaraKızılcahamam2.92828.35010,33
AnkaraMamak98.316665.97814,76
AnkaraNallıhan2.62827.5799,53
AnkaraPolatlı19.547125.07515,63
AnkaraPursaklar22.755150.48815,12
AnkaraŞereflikoçhisar4.77133.82114,11
AnkaraSincan80.791535.63715,08
AnkaraYenimahalle95.962687.09313,97
AntalyaAkseki1.34111.48411,68
AntalyaAksu11.18673.22015,28
AntalyaAlanya45.529327.50313,90
AntalyaDemre3.58826.36213,61
AntalyaDöşemealtı8.85765.79413,46
AntalyaElmalı4.82538.97212,38
AntalyaFinike6.39848.53413,18
AntalyaGazipaşa6.95550.55513,76
AntalyaGündoğmuş9547.73712,33
Antalyaİbradı3073.03210,13
AntalyaKaş7.34659.71612,30
AntalyaKemer5.77146.14312,51
AntalyaKepez83.611556.03315,04
AntalyaKonyaaltı29.907190.04315,74
AntalyaKorkuteli6.99555.35212,64
AntalyaKumluca10.06170.42314,29
AntalyaManavgat33.678241.01113,97
AntalyaMuratpaşa61.991510.36812,15
AntalyaSerik18.473129.41814,27
ArdahanÇıldır1.3599.34314,55
ArdahanDamal7275.33413,63
ArdahanGöle3.96724.86315,96
ArdahanHanak1.1648.77613,26
ArdahanMerkez8.11642.37419,15
ArdahanPosof9416.62914,20
ArtvinArdanuç1.24511.44910,87
ArtvinArhavi2.59820.92612,42
ArtvinBorçka3.31922.83114,54
ArtvinHopa4.22326.95815,67
ArtvinKemalpaşa1.1739.22412,72
ArtvinMerkez6.83935.18619,44
ArtvinMurgul9297.03113,21
ArtvinŞavşat1.47017.1168,59
ArtvinYusufeli2.19320.15410,88
AydınBozdoğan4.19133.62712,46
AydınBuharkent1.61612.79312,63
AydınÇine5.68649.33911,52
AydınDidim9.08286.68810,48
AydınEfeler44.730293.81615,22
AydınGermencik6.16243.96814,01
Aydınİncirliova7.26452.55613,82
AydınKaracasu2.47918.38913,48
AydınKarpuzlu1.12410.95210,26
AydınKoçarlı3.36423.39714,38
AydınKöşk4.03427.84614,49
AydınKuşadası13.447116.96611,50
AydınKuyucak2.92526.67110,97
AydınNazilli23.692159.54414,85
AydınSöke17.452121.48114,37
AydınSultanhisar2.92820.45814,31
AydınYenipazar1.70012.48113,62
BalıkesirAltıeylül27.878181.28615,38
BalıkesirAyvalık7.72770.72010,93
BalıkesirBalya1.17112.9329,06
BalıkesirBandırma20.668156.78713,18
BalıkesirBigadiç8.77749.92617,58
BalıkesirBurhaniye7.33660.49012,13
BalıkesirDursunbey4.24235.12212,08
BalıkesirEdremit17.818155.83711,43
BalıkesirErdek3.39232.12010,56
BalıkesirGömeç1.69714.17511,97
BalıkesirGönen8.72174.18311,76
BalıkesirHavran3.64627.85713,09
Balıkesirİvrindi3.88432.49211,95
BalıkesirKaresi24.937183.08413,62
BalıkesirKepsut2.67623.14211,56
BalıkesirManyas2.27418.93612,01
BalıkesirMarmara9849.73010,11
BalıkesirSavaştepe2.25417.84412,63
BalıkesirSındırgı3.40833.25310,25
BalıkesirSusurluk4.59038.70411,86
BartınAmasra1.57314.15111,12
BartınKurucaşile6986.62110,54
BartınMerkez24.827155.76515,94
BartınUlus2.04921.7129,44
BatmanBeşiri6.74829.66722,75
BatmanGercüş4.16819.89220,95
BatmanHasankeyf1.4766.85921,52
BatmanKozluk13.22260.37521,90
BatmanMerkez90.192460.95519,57
BatmanSason7.30530.91123,63
BayburtAydıntepe1.1696.82517,13
BayburtDemirözü1.5689.24716,96
BayburtMerkez16.46068.77123,93
BilecikBozüyük10.03875.56613,28
BilecikGölpazarı1.09910.46410,50
Bilecikİnhisar1582.4146,55
BilecikMerkez14.47478.53318,43
BilecikOsmaneli2.96221.10514,03
BilecikPazaryeri1.40510.30113,64
BilecikSöğüt2.59518.16714,28
BilecikYenipazar1962.8776,81
BingölAdaklı1.3458.55015,73
BingölGenç6.28434.18118,38
BingölKarlıova5.74329.17419,69
BingölKiğı5824.57812,71
BingölMerkez30.503164.83518,51
BingölSolhan6.26633.65518,62
BingölYayladere2412.02111,92
BingölYedisu4372.81815,51
BitlisAdilcevaz6.22030.49920,39
BitlisAhlat7.62340.69918,73
BitlisGüroymak10.06447.82921,04
BitlisHizan7.33733.33122,01
BitlisMerkez14.94770.69921,14
BitlisMutki7.29631.86922,89
BitlisTatvan17.46393.18918,74
BoluDörtdivan6636.7509,82
BoluGerede4.81133.92614,18
BoluGöynük1.50015.0509,97
BoluKıbrıscık3183.17910,00
BoluMengen1.68713.95312,09
BoluMerkez39.516212.35818,61
BoluMudurnu2.40818.88012,75
BoluSeben6725.08313,22
BoluYeniçağa1.0106.94714,54
BurdurAğlasun1.1938.07814,77
BurdurAltınyayla8135.51914,73
BurdurBucak10.36865.33515,87
BurdurÇavdır1.84612.79614,43
BurdurÇeltikçi5465.13410,63
BurdurGölhisar3.61022.39916,12
BurdurKaramanlı8558.01610,67
BurdurKemer3313.21710,29
BurdurMerkez22.475115.15919,52
BurdurTefenni1.1839.91811,93
BurdurYeşilova1.29915.2258,53
BursaBüyükorhan1.0979.66611,35
BursaGemlik15.007113.49313,22
BursaGürsu13.37793.78814,26
BursaHarmancık6686.38410,46
Bursaİnegöl41.184273.93315,03
Bursaİznik5.51543.53112,67
BursaKaracabey11.42983.92313,62
BursaKeles1.37211.99711,44
BursaKestel8.69768.20412,75
BursaMudanya10.95997.63111,22
BursaMustafakemalpaşa12.769101.11912,63
BursaNilüfer67.230465.95614,43
BursaOrhaneli2.22319.38711,47
BursaOrhangazi10.05179.14512,70
BursaOsmangazi117.862876.04813,45
BursaYenişehir6.89853.92112,79
BursaYıldırım93.059657.99414,14
ÇanakkaleAyvacık3.47633.35610,42
ÇanakkaleBayramiç2.84229.4009,67
ÇanakkaleBiga12.35990.41813,67
ÇanakkaleBozcaada2402.9888,03
ÇanakkaleÇan5.69048.46111,74
ÇanakkaleEceabat8858.78410,08
ÇanakkaleEzine3.74230.66012,20
ÇanakkaleGelibolu7.10744.34616,03
ÇanakkaleGökçeada1.8249.44019,32
ÇanakkaleLapseki3.07227.83811,04
ÇanakkaleMerkez32.576184.63117,64
ÇanakkaleYenice3.80731.83511,96
ÇankırıAtkaracalar6275.53411,33
ÇankırıBayramören2542.9248,69
ÇankırıÇerkeş1.88916.79211,25
ÇankırıEldivan7716.46011,93
ÇankırıIlgaz1.39414.0989,89
ÇankırıKızılırmak8527.30411,66
ÇankırıKorgun5084.62610,98
ÇankırıKurşunlu8328.4669,83
ÇankırıMerkez19.17997.88219,59
ÇankırıOrta1.19811.97810,00
ÇankırıŞabanözü1.27911.86910,78
ÇankırıYapraklı7857.8569,99
ÇorumAlaca4.22631.12113,58
ÇorumBayat2.04016.09312,68
ÇorumBoğazkale4393.76611,66
ÇorumDodurga5815.9319,80
Çorumİskilip4.03731.89212,66
ÇorumKargı1.32615.4558,58
ÇorumLaçin5314.59911,55
ÇorumMecitözü1.81814.93412,17
ÇorumMerkez44.340297.22414,92
ÇorumOğuzlar5445.25210,36
ÇorumOrtaköy8687.06912,28
ÇorumOsmancık5.57242.95412,97
ÇorumSungurlu6.78048.15814,08
ÇorumUğurludağ8426.41613,12
DenizliAcıpayam7.30555.35113,20
DenizliBabadağ8866.44513,75
DenizliBaklan6675.52412,07
DenizliBekilli7716.82611,30
DenizliBeyağaç7436.39711,61
DenizliBozkurt1.35012.67110,65
DenizliBuldan3.66727.17913,49
DenizliÇal2.04018.86910,81
DenizliÇameli2.09518.03911,61
DenizliÇardak1.0668.73612,20
DenizliÇivril8.19060.33313,57
DenizliGüney1.0639.80210,84
DenizliHonaz5.45234.34315,88
DenizliKale3.06520.31015,09
DenizliMerkezefendi42.021311.17713,50
DenizliPamukkale57.164346.62516,49
DenizliSarayköy3.91430.81012,70
DenizliSerinhisar2.03614.45114,09
DenizliTavas5.41943.32012,51
DiyarbakırBağlar71.425396.10218,03
DiyarbakırBismil23.450118.25019,83
DiyarbakırÇermik9.76750.81919,22
DiyarbakırÇınar16.72075.64022,10
DiyarbakırÇüngüş2.00611.53917,38
DiyarbakırDicle8.55437.67322,71
DiyarbakırEğil5.09622.70422,45
DiyarbakırErgani23.777132.46317,95
DiyarbakırHani6.95932.67521,30
DiyarbakırHazro3.49516.61821,03
DiyarbakırKayapınar63.420381.41416,63
DiyarbakırKocaköy3.39116.10621,05
DiyarbakırKulp7.51135.35721,24
DiyarbakırLice5.22725.22220,72
DiyarbakırSilvan17.74586.73620,46
DiyarbakırSur22.310106.10821,03
DiyarbakırYenişehir37.538210.92717,80
DüzceAkçakoca5.43638.63914,07
DüzceÇilimli2.52119.97612,62
DüzceCumayeri2.21414.64915,11
DüzceGölyaka2.85820.17914,16
DüzceGümüşova2.19915.84213,88
DüzceKaynaşlı2.86520.45414,01
DüzceMerkez42.351247.41917,12
DüzceYığılca2.08515.00813,89
EdirneEnez1.03510.5839,78
EdirneHavsa1.95218.64810,47
Edirneİpsala3.62627.24613,31
EdirneKeşan11.79183.37314,14
EdirneLalapaşa8056.59012,22
EdirneMeriç1.23013.6818,99
EdirneMerkez34.760185.40818,75
EdirneSüloğlu1.6377.28722,46
EdirneUzunköprü7.60861.08712,45
ElazığAğın2332.6268,87
ElazığAlacakaya9156.15114,88
ElazığArıcak2.94014.62020,11
ElazığBaskil2.00013.76414,53
ElazığKarakoçan4.52028.14216,06
ElazığKeban9247.06813,07
ElazığKovancılar6.53639.07916,73
ElazığMaden1.44811.27512,84
ElazığMerkez75.199439.68717,10
ElazığPalu3.48119.77617,60
ElazığSivrice1.1458.91012,85
ErzincanÇayırlı1.2648.58214,73
Erzincanİliç1.0578.87711,91
ErzincanKemah8256.69712,32
ErzincanKemaliye7725.10615,12
ErzincanMerkez31.163161.19119,33
ErzincanOtlukbeli3842.33316,46
ErzincanRefahiye1.67611.59314,46
ErzincanTercan2.79416.87516,56
ErzincanÜzümlü1.89313.49314,03
ErzurumAşkale3.77823.15216,32
ErzurumAziziye14.30663.50222,53
ErzurumÇat3.31116.70819,82
ErzurumHınıs4.84226.21218,47
ErzurumHorasan7.68738.83719,79
Erzurumİspir1.81714.95912,15
ErzurumKaraçoban5.06723.32221,73
ErzurumKarayazı6.17627.76222,25
ErzurumKöprüköy3.13115.78419,84
ErzurumNarman2.58513.32619,40
ErzurumOltu4.80730.51115,75
ErzurumOlur5346.4698,25
ErzurumPalandöken31.656172.33718,37
ErzurumPasinler5.33828.69118,61
ErzurumPazaryolu4513.97511,35
ErzurumŞenkaya2.39817.51113,69
ErzurumTekman5.61925.72321,84
ErzurumTortum2.51518.13513,87
ErzurumUzundere9768.15311,97
ErzurumYakutiye42.955186.99322,97
EskişehirAlpu1.19910.97410,93
EskişehirBeylikova7856.40012,27
EskişehirÇifteler1.94714.87813,09
EskişehirGünyüzü6955.67112,26
EskişehirHan1782.1178,41
Eskişehirİnönü7016.51410,76
EskişehirMahmudiye1.0577.80813,54
EskişehirMihalgazi3253.13810,36
EskişehirMihalıççık7438.1719,09
EskişehirOdunpazarı59.788413.46114,46
EskişehirSarıcakaya4684.8549,64
EskişehirSeyitgazi1.24813.0099,59
EskişehirSivrihisar2.46120.33012,11
EskişehirTepebaşı60.543370.15016,36
GaziantepAraban5.66532.76117,29
Gaziantepİslahiye11.55467.02317,24
GaziantepKarkamış1.9079.80619,45
GaziantepNizip24.629143.99417,10
GaziantepNurdağı6.55740.22116,30
GaziantepOğuzeli5.76931.87918,10
GaziantepŞahinbey158.405926.54417,10
GaziantepŞehitkamil137.630794.93117,31
GaziantepYavuzeli3.90222.20517,57
GiresunAlucra1.36810.25313,34
GiresunBulancak9.20267.58213,62
GiresunÇamoluk8388.28910,11
GiresunÇanakçı7546.23212,10
GiresunDereli2.49919.73112,67
GiresunDoğankent8156.61312,32
GiresunEspiye5.35235.64915,01
GiresunEynesil1.95613.29314,71
GiresunGörele4.03031.86212,65
GiresunGüce1.1237.99214,05
GiresunKeşap2.16219.63011,01
GiresunMerkez23.254138.85816,75
GiresunPiraziz2.19914.31015,37
GiresunŞebinkarahisar3.22520.45915,76
GiresunTirebolu4.32231.85413,57
GiresunYağlıdere1.94215.79312,30
GümüşhaneKelkit8.78552.60816,70
GümüşhaneKöse1.5438.34918,48
GümüşhaneKürtün2.00313.37614,97
GümüşhaneMerkez14.42656.39825,58
GümüşhaneŞiran3.62821.28617,04
GümüşhaneTorul1.94712.50415,57
HakkariÇukurca5.34316.14133,10
HakkariDerecik6.85023.37729,30
HakkariMerkez16.93778.67221,53
HakkariŞemdinli11.47443.88626,15
HakkariYüksekova26.525118.91522,31
HatayAltınözü10.98860.74518,09
HatayAntakya63.267383.35416,50
HatayArsuz12.85792.74913,86
HatayBelen4.53833.31313,62
HatayDefne21.674154.82014,00
HatayDörtyol19.098125.13815,26
HatayErzin6.52541.46315,74
HatayHassa9.86556.51917,45
Hatayİskenderun36.733248.38014,79
HatayKırıkhan18.840116.87616,12
HatayKumlu2.41113.68617,62
HatayPayas6.34042.47714,93
HatayReyhanlı17.614100.15117,59
HataySamandağ19.285122.22315,78
HatayYayladağı6.35537.00017,18
IğdırAralık4.57321.31321,46
IğdırKarakoyunlu2.65713.92519,08
IğdırMerkez26.224140.26718,70
IğdırTuzluca4.53123.93718,93
IspartaAksu5494.55712,05
IspartaAtabey7605.76113,19
IspartaEğirdir4.52531.63214,31
IspartaGelendost1.66715.29810,90
IspartaGönen9447.18513,14
IspartaKeçiborlu1.85314.15213,09
IspartaMerkez54.194264.42620,49
IspartaŞarkikaraağaç3.21225.15112,77
IspartaSenirkent1.47011.39512,90
IspartaSütçüler1.29410.29512,57
IspartaUluborlu1.1096.28717,64
IspartaYalvaç6.76646.68814,49
IspartaYenişarbademli2642.08712,65
İstanbulAdalar2.00215.23813,14
İstanbulArnavutköy46.466282.48816,45
İstanbulAtaşehir60.964425.09414,34
İstanbulAvcılar65.990448.88214,70
İstanbulBağcılar124.308745.12516,68
İstanbulBahçelievler90.561611.05914,82
İstanbulBakırköy25.609229.23911,17
İstanbulBaşakşehir74.949460.25916,28
İstanbulBayrampaşa39.504274.73514,38
İstanbulBeşiktaş21.409182.64911,72
İstanbulBeykoz37.824248.26015,24
İstanbulBeylikdüzü46.396352.41213,17
İstanbulBeyoğlu35.117233.32315,05
İstanbulBüyükçekmece35.635254.10314,02
İstanbulÇatalca9.34973.71812,68
İstanbulÇekmeköy39.114264.50814,79
İstanbulEsenler77.701450.34417,25
İstanbulEsenyurt148.837954.57915,59
İstanbulEyüpsultan57.333400.51314,31
İstanbulFatih68.833443.09015,53
İstanbulGaziosmanpaşa75.371491.96215,32
İstanbulGüngören45.515289.44115,73
İstanbulKadıköy46.240482.7139,58
İstanbulKağıthane69.177448.02515,44
İstanbulKartal62.097470.67613,19
İstanbulKüçükçekmece120.014792.82115,14
İstanbulMaltepe69.159513.31613,47
İstanbulPendik101.137711.89414,21
İstanbulSancaktepe67.219436.73315,39
İstanbulSarıyer56.563347.21416,29
İstanbulŞile5.47437.69214,52
İstanbulSilivri26.324193.68013,59
İstanbulŞişli36.550279.81713,06
İstanbulSultanbeyli58.047336.02117,27
İstanbulSultangazi88.703534.56516,59
İstanbulTuzla42.081267.40015,74
İstanbulÜmraniye100.790710.28014,19
İstanbulÜsküdar77.047531.82514,49
İstanbulZeytinburnu51.970293.57417,70
İzmirAliağa12.20896.97412,59
İzmirBalçova12.35779.68115,51
İzmirBayındır5.08940.41412,59
İzmirBayraklı39.883312.26412,77
İzmirBergama12.371103.86711,91
İzmirBeydağ1.38812.34011,25
İzmirBornova70.139450.99215,55
İzmirBuca78.564510.69515,38
İzmirÇeşme4.96144.36311,18
İzmirÇiğli26.179200.21113,08
İzmirDikili4.10543.8069,37
İzmirFoça4.80032.26414,88
İzmirGaziemir19.322137.80814,02
İzmirGüzelbahçe3.78633.72511,23
İzmirKarabağlar62.773480.92513,05
İzmirKaraburun83710.7597,78
İzmirKarşıyaka34.307349.2909,82
İzmirKemalpaşa14.306107.55613,30
İzmirKınık3.86828.80213,43
İzmirKiraz5.57143.92512,68
İzmirKonak42.372351.57212,05
İzmirMenderes11.67297.12312,02
İzmirMenemen25.012179.88113,90
İzmirNarlıdere9.42565.73714,34
İzmirÖdemiş15.112132.87611,37
İzmirSeferihisar5.05044.52611,34
İzmirSelçuk4.63736.82412,59
İzmirTire9.93884.80411,72
İzmirTorbalı26.235185.90814,11
İzmirUrla8.91867.33913,24
KahramanmaraşAfşin12.86080.44715,99
KahramanmaraşAndırın4.96332.50315,27
KahramanmaraşÇağlayancerit3.67123.13315,87
KahramanmaraşDulkadiroğlu39.055222.67317,54
KahramanmaraşEkinözü1.98211.22117,66
KahramanmaraşElbistan22.405141.53415,83
KahramanmaraşGöksun8.52952.25516,32
KahramanmaraşNurhak1.61112.27913,12
KahramanmaraşOnikişubat73.158431.84816,94
KahramanmaraşPazarcık10.66969.09715,44
KahramanmaraşTürkoğlu12.96477.11216,81
KarabükEflani9568.82310,84
KarabükEskipazar1.74212.99613,40
KarabükMerkez27.082133.61520,27
KarabükOvacık3354.2747,84
KarabükSafranbolu14.82868.44021,67
KarabükYenice2.16720.31010,67
KaramanAyrancı1.0137.96512,72
KaramanBaşyayla5693.65015,59
KaramanErmenek3.78328.56513,24
KaramanKazımkarabekir8924.32820,61
KaramanMerkez34.329197.27617,40
KaramanSarıveliler1.70711.49514,85
KarsAkyaka1.90610.58418,01
KarsArpaçay2.49016.64514,96
KarsDigor4.28221.73019,71
KarsKağızman8.16345.50517,94
KarsMerkez24.724116.71221,18
KarsSarıkamış8.08341.28019,58
KarsSelim3.71222.91016,20
KarsSusuz1.53110.04415,24
KastamonuAbana5594.11313,59
KastamonuAğlı3163.09410,21
KastamonuAraç1.99118.67010,66
KastamonuAzdavay7377.32410,06
KastamonuBozkurt8619.4689,09
KastamonuÇatalzeytin9217.05513,05
KastamonuCide2.30422.19610,38
KastamonuDaday8998.31910,81
KastamonuDevrekani1.48712.65811,75
KastamonuDoğanyurt8005.65114,16
KastamonuHanönü3684.0609,06
Kastamonuİhsangazi8995.38116,71
Kastamonuİnebolu2.88620.98013,76
KastamonuKüre7255.77412,56
KastamonuMerkez29.384152.55319,26
KastamonuPınarbaşı3865.8416,61
KastamonuŞenpazar5004.52311,05
KastamonuSeydiler4474.01411,14
KastamonuTaşköprü4.48037.81511,85
KastamonuTosya4.52939.91611,35
KayseriAkkışla7786.24712,45
KayseriBünyan4.45730.60314,56
KayseriDeveli10.10165.74515,36
KayseriFelahiye6165.86110,51
KayseriHacılar1.96612.41415,84
Kayseriİncesu4.05927.96914,51
KayseriKocasinan60.393396.91215,22
KayseriMelikgazi92.067571.16616,12
KayseriÖzvatan4734.16411,36
KayseriPınarbaşı3.31224.08013,75
KayseriSarıoğlan1.65414.55211,37
KayseriSarız1.2219.58312,74
KayseriTalas29.587163.77318,07
KayseriTomarza3.15922.16614,25
KayseriYahyalı5.43936.07615,08
KayseriYeşilhisar2.10116.09813,05
KilisElbeyli1.1875.98619,83
KilisMerkez22.008118.03318,65
KilisMusabeyli2.48913.33418,67
KilisPolateli9475.13718,43
KırıkkaleBahşılı9927.39913,41
KırıkkaleBalışeyh8906.47813,74
KırıkkaleÇelebi2802.63310,63
KırıkkaleDelice1.1149.07512,28
KırıkkaleKarakeçili5223.36915,49
KırıkkaleKeskin2.70217.62015,33
KırıkkaleMerkez29.035198.47714,63
KırıkkaleSulakyurt6666.9539,58
KırıkkaleYahşihan12.54331.01340,44
KırklareliBabaeski6.10647.94412,74
KırklareliDemirköy1.2808.85614,45
KırklareliKofçaz1952.3088,45
KırklareliLüleburgaz18.630149.18412,49
KırklareliMerkez19.358103.04218,79
KırklareliPehlivanköy2713.5057,73
KırklareliPınarhisar2.33118.45612,63
KırklareliVize3.53428.54112,38
KırşehirAkçakent4683.88912,03
KırşehirAkpınar8717.46511,67
KırşehirBoztepe6735.46412,32
KırşehirÇiçekdağı2.02814.18614,30
KırşehirKaman4.89435.76313,68
KırşehirMerkez28.531157.63518,10
KırşehirMucur2.61218.53614,09
KocaeliBaşiskele13.403102.24113,11
KocaeliÇayırova19.211134.14614,32
KocaeliDarıca29.283207.34514,12
KocaeliDerince19.216142.84913,45
KocaeliDilovası8.77550.55117,36
KocaeliGebze54.202382.16614,18
KocaeliGölcük21.780165.66313,15
Kocaeliİzmit61.605367.99016,74
KocaeliKandıra7.12851.89713,73
KocaeliKaramürsel7.91157.55713,74
KocaeliKartepe17.646121.32614,54
KocaeliKörfez24.480169.30414,46
KonyaAhırlı6334.75313,32
KonyaAkören1.1545.83819,77
KonyaAkşehir12.87493.88513,71
KonyaAltınekin2.20214.35115,34
KonyaBeyşehir11.19974.46915,04
KonyaBozkır4.17725.89416,13
KonyaÇeltik1.4619.71315,04
KonyaCihanbeyli7.91151.74815,29
KonyaÇumra10.78767.28216,03
KonyaDerbent5984.26714,01
KonyaDerebucak6866.03111,37
KonyaDoğanhisar1.78915.81011,32
KonyaEmirgazi1.5118.53517,70
KonyaEreğli22.821146.99815,52
KonyaGüneysınır1.3779.28814,83
KonyaHadim1.83012.01515,23
KonyaHalkapınar6104.06615,00
KonyaHüyük1.69515.65210,83
KonyaIlgın7.43054.22813,70
KonyaKadınhanı5.25232.14416,34
KonyaKarapınar8.40349.97816,81
KonyaKaratay56.697338.97616,73
KonyaKulu7.80650.82515,36
KonyaMeram60.406344.54617,53
KonyaSarayönü3.99427.02614,78
KonyaSelçuklu124.221662.80818,74
KonyaSeydişehir9.06464.82213,98
KonyaTaşkent1.0566.29616,77
KonyaTuzlukçu8096.52912,39
KonyaYalıhüyük1491.6299,15
KonyaYunak3.23521.97214,72
KütahyaAltıntaş1.99116.10812,36
KütahyaAslanapa9948.94511,11
KütahyaÇavdarhisar6206.3039,84
KütahyaDomaniç1.55914.65210,64
KütahyaDumlupınar3062.94410,39
KütahyaEmet2.55919.86412,88
KütahyaGediz6.45650.27412,84
KütahyaHisarcık1.58212.06913,11
KütahyaMerkez49.601272.36718,21
KütahyaPazarlar6365.08612,50
KütahyaŞaphane7756.03012,85
KütahyaSimav7.96863.15512,62
KütahyaTavşanlı12.149101.46011,97
MalatyaAkçadağ4.00329.06413,77
MalatyaArapgir1.23010.27511,97
MalatyaArguvan8097.62610,61
MalatyaBattalgazi56.277304.78718,46
MalatyaDarende3.78326.16614,46
MalatyaDoğanşehir5.45338.69014,09
MalatyaDoğanyol5454.05113,45
MalatyaHekimhan2.02318.34511,03
MalatyaKale7886.08512,95
MalatyaKuluncak1.0417.78313,38
MalatyaPütürge1.91113.88913,76
MalatyaYazıhan2.12513.78615,41
MalatyaYeşilyurt48.685319.61815,23
ManisaAhmetli2.20116.52513,32
ManisaAkhisar20.622173.02611,92
ManisaAlaşehir14.795104.62214,14
ManisaDemirci5.85940.04814,63
ManisaGölmarmara2.26315.21214,88
ManisaGördes3.28027.70311,84
ManisaKırkağaç5.10538.45913,27
ManisaKöprübaşı1.61213.18512,23
ManisaKula5.77644.00113,13
ManisaSalihli21.159162.78713,00
ManisaSarıgöl4.14335.89011,54
ManisaSaruhanlı7.22655.34013,06
ManisaŞehzadeler25.646171.13814,99
ManisaSelendi2.53919.87112,78
ManisaSoma13.825109.94612,57
ManisaTurgutlu23.760166.41814,28
ManisaYunusemre40.417246.44016,40
MardinArtuklu34.160178.15419,17
MardinDargeçit5.73027.71120,68
MardinDerik12.58161.70620,39
MardinKızıltepe48.676256.66418,96
MardinMazıdağı7.12636.30419,63
MardinMidyat21.857114.76319,05
MardinNusaybin21.493108.17219,87
MardinÖmerli2.70414.02619,28
MardinSavur5.14926.58319,37
MardinYeşilli3.12314.69521,25
MersinAkdeniz44.339262.26516,91
MersinAnamur8.65466.06813,10
MersinAydıncık1.42111.02312,89
MersinBozyazı3.31826.59512,48
MersinÇamlıyayla8708.32610,45
MersinErdemli20.430141.47614,44
MersinGülnar3.26725.42012,85
MersinMezitli26.839204.24013,14
MersinMut8.51762.63913,60
MersinSilifke15.335120.87312,69
MersinTarsus50.444342.37314,73
MersinToroslar45.877303.01015,14
MersinYenişehir40.418266.11715,19
MuğlaBodrum18.282175.43510,42
MuğlaDalaman5.16842.02412,30
MuğlaDatça2.17722.4039,72
MuğlaFethiye20.043162.68612,32
MuğlaKavaklıdere1.36010.79212,60
MuğlaKöyceğiz4.54236.92612,30
MuğlaMarmaris10.63894.74911,23
MuğlaMenteşe22.580115.05919,62
MuğlaMilas16.891141.10711,97
MuğlaOrtaca6.02750.02712,05
MuğlaSeydikemer7.98661.65312,95
MuğlaUla2.71525.40210,69
MuğlaYatağan5.13444.87911,44
MuşBulanık16.90580.64320,96
MuşHasköy5.58326.19021,32
MuşKorkut5.53624.83022,30
MuşMalazgirt11.21150.92622,01
MuşMerkez39.358195.32320,15
MuşVarto5.77530.89718,69
NevşehirAcıgöl3.26519.36216,86
NevşehirAvanos4.25032.74212,98
NevşehirDerinkuyu3.54620.77617,07
NevşehirGülşehir2.75621.46812,84
NevşehirHacıbektaş1.58411.30214,02
NevşehirKozaklı1.49213.37911,15
NevşehirMerkez27.027148.16018,24
NevşehirÜrgüp5.17335.82114,44
NiğdeAltunhisar2.17612.96116,79
NiğdeBor9.40560.46215,56
NiğdeÇamardı1.77012.71513,92
NiğdeÇiftlik4.86927.37417,79
NiğdeMerkez43.609229.12119,03
NiğdeUlukışla2.20720.22810,91
OrduAkkuş2.78922.19212,57
OrduAltınordu32.060217.64014,73
OrduAybastı3.25322.02714,77
OrduÇamaş1.0219.05811,27
OrduÇatalpınar1.95113.80914,13
OrduÇaybaşı1.93112.68715,22
OrduFatsa16.601119.09413,94
OrduGölköy3.71228.33213,10
OrduGülyalı9108.26911,00
OrduGürgentepe1.54414.10010,95
Orduİkizce2.08814.57014,33
OrduKabadüz8057.34710,96
OrduKabataş1.31710.61712,40
OrduKorgan4.16728.60914,57
OrduKumru4.10629.94513,71
OrduMesudiye1.52216.8099,05
OrduPerşembe3.43331.54210,88
OrduUlubey2.09119.45010,75
OrduÜnye18.550128.10114,48
OsmaniyeBahçe3.29522.15514,87
OsmaniyeDüziçi13.05984.13315,52
OsmaniyeHasanbeyli6304.78213,17
OsmaniyeKadirli18.838125.08315,06
OsmaniyeMerkez43.196268.64716,08
OsmaniyeSumbas2.19713.84015,87
OsmaniyeToprakkale3.11720.11915,49
RizeArdeşen5.58641.10613,59
RizeÇamlıhemşin7897.14711,04
RizeÇayeli6.69044.35115,08
RizeDerepazarı1.1357.65314,83
RizeFındıklı2.30316.67813,81
RizeGüneysu2.28915.59614,68
RizeHemşin1512.4786,09
Rizeİkizdere7857.13511,00
Rizeİyidere1.1478.55413,41
RizeKalkandere1.70713.70812,45
RizeMerkez24.795147.41116,82
RizePazar3.90631.39512,44
SakaryaAdapazarı39.329276.38514,23
SakaryaAkyazı13.61790.36215,07
SakaryaArifiye8.47645.37518,68
SakaryaErenler13.32889.12814,95
SakaryaFerizli3.87227.34714,16
SakaryaGeyve7.49549.95815,00
SakaryaHendek13.52885.57015,81
SakaryaKarapürçek2.06112.98215,88
SakaryaKarasu9.03964.79013,95
SakaryaKaynarca3.50724.13814,53
SakaryaKocaali3.17422.93813,84
SakaryaPamukova4.12829.74013,88
SakaryaSapanca6.25642.41614,75
SakaryaSerdivan30.571147.50020,73
SakaryaSöğütlü1.90314.08813,51
SakaryaTaraklı9826.93314,16
Samsun19.May3.97625.89315,36
SamsunAlaçam3.53225.43013,89
SamsunAsarcık2.79116.77816,63
SamsunAtakum40.431215.63318,75
SamsunAyvacık3.18720.44315,59
SamsunBafra19.092142.76113,37
SamsunCanik14.69399.14914,82
SamsunÇarşamba20.614138.54414,88
SamsunHavza6.02839.65615,20
Samsunİlkadım46.351338.61413,69
SamsunKavak2.86321.07413,59
SamsunLadik1.84716.36811,28
SamsunSalıpazarı2.99319.99014,97
SamsunTekkeköy7.51852.93514,20
SamsunTerme9.40571.49213,16
SamsunVezirköprü16.31195.09717,15
SamsunYakakent1.1248.68512,94
ŞanlıurfaAkçakale21.486115.61518,58
ŞanlıurfaBirecik17.82195.12818,73
ŞanlıurfaBozova11.18755.42320,18
ŞanlıurfaCeylanpınar17.29289.02019,42
ŞanlıurfaEyyübiye73.181379.85219,27
ŞanlıurfaHalfeti7.42640.87918,17
ŞanlıurfaHaliliye72.055381.87718,87
ŞanlıurfaHarran16.25989.79818,11
ŞanlıurfaHilvan8.81242.72420,63
ŞanlıurfaKaraköprü36.193219.79616,47
ŞanlıurfaSiverek51.850260.97019,87
ŞanlıurfaSuruç20.158102.26519,71
ŞanlıurfaViranşehir38.760200.26719,35
SiirtBaykan5.31725.27521,04
SiirtEruh4.25318.93122,47
SiirtKurtalan12.88360.18021,41
SiirtMerkez37.283168.65922,11
SiirtPervari7.32230.85823,73
SiirtŞirvan5.01922.11722,69
SiirtTillo1.1444.26026,85
SinopAyancık2.73923.68611,56
SinopBoyabat6.30144.43514,18
SinopDikmen5555.01611,06
SinopDurağan2.99119.81515,09
SinopErfelek1.06811.9268,96
SinopGerze2.77725.32710,96
SinopMerkez10.63265.84516,15
SinopSaraydüzü5056.3347,97
SinopTürkeli1.81615.85911,45
ŞırnakBeytüşşebap3.82216.33023,40
ŞırnakCizre31.600148.69721,25
ŞırnakGüçlükonak2.79312.29522,72
Şırnakİdil17.18876.89522,35
ŞırnakMerkez21.19193.98922,55
ŞırnakSilopi31.133136.74922,77
ŞırnakUludere12.40544.66027,78
SivasAkıncılar5175.3269,71
SivasAltınyayla1.5209.00416,88
SivasDivriği1.59516.2459,82
SivasDoğanşar2532.8428,90
SivasGemerek2.80022.84512,26
SivasGölova3013.6648,22
SivasGürün2.98518.77115,90
SivasHafik1.4259.81914,51
Sivasİmranlı7727.66810,07
SivasKangal2.88921.27213,58
SivasKoyulhisar1.40712.93610,88
SivasMerkez75.206381.32519,72
SivasŞarkışla5.55138.40814,45
SivasSuşehri4.10525.15916,32
SivasUlaş1.2858.87014,49
SivasYıldızeli5.41732.79716,52
SivasZara2.85422.00512,97
TekirdağÇerkezköy26.661174.52915,28
TekirdağÇorlu36.950270.94413,64
TekirdağErgene8.98963.82114,08
TekirdağHayrabolu4.29432.26813,31
TekirdağKapaklı17.742120.48914,72
TekirdağMalkara6.54852.45312,48
TekirdağMarmaraereğlisi3.22726.00712,41
TekirdağMuratlı3.52129.02812,13
TekirdağSaray6.25549.60512,61
TekirdağŞarköy3.26232.26710,11
TekirdağSüleymanpaşa29.866204.00114,64
TokatAlmus3.73327.65813,50
TokatArtova1.5298.37418,26
TokatBaşçiftlik1.1118.32313,35
TokatErbaa14.79495.61115,47
TokatMerkez36.791199.80518,41
TokatNiksar8.73565.30813,38
TokatPazar2.07313.33015,55
TokatReşadiye6.13843.87013,99
TokatSulusaray1.2037.59815,83
TokatTurhal11.55479.60414,51
TokatYeşilyurt1.5498.96917,27
TokatZile7.33854.29713,51
TrabzonAkçaabat19.091125.84815,17
TrabzonAraklı7.17348.66014,74
TrabzonArsin4.90232.06315,29
TrabzonBeşikdüzü3.17523.32813,61
TrabzonÇarşıbaşı2.11615.56213,60
TrabzonÇaykara1.62914.37911,33
TrabzonDernekpazarı4063.98610,19
TrabzonDüzköy2.04613.90914,71
TrabzonHayrat1.0228.49012,04
TrabzonKöprübaşı5034.85110,37
TrabzonMaçka3.22225.36312,70
TrabzonOf6.28743.08214,59
TrabzonOrtahisar53.151328.45716,18
TrabzonŞalpazarı1.22011.01511,08
TrabzonSürmene4.06026.82415,14
TrabzonTonya1.97314.11613,98
TrabzonVakfıkebir3.70827.52513,47
TrabzonYomra7.34841.51617,70
TunceliÇemişgezek9417.87711,95
TunceliHozat1.1656.25518,63
TunceliMazgirt9407.77812,09
TunceliMerkez6.33138.42716,48
TunceliNazımiye4133.18912,95
TunceliOvacık7276.69610,86
TunceliPertek1.38411.06312,51
TunceliPülümür3783.37511,20
UşakBanaz4.34135.77812,13
UşakEşme4.15834.88811,92
UşakKarahallı1.04910.13910,35
UşakMerkez44.328256.66917,27
UşakSivaslı2.61120.38712,81
UşakUlubey1.46612.64811,59
VanBahçesaray3.38614.70123,03
VanBaşkale10.87948.83822,28
VanÇaldıran13.93062.53022,28
VanÇatak4.90320.59223,81
VanEdremit23.791127.50518,66
VanErciş35.178175.10820,09
VanGevaş5.94428.23521,05
VanGürpınar7.61734.39322,15
Vanİpekyolu61.622326.00718,90
VanMuradiye10.43750.20620,79
VanÖzalp14.96265.29622,91
VanSaray4.70220.49822,94
VanTuşba35.986162.84822,10
YalovaAltınova4.74029.23716,21
YalovaArmutlu1.1609.54312,16
YalovaÇiftlikköy5.33341.88212,73
YalovaÇınarcık4.39234.34312,79
YalovaMerkez21.837149.06814,65
YalovaTermal1.5246.90322,08
YozgatAkdağmadeni7.15742.62116,79
YozgatAydıncık1.47410.07914,62
YozgatBoğazlıyan4.43434.26912,94
YozgatÇandır4694.45010,54
YozgatÇayıralan1.53212.56312,19
YozgatÇekerek2.88119.46714,80
YozgatKadışehri1.91311.27716,96
YozgatMerkez21.742106.28020,46
YozgatSaraykent2.20712.48617,68
YozgatSarıkaya4.78132.48914,72
YozgatŞefaatli2.01014.82413,56
YozgatSorgun11.79779.53314,83
YozgatYenifakılı7325.38613,59
YozgatYerköy5.16535.47614,56
ZonguldakAlaplı6.01643.85113,72
ZonguldakÇaycuma10.67990.55611,79
ZonguldakDevrek6.36857.58311,06
ZonguldakEreğli24.104175.62213,72
ZonguldakGökçebey2.65821.10812,59
ZonguldakKilimli4.05234.82911,63
ZonguldakKozlu9.59148.50719,77
ZonguldakMerkez19.567123.99715,78

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here