İlçelere Göre Türkiye’de 25-64 Yaş Grubu Nüfusları ve İlçe Nüfusuna Oranları (2019 Yılı)

0
56

Aşağıdaki tablo TÜİK Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi verilerine göre hazırlanmıştır. Tabloda Türkiye’de ilçeler bazında yaş gruplarına göre nüfuslar ve o yaş grubundaki nüfusların ilçelerin tüm nüfusları içindeki oranları verilmiştir. Mesela Adana’nın Aladağı ilçesinin 2019 yılı nüfusu 16.121 kişidir. Aladağ ilçesinde 25-64 yaş grubunda 8.200 kişi (ilçe nüfusunun % 50,87’si) yaşamaktadır.

İlİlçeYaş GrubuToplam%
AdanaAladağ8.20016.12150,87
AdanaCeyhan80.883160.97750,25
AdanaÇukurova212.135376.39056,36
AdanaFeke8.55616.91950,57
Adanaİmamoğlu14.06627.93850,35
AdanaKaraisalı11.15021.94850,80
AdanaKarataş12.29423.67851,92
AdanaKozan67.266131.63351,10
AdanaPozantı10.63719.97453,25
AdanaSaimbeyli7.38614.76450,03
AdanaSarıçam93.621181.61051,55
AdanaSeyhan410.174796.28651,51
AdanaTufanbeyli8.49717.10249,68
AdanaYumurtalık9.70618.02653,84
AdanaYüreğir201.182414.57448,53
AdıyamanBesni35.37476.67446,14
AdıyamanÇelikhan7.34315.47047,47
AdıyamanGerger6.55317.55237,33
AdıyamanGölbaşı24.11849.25348,97
AdıyamanKahta51.934123.86141,93
AdıyamanMerkez146.673308.91547,48
AdıyamanSamsat3.5467.98044,44
AdıyamanSincik7.08916.85542,06
AdıyamanTut4.6309.90546,74
AfyonkarahisarBaşmakçı5.0919.78852,01
AfyonkarahisarBayat3.5667.67346,47
AfyonkarahisarBolvadin22.78145.38450,20
AfyonkarahisarÇay16.11931.17951,70
AfyonkarahisarÇobanlar6.50714.36345,30
AfyonkarahisarDazkırı5.85011.20452,21
AfyonkarahisarDinar24.50547.40051,70
AfyonkarahisarEmirdağ19.64537.36152,58
AfyonkarahisarEvciler3.8087.36751,69
AfyonkarahisarHocalar4.8309.49650,86
Afyonkarahisarİhsaniye13.88127.92949,70
Afyonkarahisarİscehisar11.79524.68347,79
AfyonkarahisarKızılören1.2102.32951,95
AfyonkarahisarMerkez155.578306.90850,69
AfyonkarahisarSandıklı28.93455.33152,29
AfyonkarahisarSinanpaşa20.23039.73450,91
AfyonkarahisarŞuhut18.87536.78851,31
AfyonkarahisarSultandağı7.74814.56653,19
AğrıDiyadin15.19641.51236,61
AğrıDoğubayazıt47.451119.80739,61
AğrıEleşkirt13.43632.59341,22
AğrıHamur6.34718.15234,97
AğrıMerkez63.030151.08341,72
AğrıPatnos44.404122.85036,14
AğrıTaşlıçay7.50920.02937,49
AğrıTutak11.43830.17337,91
AksarayAğaçören4.0327.97250,58
AksarayEskil12.17926.45246,04
AksarayGülağaç9.56219.61548,75
AksarayGüzelyurt5.28011.22347,05
AksarayMerkez148.096301.66149,09
AksarayOrtaköy16.19832.63949,63
AksaraySarıyahşi3.1615.65855,87
AksaraySultanhanı5.21811.14746,81
AmasyaGöynücek4.93010.20748,30
AmasyaGümüşhacıköy12.17023.40252,00
AmasyaHamamözü1.7913.80247,11
AmasyaMerkez81.016150.82853,71
AmasyaMerzifon38.96272.27753,91
AmasyaSuluova24.29146.64952,07
AmasyaTaşova15.13830.63549,41
AnkaraAkyurt18.77036.12351,96
AnkaraAltındağ207.881389.51053,37
AnkaraAyaş7.77613.90055,94
AnkaraBala18.28430.28060,38
AnkaraBeypazarı26.31448.37154,40
AnkaraÇamlıdere5.2469.82553,39
AnkaraÇankaya536.326944.60956,78
AnkaraÇubuk46.59190.76451,33
AnkaraElmadağ25.36345.55755,67
AnkaraEtimesgut339.622587.05257,85
AnkaraEvren1.6153.09752,15
AnkaraGölbaşı73.839138.94453,14
AnkaraGüdül4.5878.89251,59
AnkaraHaymana16.37530.93052,94
AnkaraKahramankazan29.06454.80653,03
AnkaraKalecik7.05113.23453,28
AnkaraKeçiören523.040939.16155,69
AnkaraKızılcahamam15.43628.35054,45
AnkaraMamak371.936665.97855,85
AnkaraNallıhan14.62727.57953,04
AnkaraPolatlı65.507125.07552,37
AnkaraPursaklar80.618150.48853,57
AnkaraŞereflikoçhisar17.43433.82151,55
AnkaraSincan292.132535.63754,54
AnkaraYenimahalle389.869687.09356,74
AntalyaAkseki5.82811.48450,75
AntalyaAksu39.37973.22053,78
AntalyaAlanya182.742327.50355,80
AntalyaDemre14.70326.36255,77
AntalyaDöşemealtı36.64965.79455,70
AntalyaElmalı20.54438.97252,71
AntalyaFinike26.58148.53454,77
AntalyaGazipaşa27.73250.55554,86
AntalyaGündoğmuş3.6957.73747,76
Antalyaİbradı1.5793.03252,08
AntalyaKaş32.70359.71654,76
AntalyaKemer27.54946.14359,70
AntalyaKepez305.492556.03354,94
AntalyaKonyaaltı109.140190.04357,43
AntalyaKorkuteli28.65855.35251,77
AntalyaKumluca38.76870.42355,05
AntalyaManavgat134.665241.01155,88
AntalyaMuratpaşa301.789510.36859,13
AntalyaSerik70.764129.41854,68
ArdahanÇıldır4.7539.34350,87
ArdahanDamal2.8595.33453,60
ArdahanGöle11.84524.86347,64
ArdahanHanak4.4638.77650,85
ArdahanMerkez20.41442.37448,18
ArdahanPosof3.5436.62953,45
ArtvinArdanuç6.16311.44953,83
ArtvinArhavi11.55620.92655,22
ArtvinBorçka12.29622.83153,86
ArtvinHopa14.49126.95853,75
ArtvinKemalpaşa5.0789.22455,05
ArtvinMerkez18.86035.18653,60
ArtvinMurgul3.9077.03155,57
ArtvinŞavşat8.34617.11648,76
ArtvinYusufeli10.55220.15452,36
AydınBozdoğan17.28133.62751,39
AydınBuharkent6.79512.79353,11
AydınÇine26.93849.33954,60
AydınDidim49.13686.68856,68
AydınEfeler159.157293.81654,17
AydınGermencik21.89143.96849,79
Aydınİncirliova27.38752.55652,11
AydınKaracasu9.59318.38952,17
AydınKarpuzlu5.70410.95252,08
AydınKoçarlı12.04523.39751,48
AydınKöşk14.56527.84652,31
AydınKuşadası68.843116.96658,86
AydınKuyucak14.62126.67154,82
AydınNazilli86.325159.54454,11
AydınSöke65.105121.48153,59
AydınSultanhisar10.43420.45851,00
AydınYenipazar6.33412.48150,75
BalıkesirAltıeylül100.148181.28655,24
BalıkesirAyvalık39.12370.72055,32
BalıkesirBalya6.49912.93250,26
BalıkesirBandırma89.698156.78757,21
BalıkesirBigadiç25.80749.92651,69
BalıkesirBurhaniye34.01660.49056,23
BalıkesirDursunbey18.21135.12251,85
BalıkesirEdremit85.814155.83755,07
BalıkesirErdek17.75432.12055,27
BalıkesirGömeç7.44014.17552,49
BalıkesirGönen41.88974.18356,47
BalıkesirHavran14.48827.85752,01
Balıkesirİvrindi17.00132.49252,32
BalıkesirKaresi102.974183.08456,24
BalıkesirKepsut12.98323.14256,10
BalıkesirManyas9.97118.93652,66
BalıkesirMarmara5.5149.73056,67
BalıkesirSavaştepe9.50017.84453,24
BalıkesirSındırgı17.16833.25351,63
BalıkesirSusurluk21.35838.70455,18
BartınAmasra7.87514.15155,65
BartınKurucaşile3.5266.62153,25
BartınMerkez84.611155.76554,32
BartınUlus11.73621.71254,05
BatmanBeşiri11.16229.66737,62
BatmanGercüş7.77019.89239,06
BatmanHasankeyf3.0016.85943,75
BatmanKozluk22.77160.37537,72
BatmanMerkez194.806460.95542,26
BatmanSason11.93830.91138,62
BayburtAydıntepe3.3196.82548,63
BayburtDemirözü4.4829.24748,47
BayburtMerkez31.64068.77146,01
BilecikBozüyük42.60075.56656,37
BilecikGölpazarı5.75510.46455,00
Bilecikİnhisar1.2212.41450,58
BilecikMerkez42.20578.53353,74
BilecikOsmaneli11.53621.10554,66
BilecikPazaryeri5.30710.30151,52
BilecikSöğüt9.75618.16753,70
BilecikYenipazar1.4212.87749,39
BingölAdaklı4.1708.55048,77
BingölGenç16.53734.18148,38
BingölKarlıova12.51629.17442,90
BingölKiğı2.5254.57855,16
BingölMerkez79.977164.83548,52
BingölSolhan15.77033.65546,86
BingölYayladere1.1652.02157,64
BingölYedisu1.5392.81854,61
BitlisAdilcevaz12.03030.49939,44
BitlisAhlat16.65740.69940,93
BitlisGüroymak18.16047.82937,97
BitlisHizan12.76333.33138,29
BitlisMerkez32.14170.69945,46
BitlisMutki11.82931.86937,12
BitlisTatvan41.72293.18944,77
BoluDörtdivan3.3676.75049,88
BoluGerede17.10633.92650,42
BoluGöynük7.63615.05050,74
BoluKıbrıscık1.5863.17949,89
BoluMengen6.94513.95349,77
BoluMerkez112.743212.35853,09
BoluMudurnu9.73918.88051,58
BoluSeben2.2985.08345,21
BoluYeniçağa3.6516.94752,56
BurdurAğlasun3.9528.07848,92
BurdurAltınyayla2.7235.51949,34
BurdurBucak33.66365.33551,52
BurdurÇavdır6.75612.79652,80
BurdurÇeltikçi2.5795.13450,23
BurdurGölhisar11.71922.39952,32
BurdurKaramanlı4.0898.01651,01
BurdurKemer1.5763.21748,99
BurdurMerkez60.439115.15952,48
BurdurTefenni5.1019.91851,43
BurdurYeşilova7.69515.22550,54
BursaBüyükorhan4.8529.66650,20
BursaGemlik63.869113.49356,28
BursaGürsu50.58293.78853,93
BursaHarmancık3.3806.38452,94
Bursaİnegöl144.437273.93352,73
Bursaİznik24.08843.53155,34
BursaKaracabey44.92683.92353,53
BursaKeles6.06011.99750,51
BursaKestel38.40568.20456,31
BursaMudanya56.30997.63157,68
BursaMustafakemalpaşa55.184101.11954,57
BursaNilüfer268.700465.95657,67
BursaOrhaneli10.02119.38751,69
BursaOrhangazi44.22979.14555,88
BursaOsmangazi492.410876.04856,21
BursaYenişehir28.73453.92153,29
BursaYıldırım357.542657.99454,34
ÇanakkaleAyvacık18.33633.35654,97
ÇanakkaleBayramiç16.09329.40054,74
ÇanakkaleBiga49.02990.41854,22
ÇanakkaleBozcaada1.9462.98865,13
ÇanakkaleÇan27.31848.46156,37
ÇanakkaleEceabat4.8528.78455,24
ÇanakkaleEzine16.45430.66053,67
ÇanakkaleGelibolu23.94544.34654,00
ÇanakkaleGökçeada4.9009.44051,91
ÇanakkaleLapseki14.96427.83853,75
ÇanakkaleMerkez102.184184.63155,34
ÇanakkaleYenice16.93931.83553,21
ÇankırıAtkaracalar2.9295.53452,93
ÇankırıBayramören1.5192.92451,95
ÇankırıÇerkeş9.00716.79253,64
ÇankırıEldivan3.3556.46051,93
ÇankırıIlgaz7.08014.09850,22
ÇankırıKızılırmak3.7197.30450,92
ÇankırıKorgun2.2774.62649,22
ÇankırıKurşunlu4.5208.46653,39
ÇankırıMerkez49.03197.88250,09
ÇankırıOrta6.30111.97852,60
ÇankırıŞabanözü6.29911.86953,07
ÇankırıYapraklı3.8077.85648,46
ÇorumAlaca15.37031.12149,39
ÇorumBayat7.59116.09347,17
ÇorumBoğazkale1.8383.76648,81
ÇorumDodurga3.0555.93151,51
Çorumİskilip16.32831.89251,20
ÇorumKargı7.46215.45548,28
ÇorumLaçin2.3724.59951,58
ÇorumMecitözü7.54614.93450,53
ÇorumMerkez158.244297.22453,24
ÇorumOğuzlar2.5825.25249,16
ÇorumOrtaköy3.5147.06949,71
ÇorumOsmancık21.56842.95450,21
ÇorumSungurlu23.21048.15848,20
ÇorumUğurludağ3.2366.41650,44
DenizliAcıpayam28.91955.35152,25
DenizliBabadağ3.3686.44552,26
DenizliBaklan2.6885.52448,66
DenizliBekilli3.4686.82650,81
DenizliBeyağaç3.5716.39755,82
DenizliBozkurt7.11312.67156,14
DenizliBuldan14.95327.17955,02
DenizliÇal9.50618.86950,38
DenizliÇameli9.68618.03953,69
DenizliÇardak4.6138.73652,80
DenizliÇivril30.82160.33351,08
DenizliGüney5.2229.80253,27
DenizliHonaz19.39934.34356,49
DenizliKale10.56520.31052,02
DenizliMerkezefendi174.455311.17756,06
DenizliPamukkale191.590346.62555,27
DenizliSarayköy16.67830.81054,13
DenizliSerinhisar7.35914.45150,92
DenizliTavas22.83543.32052,71
DiyarbakırBağlar176.910396.10244,66
DiyarbakırBismil47.501118.25040,17
DiyarbakırÇermik20.55950.81940,46
DiyarbakırÇınar25.86075.64034,19
DiyarbakırÇüngüş5.01911.53943,50
DiyarbakırDicle13.99637.67337,15
DiyarbakırEğil8.85522.70439,00
DiyarbakırErgani57.491132.46343,40
DiyarbakırHani11.86732.67536,32
DiyarbakırHazro6.17616.61837,16
DiyarbakırKayapınar181.315381.41447,54
DiyarbakırKocaköy6.45516.10640,08
DiyarbakırKulp14.25935.35740,33
DiyarbakırLice10.98925.22243,57
DiyarbakırSilvan34.45286.73639,72
DiyarbakırSur43.530106.10841,02
DiyarbakırYenişehir95.457210.92745,26
DüzceAkçakoca21.19338.63954,85
DüzceÇilimli11.86119.97659,38
DüzceCumayeri7.87714.64953,77
DüzceGölyaka10.76420.17953,34
DüzceGümüşova8.61215.84254,36
DüzceKaynaşlı11.13820.45454,45
DüzceMerkez130.062247.41952,57
DüzceYığılca7.91615.00852,75
EdirneEnez5.80410.58354,84
EdirneHavsa10.61518.64856,92
Edirneİpsala15.09927.24655,42
EdirneKeşan45.68483.37354,79
EdirneLalapaşa3.5866.59054,42
EdirneMeriç7.46613.68154,57
EdirneMerkez103.159185.40855,64
EdirneSüloğlu3.5637.28748,90
EdirneUzunköprü33.05261.08754,11
ElazığAğın1.1712.62644,59
ElazığAlacakaya3.2456.15152,76
ElazığArıcak6.40314.62043,80
ElazığBaskil7.27313.76452,84
ElazığKarakoçan13.84228.14249,19
ElazığKeban3.6517.06851,66
ElazığKovancılar18.62939.07947,67
ElazığMaden6.06111.27553,76
ElazığMerkez227.579439.68751,76
ElazığPalu9.95519.77650,34
ElazığSivrice4.5888.91051,49
ErzincanÇayırlı4.4178.58251,47
Erzincanİliç4.5068.87750,76
ErzincanKemah3.1626.69747,22
ErzincanKemaliye2.4025.10647,04
ErzincanMerkez81.957161.19150,84
ErzincanOtlukbeli1.1702.33350,15
ErzincanRefahiye5.54411.59347,82
ErzincanTercan8.57816.87550,83
ErzincanÜzümlü6.99313.49351,83
ErzurumAşkale10.86723.15246,94
ErzurumAziziye29.21763.50246,01
ErzurumÇat7.34616.70843,97
ErzurumHınıs11.43526.21243,63
ErzurumHorasan16.05838.83741,35
Erzurumİspir7.23114.95948,34
ErzurumKaraçoban8.46123.32236,28
ErzurumKarayazı10.63527.76238,31
ErzurumKöprüköy6.37215.78440,37
ErzurumNarman6.16213.32646,24
ErzurumOltu15.33930.51150,27
ErzurumOlur3.1856.46949,23
ErzurumPalandöken84.199172.33748,86
ErzurumPasinler12.65628.69144,11
ErzurumPazaryolu1.9843.97549,91
ErzurumŞenkaya8.27717.51147,27
ErzurumTekman10.07125.72339,15
ErzurumTortum9.03618.13549,83
ErzurumUzundere4.1218.15350,55
ErzurumYakutiye87.989186.99347,05
EskişehirAlpu6.02110.97454,87
EskişehirBeylikova3.3686.40052,63
EskişehirÇifteler7.81614.87852,53
EskişehirGünyüzü2.8875.67150,91
EskişehirHan1.1102.11752,43
Eskişehirİnönü3.4796.51453,41
EskişehirMahmudiye3.9417.80850,47
EskişehirMihalgazi1.6503.13852,58
EskişehirMihalıççık4.4358.17154,28
EskişehirOdunpazarı232.630413.46156,26
EskişehirSarıcakaya2.5354.85452,22
EskişehirSeyitgazi7.17913.00955,18
EskişehirSivrihisar10.47720.33051,53
EskişehirTepebaşı206.641370.15055,83
GaziantepAraban13.84332.76142,25
Gaziantepİslahiye31.47967.02346,97
GaziantepKarkamış4.2819.80643,66
GaziantepNizip62.418143.99443,35
GaziantepNurdağı18.41440.22145,78
GaziantepOğuzeli13.66231.87942,86
GaziantepŞahinbey424.855926.54445,85
GaziantepŞehitkamil352.890794.93144,39
GaziantepYavuzeli8.73822.20539,35
GiresunAlucra5.12610.25350,00
GiresunBulancak36.61467.58254,18
GiresunÇamoluk4.3338.28952,27
GiresunÇanakçı3.3036.23253,00
GiresunDereli10.26519.73152,02
GiresunDoğankent3.5326.61353,41
GiresunEspiye18.71035.64952,48
GiresunEynesil6.82113.29351,31
GiresunGörele16.70431.86252,43
GiresunGüce3.9907.99249,92
GiresunKeşap10.35619.63052,76
GiresunMerkez75.583138.85854,43
GiresunPiraziz7.48614.31052,31
GiresunŞebinkarahisar10.02820.45949,02
GiresunTirebolu16.84931.85452,89
GiresunYağlıdere8.05015.79350,97
GümüşhaneKelkit27.24452.60851,79
GümüşhaneKöse4.1238.34949,38
GümüşhaneKürtün6.91713.37651,71
GümüşhaneMerkez27.84656.39849,37
GümüşhaneŞiran10.59021.28649,75
GümüşhaneTorul6.58212.50452,64
HakkariÇukurca6.83116.14142,32
HakkariDerecik7.42223.37731,75
HakkariMerkez36.90278.67246,91
HakkariŞemdinli17.82543.88640,62
HakkariYüksekova52.996118.91544,57
HatayAltınözü24.74660.74540,74
HatayAntakya184.594383.35448,15
HatayArsuz49.70092.74953,59
HatayBelen17.00133.31351,03
HatayDefne82.524154.82053,30
HatayDörtyol62.099125.13849,62
HatayErzin20.29141.46348,94
HatayHassa26.20956.51946,37
Hatayİskenderun130.559248.38052,56
HatayKırıkhan54.851116.87646,93
HatayKumlu5.95813.68643,53
HatayPayas21.24142.47750,01
HatayReyhanlı41.452100.15141,39
HataySamandağ59.419122.22348,62
HatayYayladağı17.34337.00046,87
IğdırAralık8.92221.31341,86
IğdırKarakoyunlu6.29613.92545,21
IğdırMerkez63.027140.26744,93
IğdırTuzluca10.43123.93743,58
IspartaAksu2.2344.55749,02
IspartaAtabey3.0605.76153,12
IspartaEğirdir16.57731.63252,41
IspartaGelendost8.00315.29852,31
IspartaGönen3.6887.18551,33
IspartaKeçiborlu7.28014.15251,44
IspartaMerkez135.918264.42651,40
IspartaŞarkikaraağaç13.20525.15152,50
IspartaSenirkent5.58111.39548,98
IspartaSütçüler4.88110.29547,41
IspartaUluborlu2.9296.28746,59
IspartaYalvaç23.76746.68850,91
IspartaYenişarbademli1.0592.08750,74
İstanbulAdalar8.60515.23856,47
İstanbulArnavutköy141.239282.48850,00
İstanbulAtaşehir248.578425.09458,48
İstanbulAvcılar256.521448.88257,15
İstanbulBağcılar400.174745.12553,71
İstanbulBahçelievler354.054611.05957,94
İstanbulBakırköy134.593229.23958,71
İstanbulBaşakşehir240.380460.25952,23
İstanbulBayrampaşa159.418274.73558,03
İstanbulBeşiktaş110.100182.64960,28
İstanbulBeykoz142.171248.26057,27
İstanbulBeylikdüzü200.664352.41256,94
İstanbulBeyoğlu138.234233.32359,25
İstanbulBüyükçekmece142.534254.10356,09
İstanbulÇatalca42.49073.71857,64
İstanbulÇekmeköy148.412264.50856,11
İstanbulEsenler243.782450.34454,13
İstanbulEsenyurt515.030954.57953,95
İstanbulEyüpsultan232.899400.51358,15
İstanbulFatih257.468443.09058,11
İstanbulGaziosmanpaşa274.009491.96255,70
İstanbulGüngören163.820289.44156,60
İstanbulKadıköy288.537482.71359,77
İstanbulKağıthane265.645448.02559,29
İstanbulKartal277.944470.67659,05
İstanbulKüçükçekmece448.095792.82156,52
İstanbulMaltepe307.163513.31659,84
İstanbulPendik402.428711.89456,53
İstanbulSancaktepe235.291436.73353,88
İstanbulSarıyer201.295347.21457,97
İstanbulŞile20.25737.69253,74
İstanbulSilivri114.780193.68059,26
İstanbulŞişli174.495279.81762,36
İstanbulSultanbeyli167.830336.02149,95
İstanbulSultangazi278.981534.56552,19
İstanbulTuzla149.403267.40055,87
İstanbulÜmraniye411.175710.28057,89
İstanbulÜsküdar310.432531.82558,37
İstanbulZeytinburnu160.740293.57454,75
İzmirAliağa57.76096.97459,56
İzmirBalçova45.05979.68156,55
İzmirBayındır21.00240.41451,97
İzmirBayraklı181.161312.26458,02
İzmirBergama57.853103.86755,70
İzmirBeydağ6.78712.34055,00
İzmirBornova256.673450.99256,91
İzmirBuca290.156510.69556,82
İzmirÇeşme25.96044.36358,52
İzmirÇiğli119.370200.21159,62
İzmirDikili24.28443.80655,44
İzmirFoça18.21932.26456,47
İzmirGaziemir79.818137.80857,92
İzmirGüzelbahçe19.63833.72558,23
İzmirKarabağlar271.762480.92556,51
İzmirKaraburun5.97610.75955,54
İzmirKarşıyaka208.239349.29059,62
İzmirKemalpaşa59.422107.55655,25
İzmirKınık15.01028.80252,11
İzmirKiraz23.61043.92553,75
İzmirKonak198.512351.57256,46
İzmirMenderes55.12697.12356,76
İzmirMenemen99.476179.88155,30
İzmirNarlıdere37.13565.73756,49
İzmirÖdemiş74.317132.87655,93
İzmirSeferihisar25.14144.52656,46
İzmirSelçuk20.59736.82455,93
İzmirTire46.59684.80454,95
İzmirTorbalı100.117185.90853,85
İzmirUrla37.69567.33955,98
KahramanmaraşAfşin37.78280.44746,97
KahramanmaraşAndırın15.83532.50348,72
KahramanmaraşÇağlayancerit11.21123.13348,46
KahramanmaraşDulkadiroğlu103.049222.67346,28
KahramanmaraşEkinözü5.11811.22145,61
KahramanmaraşElbistan69.197141.53448,89
KahramanmaraşGöksun24.93452.25547,72
KahramanmaraşNurhak6.29512.27951,27
KahramanmaraşOnikişubat204.854431.84847,44
KahramanmaraşPazarcık32.16469.09746,55
KahramanmaraşTürkoğlu35.43577.11245,95
KarabükEflani4.5028.82351,03
KarabükEskipazar6.70312.99651,58
KarabükMerkez69.198133.61551,79
KarabükOvacık2.2474.27452,57
KarabükSafranbolu34.10268.44049,83
KarabükYenice11.43620.31056,31
KaramanAyrancı3.9207.96549,22
KaramanBaşyayla1.8103.65049,59
KaramanErmenek14.55928.56550,97
KaramanKazımkarabekir1.9634.32845,36
KaramanMerkez99.654197.27650,52
KaramanSarıveliler5.62711.49548,95
KarsAkyaka5.06910.58447,89
KarsArpaçay8.13616.64548,88
KarsDigor8.99921.73041,41
KarsKağızman19.87745.50543,68
KarsMerkez55.003116.71247,13
KarsSarıkamış17.79841.28043,12
KarsSelim10.22622.91044,64
KarsSusuz4.83110.04448,10
KastamonuAbana2.1444.11352,13
KastamonuAğlı1.5943.09451,52
KastamonuAraç9.42118.67050,46
KastamonuAzdavay3.7327.32450,96
KastamonuBozkurt4.9979.46852,78
KastamonuÇatalzeytin3.3367.05547,29
KastamonuCide11.13922.19650,18
KastamonuDaday4.3908.31952,77
KastamonuDevrekani6.68112.65852,78
KastamonuDoğanyurt2.8825.65151,00
KastamonuHanönü2.0994.06051,70
Kastamonuİhsangazi2.7215.38150,57
Kastamonuİnebolu10.60820.98050,56
KastamonuKüre2.9975.77451,91
KastamonuMerkez79.049152.55351,82
KastamonuPınarbaşı3.0225.84151,74
KastamonuŞenpazar2.2354.52349,41
KastamonuSeydiler2.0924.01452,12
KastamonuTaşköprü20.02937.81552,97
KastamonuTosya20.52639.91651,42
KayseriAkkışla3.3406.24753,47
KayseriBünyan16.70030.60354,57
KayseriDeveli32.64065.74549,65
KayseriFelahiye3.0395.86151,85
KayseriHacılar6.24912.41450,34
Kayseriİncesu13.42527.96948,00
KayseriKocasinan203.875396.91251,37
KayseriMelikgazi294.067571.16651,49
KayseriÖzvatan2.1644.16451,97
KayseriPınarbaşı11.93224.08049,55
KayseriSarıoğlan7.30414.55250,19
KayseriSarız4.6209.58348,21
KayseriTalas84.851163.77351,81
KayseriTomarza10.77522.16648,61
KayseriYahyalı17.64136.07648,90
KayseriYeşilhisar8.03116.09849,89
KilisElbeyli2.5495.98642,58
KilisMerkez53.519118.03345,34
KilisMusabeyli5.28113.33439,61
KilisPolateli2.0785.13740,45
KırıkkaleBahşılı3.9947.39953,98
KırıkkaleBalışeyh3.3076.47851,05
KırıkkaleÇelebi1.3582.63351,58
KırıkkaleDelice4.3439.07547,86
KırıkkaleKarakeçili1.7113.36950,79
KırıkkaleKeskin9.62017.62054,60
KırıkkaleMerkez106.733198.47753,78
KırıkkaleSulakyurt3.5456.95350,99
KırıkkaleYahşihan12.14431.01339,16
KırklareliBabaeski27.12747.94456,58
KırklareliDemirköy4.8478.85654,73
KırklareliKofçaz1.1862.30851,39
KırklareliLüleburgaz87.910149.18458,93
KırklareliMerkez55.342103.04253,71
KırklareliPehlivanköy1.9293.50555,04
KırklareliPınarhisar10.09118.45654,68
KırklareliVize15.85328.54155,54
KırşehirAkçakent1.9293.88949,60
KırşehirAkpınar3.9987.46553,56
KırşehirBoztepe2.9785.46454,50
KırşehirÇiçekdağı7.09714.18650,03
KırşehirKaman18.84235.76352,69
KırşehirMerkez81.422157.63551,65
KırşehirMucur9.68218.53652,23
KocaeliBaşiskele56.693102.24155,45
KocaeliÇayırova73.075134.14654,47
KocaeliDarıca113.115207.34554,55
KocaeliDerince79.940142.84955,96
KocaeliDilovası24.06950.55147,61
KocaeliGebze212.164382.16655,52
KocaeliGölcük92.566165.66355,88
Kocaeliİzmit200.622367.99054,52
KocaeliKandıra29.17051.89756,21
KocaeliKaramürsel31.48557.55754,70
KocaeliKartepe66.000121.32654,40
KocaeliKörfez90.216169.30453,29
KonyaAhırlı2.2454.75347,23
KonyaAkören2.6595.83845,55
KonyaAkşehir48.84993.88552,03
KonyaAltınekin6.96514.35148,53
KonyaBeyşehir37.79674.46950,75
KonyaBozkır12.04525.89446,52
KonyaÇeltik4.9329.71350,78
KonyaCihanbeyli26.61451.74851,43
KonyaÇumra32.78867.28248,73
KonyaDerbent2.0784.26748,70
KonyaDerebucak3.0896.03151,22
KonyaDoğanhisar7.42815.81046,98
KonyaEmirgazi3.8508.53545,11
KonyaEreğli75.661146.99851,47
KonyaGüneysınır4.4489.28847,89
KonyaHadim5.70112.01547,45
KonyaHalkapınar2.0644.06650,76
KonyaHüyük7.70415.65249,22
KonyaIlgın27.40754.22850,54
KonyaKadınhanı15.27332.14447,51
KonyaKarapınar24.05749.97848,14
KonyaKaratay164.945338.97648,66
KonyaKulu26.18550.82551,52
KonyaMeram168.346344.54648,86
KonyaSarayönü13.41827.02649,65
KonyaSelçuklu334.330662.80850,44
KonyaSeydişehir33.69264.82251,98
KonyaTaşkent2.7536.29643,73
KonyaTuzlukçu3.2836.52950,28
KonyaYalıhüyük8541.62952,42
KonyaYunak10.89421.97249,58
KütahyaAltıntaş8.49116.10852,71
KütahyaAslanapa4.7098.94552,64
KütahyaÇavdarhisar3.3176.30352,63
KütahyaDomaniç8.22914.65256,16
KütahyaDumlupınar1.5302.94451,97
KütahyaEmet10.48319.86452,77
KütahyaGediz27.47250.27454,64
KütahyaHisarcık6.58612.06954,57
KütahyaMerkez146.835272.36753,91
KütahyaPazarlar2.6465.08652,03
KütahyaŞaphane3.1396.03052,06
KütahyaSimav33.54063.15553,11
KütahyaTavşanlı57.957101.46057,12
MalatyaAkçadağ15.28129.06452,58
MalatyaArapgir5.07710.27549,41
MalatyaArguvan3.7947.62649,75
MalatyaBattalgazi151.229304.78749,62
MalatyaDarende12.82526.16649,01
MalatyaDoğanşehir19.36738.69050,06
MalatyaDoğanyol2.0464.05150,51
MalatyaHekimhan9.41818.34551,34
MalatyaKale3.0566.08550,22
MalatyaKuluncak3.9047.78350,16
MalatyaPütürge6.15613.88944,32
MalatyaYazıhan7.15813.78651,92
MalatyaYeşilyurt165.338319.61851,73
ManisaAhmetli8.76016.52553,01
ManisaAkhisar96.763173.02655,92
ManisaAlaşehir56.229104.62253,74
ManisaDemirci21.78940.04854,41
ManisaGölmarmara7.76315.21251,03
ManisaGördes15.13727.70354,64
ManisaKırkağaç20.25838.45952,67
ManisaKöprübaşı7.31613.18555,49
ManisaKula24.35444.00155,35
ManisaSalihli90.070162.78755,33
ManisaSarıgöl19.88135.89055,39
ManisaSaruhanlı29.30955.34052,96
ManisaŞehzadeler93.173171.13854,44
ManisaSelendi10.53319.87153,01
ManisaSoma61.414109.94655,86
ManisaTurgutlu88.776166.41853,35
ManisaYunusemre132.665246.44053,83
MardinArtuklu77.710178.15443,62
MardinDargeçit10.44227.71137,68
MardinDerik23.08361.70637,41
MardinKızıltepe104.179256.66440,59
MardinMazıdağı13.75936.30437,90
MardinMidyat48.591114.76342,34
MardinNusaybin46.278108.17242,78
MardinÖmerli5.74214.02640,94
MardinSavur10.66626.58340,12
MardinYeşilli5.66214.69538,53
MersinAkdeniz127.870262.26548,76
MersinAnamur36.12166.06854,67
MersinAydıncık5.96811.02354,14
MersinBozyazı14.29926.59553,77
MersinÇamlıyayla4.5178.32654,25
MersinErdemli74.994141.47653,01
MersinGülnar13.05725.42051,37
MersinMezitli115.151204.24056,38
MersinMut32.67562.63952,16
MersinSilifke67.100120.87355,51
MersinTarsus177.184342.37351,75
MersinToroslar155.789303.01051,41
MersinYenişehir145.920266.11754,83
MuğlaBodrum104.106175.43559,34
MuğlaDalaman24.65942.02458,68
MuğlaDatça12.50022.40355,80
MuğlaFethiye93.480162.68657,46
MuğlaKavaklıdere5.65510.79252,40
MuğlaKöyceğiz20.49436.92655,50
MuğlaMarmaris56.88794.74960,04
MuğlaMenteşe61.175115.05953,17
MuğlaMilas78.972141.10755,97
MuğlaOrtaca28.94050.02757,85
MuğlaSeydikemer33.48461.65354,31
MuğlaUla14.40325.40256,70
MuğlaYatağan24.89144.87955,46
MuşBulanık29.86380.64337,03
MuşHasköy10.09226.19038,53
MuşKorkut9.21624.83037,12
MuşMalazgirt18.81350.92636,94
MuşMerkez81.285195.32341,62
MuşVarto13.12230.89742,47
NevşehirAcıgöl9.02619.36246,62
NevşehirAvanos17.39132.74253,12
NevşehirDerinkuyu10.18720.77649,03
NevşehirGülşehir11.07421.46851,58
NevşehirHacıbektaş5.68111.30250,27
NevşehirKozaklı6.94813.37951,93
NevşehirMerkez75.780148.16051,15
NevşehirÜrgüp18.78735.82152,45
NiğdeAltunhisar5.82212.96144,92
NiğdeBor30.12860.46249,83
NiğdeÇamardı6.11112.71548,06
NiğdeÇiftlik12.07527.37444,11
NiğdeMerkez112.649229.12149,17
NiğdeUlukışla11.02420.22854,50
OrduAkkuş10.90622.19249,14
OrduAltınordu118.135217.64054,28
OrduAybastı11.10222.02750,40
OrduÇamaş5.1169.05856,48
OrduÇatalpınar7.14513.80951,74
OrduÇaybaşı6.28912.68749,57
OrduFatsa62.730119.09452,67
OrduGölköy15.05328.33253,13
OrduGülyalı4.5318.26954,80
OrduGürgentepe8.10614.10057,49
Orduİkizce7.46814.57051,26
OrduKabadüz4.0767.34755,48
OrduKabataş5.60410.61752,78
OrduKorgan14.19528.60949,62
OrduKumru14.59029.94548,72
OrduMesudiye8.83416.80952,56
OrduPerşembe17.43931.54255,29
OrduUlubey10.60319.45054,51
OrduÜnye67.235128.10152,49
OsmaniyeBahçe11.13022.15550,24
OsmaniyeDüziçi40.65084.13348,32
OsmaniyeHasanbeyli2.4404.78251,02
OsmaniyeKadirli63.786125.08350,99
OsmaniyeMerkez129.735268.64748,29
OsmaniyeSumbas7.00713.84050,63
OsmaniyeToprakkale11.00020.11954,67
RizeArdeşen22.32241.10654,30
RizeÇamlıhemşin4.0157.14756,18
RizeÇayeli23.83344.35153,74
RizeDerepazarı4.1137.65353,74
RizeFındıklı8.69516.67852,13
RizeGüneysu8.43515.59654,08
RizeHemşin1.3582.47854,80
Rizeİkizdere3.9897.13555,91
Rizeİyidere4.7858.55455,94
RizeKalkandere8.28613.70860,45
RizeMerkez78.726147.41153,41
RizePazar17.29931.39555,10
SakaryaAdapazarı150.231276.38554,36
SakaryaAkyazı47.08690.36252,11
SakaryaArifiye23.18145.37551,09
SakaryaErenler47.76989.12853,60
SakaryaFerizli15.10627.34755,24
SakaryaGeyve25.90649.95851,86
SakaryaHendek45.02885.57052,62
SakaryaKarapürçek6.56212.98250,55
SakaryaKarasu34.95464.79053,95
SakaryaKaynarca12.74724.13852,81
SakaryaKocaali12.52822.93854,62
SakaryaPamukova15.77729.74053,05
SakaryaSapanca23.01542.41654,26
SakaryaSerdivan76.732147.50052,02
SakaryaSöğütlü7.46514.08852,99
SakaryaTaraklı3.3806.93348,75
Samsun19.May13.64925.89352,71
SamsunAlaçam12.71725.43050,01
SamsunAsarcık8.01516.77847,77
SamsunAtakum117.707215.63354,59
SamsunAyvacık10.45220.44351,13
SamsunBafra77.518142.76154,30
SamsunCanik53.40099.14953,86
SamsunÇarşamba71.999138.54451,97
SamsunHavza19.82339.65649,99
Samsunİlkadım187.471338.61455,36
SamsunKavak10.54921.07450,06
SamsunLadik8.24316.36850,36
SamsunSalıpazarı10.19219.99050,99
SamsunTekkeköy28.61352.93554,05
SamsunTerme37.44771.49252,38
SamsunVezirköprü44.81895.09747,13
SamsunYakakent4.4128.68550,80
ŞanlıurfaAkçakale35.495115.61530,70
ŞanlıurfaBirecik38.17395.12840,13
ŞanlıurfaBozova21.31255.42338,45
ŞanlıurfaCeylanpınar32.99289.02037,06
ŞanlıurfaEyyübiye129.793379.85234,17
ŞanlıurfaHalfeti16.83140.87941,17
ŞanlıurfaHaliliye154.034381.87740,34
ŞanlıurfaHarran26.32189.79829,31
ŞanlıurfaHilvan16.75742.72439,22
ŞanlıurfaKaraköprü101.834219.79646,33
ŞanlıurfaSiverek96.069260.97036,81
ŞanlıurfaSuruç38.999102.26538,14
ŞanlıurfaViranşehir72.385200.26736,14
SiirtBaykan9.55925.27537,82
SiirtEruh6.94618.93136,69
SiirtKurtalan23.31860.18038,75
SiirtMerkez69.020168.65940,92
SiirtPervari9.87430.85832,00
SiirtŞirvan7.32822.11733,13
SiirtTillo1.5814.26037,11
SinopAyancık12.24523.68651,70
SinopBoyabat21.63044.43548,68
SinopDikmen2.2765.01645,37
SinopDurağan9.32219.81547,05
SinopErfelek5.71511.92647,92
SinopGerze13.26325.32752,37
SinopMerkez35.65165.84554,14
SinopSaraydüzü3.0696.33448,45
SinopTürkeli8.28915.85952,27
ŞırnakBeytüşşebap7.26716.33044,50
ŞırnakCizre54.222148.69736,46
ŞırnakGüçlükonak4.54112.29536,93
Şırnakİdil26.61176.89534,61
ŞırnakMerkez38.81493.98941,30
ŞırnakSilopi49.408136.74936,13
ŞırnakUludere16.94744.66037,95
SivasAkıncılar2.7785.32652,16
SivasAltınyayla4.2249.00446,91
SivasDivriği8.36716.24551,51
SivasDoğanşar1.3162.84246,31
SivasGemerek11.63422.84550,93
SivasGölova1.8273.66449,86
SivasGürün8.98218.77147,85
SivasHafik4.5099.81945,92
Sivasİmranlı3.8227.66849,84
SivasKangal10.53221.27249,51
SivasKoyulhisar6.25112.93648,32
SivasMerkez188.727381.32549,49
SivasŞarkışla19.06338.40849,63
SivasSuşehri12.20425.15948,51
SivasUlaş4.2928.87048,39
SivasYıldızeli15.75532.79748,04
SivasZara10.86922.00549,39
TekirdağÇerkezköy93.476174.52953,56
TekirdağÇorlu156.211270.94457,65
TekirdağErgene35.31463.82155,33
TekirdağHayrabolu17.45532.26854,09
TekirdağKapaklı65.399120.48954,28
TekirdağMalkara28.92752.45355,15
TekirdağMarmaraereğlisi14.18426.00754,54
TekirdağMuratlı16.70329.02857,54
TekirdağSaray28.48349.60557,42
TekirdağŞarköy17.98632.26755,74
TekirdağSüleymanpaşa117.221204.00157,46
TokatAlmus14.61727.65852,85
TokatArtova3.9378.37447,01
TokatBaşçiftlik4.0698.32348,89
TokatErbaa48.24995.61150,46
TokatMerkez102.091199.80551,10
TokatNiksar33.89065.30851,89
TokatPazar6.64013.33049,81
TokatReşadiye22.49543.87051,28
TokatSulusaray3.5437.59846,63
TokatTurhal40.94979.60451,44
TokatYeşilyurt4.1858.96946,66
TokatZile27.74454.29751,10
TrabzonAkçaabat67.020125.84853,25
TrabzonAraklı24.43248.66050,21
TrabzonArsin16.89632.06352,70
TrabzonBeşikdüzü12.84423.32855,06
TrabzonÇarşıbaşı8.34215.56253,60
TrabzonÇaykara7.33114.37950,98
TrabzonDernekpazarı1.9903.98649,92
TrabzonDüzköy7.21713.90951,89
TrabzonHayrat4.6478.49054,73
TrabzonKöprübaşı2.5924.85153,43
TrabzonMaçka13.36425.36352,69
TrabzonOf22.16343.08251,44
TrabzonOrtahisar176.745328.45753,81
TrabzonŞalpazarı5.61011.01550,93
TrabzonSürmene13.91226.82451,86
TrabzonTonya7.51414.11653,23
TrabzonVakfıkebir14.48827.52552,64
TrabzonYomra21.22541.51651,12
TunceliÇemişgezek4.1537.87752,72
TunceliHozat3.4326.25554,87
TunceliMazgirt4.1537.77853,39
TunceliMerkez22.05438.42757,39
TunceliNazımiye1.7223.18954,00
TunceliOvacık4.1506.69661,98
TunceliPertek6.13211.06355,43
TunceliPülümür1.9473.37557,69
UşakBanaz19.09835.77853,38
UşakEşme19.00034.88854,46
UşakKarahallı5.22510.13951,53
UşakMerkez137.140256.66953,43
UşakSivaslı10.68820.38752,43
UşakUlubey6.76712.64853,50
VanBahçesaray5.24114.70135,65
VanBaşkale18.91248.83838,72
VanÇaldıran21.36962.53034,17
VanÇatak7.99820.59238,84
VanEdremit56.671127.50544,45
VanErciş68.458175.10839,09
VanGevaş12.25128.23543,39
VanGürpınar13.84834.39340,26
Vanİpekyolu147.399326.00745,21
VanMuradiye18.95750.20637,76
VanÖzalp23.26165.29635,62
VanSaray7.64920.49837,32
VanTuşba68.447162.84842,03
YalovaAltınova15.01329.23751,35
YalovaArmutlu5.0589.54353,00
YalovaÇiftlikköy23.08941.88255,13
YalovaÇınarcık18.29634.34353,27
YalovaMerkez80.609149.06854,08
YalovaTermal3.4496.90349,96
YozgatAkdağmadeni20.84442.62148,91
YozgatAydıncık4.63810.07946,02
YozgatBoğazlıyan18.10034.26952,82
YozgatÇandır2.2734.45051,08
YozgatÇayıralan6.59412.56352,49
YozgatÇekerek9.43919.46748,49
YozgatKadışehri5.28811.27746,89
YozgatMerkez52.106106.28049,03
YozgatSaraykent6.01512.48648,17
YozgatSarıkaya16.31932.48950,23
YozgatŞefaatli7.57214.82451,08
YozgatSorgun39.30679.53349,42
YozgatYenifakılı2.7775.38651,56
YozgatYerköy18.17235.47651,22
ZonguldakAlaplı23.92443.85154,56
ZonguldakÇaycuma51.19990.55656,54
ZonguldakDevrek32.21657.58355,95
ZonguldakEreğli97.821175.62255,70
ZonguldakGökçebey11.81921.10855,99
ZonguldakKilimli20.03834.82957,53
ZonguldakKozlu25.88648.50753,37
ZonguldakMerkez69.934123.99756,40

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here