Hakkımızda

Hedefimiz Nedir?

Mottosu “Sadece Veri, Sadece İstatistik (Only Data, Only Statistics)” olan web sitemiz; veri tabanlı düşünmeye teşvik ederek uzun vadede karar alıcıların güvendiği bir adres olmayı, “Dünya’nın Verisi”ni kullanıcılara tam ve doğru olarak sunmayı ve “veri okur-yazarlığını” geliştirmeyi hedefler.

Web Sitesini Etkili Olarak Nasıl Kullanabilirim?

Web sitemizin “GÜNCEL VERİ” sayfasında Türkiye’ye ilişkin en güncel veri değişim grafikleri sunulmaktadır. Bu sayfadaki tüm grafikler ilgili verilerin kurumlar tarafından yayımlanmasını takiben güncellenir. “VERİ HABER” sayfasında dünya ve Türkiye’ye ilişkin verilerin ve istatistiklerin daha anlaşılabilir olması için haritalar, grafiklerle, tablolar gibi görseller kullanılarak günlük veri haberler sunulur. “LİSTELER” sayfasında dünyaya ve Türkiye’ye ilişkin veriler ve istatistikler listeler halinde sunulur. “VERİ ANALİZ” sayfasında veri ve istatistik tabanlı yorum yazılar yer alır. “MEDYA’DA BİZ” sayfasında web sitemiz ve web sitemizde yayımlanan çalışmaların medyadaki yansımaları yayımlanmaktadır.

Yasal Uyarı

Web sitemizdeki tüm görseller ve yazılar @DrDataStats’a aittir ve “@DrDataStats” veya “drdatastats.com” referansı olmadan herhangi bir görsel, işitsel, basılı medyada veya internet medyasında yayımlanamaz. Web sitemizde yer alan görsellerin (haritaların, grafiklerin, tabloların vs.) üzerinde izinsiz herhangi bir değişiklik yapılamaz. Web sitemizdeki tüm görseller ve yazılar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında koruma altındadır.

İletişim

Görüş, öneri ve talepleriniz için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilir veya e-posta adresimiz olan admin@drdatastats.com e-posta hesabımıza e-posta atabilirsiniz.